Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Broniłem? Chyba tak. Pamiętam, że nawet z 'dyńki', w gimnazjum(?) w szkole, komuś chciałem przyłożyć (nie trafiłem..). Parę lat temu siebie obroniłem - wygrałem bójkę z dresem i koleś padł na jezdnie. Bronię? Nie wiem. Chciałbym wierzyć, że tak, że zawsze.

 

Czy mysz, która jest na dworze, to jest szczur, a szczur, który jest w domu, to jest mysz? Po czym rozróżniasz te dwa stworzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie dość dawno temu, ale chyba trzy: Komu bije dzwon, Pożegnanie z bronią i opowiadanie Stary człowiek i morze (to ostatnie to w szkole jako lektura). A streszczenia wypaczają ideę książki, nie sprawiają przyjemności, jaką daje czytanie

 

A jeśli już mowa o literaturze: co najchętniej czytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wychodzi średnio jedna na dwa miesiace. Nie jestem molem ksiazkowym. Chodź bardzo lubię czytać, kwestia odpowiedniej literatury. Ja najchętniej czytam książki napisane z poczuciem humoru, gdzie absurd króluje,tzw lekkie pióro. Wątek kryminalny miłe widziany. Ale to trzeba trafić na coś takiego. Mam swojego ulubionego autora, ale i on czasem bywa męczący. Jestem wybredna, nie lubię czytać głupot ani  mędrkujących ludzi.

Wolał byś żeby twoje urojenia( jeśli takie miałeś) okazały się prawda? Wtedy Ty byłbyś zdrowy. Czy jednak wolał bys żeby to byly tylko urojenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×