Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

unicestwienie i humanitarny akt? :shock: ale jestem za eutanazją, życie dla samego życia będąc warzywem? to nie życie, tylko egoizm tych najbliższych!

 

jak określić poczucie zadowolenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niektórzy twierdzą, że na ziemi jest tyle cierpienia daleko przewyższającego ilość szczęścia, że najlepiej ziemię wysadzić w powietrze (kiedyś też tak uważałem, a obecnie sam nie wiem).

 

poczucie zadowolenia określiłbym jako ulgę związaną z rozładowywaniem napięcia lub wypełnianiem jakiegoś deficytu, bo zawsze się z tym wiąże - głód jest napięciem, jedzenie jego rozładowaniem, pragnienie seksu jest napięciem, seks jego rozładowywaniem, nuda jest napięciem, wrażenia jego rozładowywaniem itd.

 

 

Jaki suplement diety najlepiej na Ciebie wpływa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś słabo widzi to oczywistość jest dla niego nieoczywista, a jak ktoś dobrze widzi to nawet nieoczywiste jest dla niego oczywiste.

 

jakie jest Twoje ulubione zwierze afrykańskie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się całe rękawy i klata, szyja i dłonie. Nie podobają mi się plecy, uda i łydki u mężczyzn.

U kobiet podobają mi się wytatuowane nogi, uda, ręce, żebra, plecy. Nie podobają mi się szyja, dłonie, brzuch, biust.

 

Ile godzin dzisiaj spałeś/spałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×