Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj bo piszac wyrzucam z siebie swoje myśli, czasami nawet dochodzę do jakiś wniosków, które chciałabym wdrożyć we własne życie.........tylko czas i chęci są czynnikiem, który nie zawsze jest dla mnie do przeskoczenia ;-)

 

Czy zastanawiałeś się/zastanawiałaś się nad kolorem śniegu? Czy zauważyłeś/zauważyłaś,ze wcale nie jest zawsze biały? uzasadnij swoją wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię zielonej herbaty. Czasem ją piłam. Ale odkąd dowiedziałam się,ze nie można jej pic codziennie to się ucieszyłam. Zielona herbata wychładza organizm w duzych ilościach, jest niewskazana zwłaszcza w zimie.

Zieloną herbatę trzeba umieć parzyć i pić.

 

 

Jakie napoje preferujesz? Wymień proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja słabość to Coca-Cola (absolutnie nie light tylko zwykła), w dbaniu o figurę niestety nie pomaga, a i na pewno nie jest zdrowa! Poza tym w dużych ilościach czarna herbata, teraz często z cytryną. No i piwo, tzw. napój z % w szczególności latem :D ( chociaż już prawie zapomniałam jak smakuje).

 

Ubranie na sportowo, czy elegancko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sraczka przychodzi znienacka ponieważ:

 

- jesteśmy zbyt zajęci,żeby zorientować sie,że chce nam się strzelic kupkę ;-)

- zjedliśmy coś nieswieżego , albo cos w nieodpowiednich proporcjach,

- denerwujemy się w nieodpowiednim momencie ;-)

- przejmujemy się z byle powodu,

- to tak jak z miłością...nie znasz dnia i godziny ;-)

 

 

Czy spotkałeś/spotkałaś się z określeniem,że długość przyrodzenia jest trzykrotnie prorcjonalna do długości nosa? Czy dostrzegłes/dostrzegłaś tą zasadę?;-) Uzasadnij wypowiedź;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze nie !!!! kto potrafi takie pytania formulowac,gdzie takie przypuszczenia,tezy ktos wymysla???

To tak jak zamiast mozgiem kobieta mysli....no tu nie dokończe.Lub takie sformulowanie - jesli palec srodkowy u stopy jest najwiekszy to wtedy pociag seksualny jest wielki.

 

Brednie,niemoc mysleniowa,skrajnosc pogladowa...........z przyrodzeniem lub u kobiety nazwac to nieprzyrodzeniem rodzi sie kazdy nie majac wplywu lub wczesniejszego wyboru.To Bog obdarza czlowieka po to aby mogl w tym kierunku cos robic......

 

aha....a teraz ja zadaje pytanie....hehehe

 

dlaczego niektórzy mają za wiele, a inni nie mają nic?

 

aha jeszcze jedno.......zadajac to pytanie sprawdzalas u siebie te proporcje???

i jak sie to ma do twoich wymiarow???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie,Monia rozwaliłaś mnie tym pytaniem :mrgreen: (dzięki, po prostu leżę i kwiczę)

 

Nie, pierwszy raz o tym słyszę, ale zgadzam się z tym. Mój "obecny" ma dosyć pokaźny nos, a i tam... nic mu nie brakuje. Niestety nie ma go obecnie w domu, ale jak tylko wróci nie omieszkam,żeby to jeszcze sprawdzić :P

 

Czy rozmiar ma znaczenie (oczywiście wiadomo,że chodzi o rozmiar przyrodzenia)?

 

[Dodane po edycji:]

 

Daj na luz Stefano, to tylko żarty ;) przecież jesteśmy na off-topicu, nie tylko chorobą żyjemy, nie bierz tego do siebie

 

Dlatego, że życie jest nie sprawiedliwe... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×