Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem tu nowa


Cmarta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, natknęłam sie tutaj na wpis o nerwicy. Postanowailm sie podzielić tutaj swoim problemem, ponieważ wstydzę się i anonimowo bedzie mi łatwiej. A więc...

Rok temu kiedy zaczynałam liceum bardzo sie tym stresowalam. Niby nic dziwnego, ale mialam wtedy zaburzenia lękowe i chyba nawet początki depresji. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam, nie wiedziałam co sie ze mną dzieje. Własnie wtedy mama zabrała mnie do psychologa. Była to moja pierwsza wizyta. Bardzo sie bałam i nawet postanowilam ze nie powiem co mi leży na sercu. Ale gdy juz weszłam do gabinetu i mama wyszła na zewnątrz zaufalam i odpowiedziałam o wszystkim. Bardzo mi ułożyło. Potem byłam moze na 5 sesjach i wszystko wróciło do normy. 

Natomiast teraz wszystko u mnie w porządku, nie mam poważnych problemów, jednak mimo wszystko odczuwam wielką chęć by znów pójść do psychologa. Nie wiem nawet o czym miałabym opowiadać. Zastanawiałam sie co może być tego przyczyna, ale nic mi nie przychodzi do głowy. Moze ktoś z was miał podobnie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja potrzeba rozmowy z psychologiem na pewno z czegoś podświadomie wynika. Jeśli czujesz taką potrzebę to powinnaś iść. Już samo to, że o tym myślisz jest wskazaniem to pójścia. Zwłaszcza, że jak powiedziałaś poprzednie spotkania ci pomogły. Nawet jak teraz nie wiesz o czym mogłabyś porozmawiać z psychologiem. 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×