Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to że nie chce mieć dzieci jest normalne.nie chce mieć dzieci ponieważ nie czuje tego boje się że nie dałabym rady sobie je wychowadz  z moją nerwica partner chce mieć bardzo dziecko mam się zgodzić tylko po to bo tak chce partner bo tak jest że każdy ma dziecko. Dziecko jest to cholerna odpowiedzialność i ciężka praca odpowiedzialność za czyjes życie a ja się boje tej odpowiedzialność boje się że wychowam źle dziecko i przez to będzie miało jakieś problemy w życiu tam jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też bym nie chciał miec dzieci jak bym miał partnerke. Bałbym sie ze dziecko by po mnie urode odziedziczyło czytaj brzydka morde. Nie mógłbym tego zrobic zeby przezywało to co ja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro masz poważne wątpliwości, to nie działaj wbrew swojej woli, masz prawo do podjęcia decyzji w tej kwestii, choć oczywiście twój partner też ma coś w niej do powiedzenia i z czasem jeśli będziecie mieć dalej sprzeczne zaopatrywanie na to, może dojść do nieporozumień. Masz jeszcze czas nikt nie wymaga, żebyś miała dziecko tu i teraz, w przyszłości możesz mieć inna opinię, skup się na razie na sobie i na rozwikłaniu swoich problemów osobowościowych i nie dawaj od razu negatywnego osądu na temat twoich kompetencji rodzicielskich. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, rookie napisał:

Skoro masz poważne wątpliwości, to nie działaj wbrew swojej woli, masz prawo do podjęcia decyzji w tej kwestii, choć oczywiście twój partner też ma coś w niej do powiedzenia i z czasem jeśli będziecie mieć dalej sprzeczne zaopatrywanie na to, może dojść do nieporozumień. Masz jeszcze czas nikt nie wymaga, żebyś miała dziecko tu i teraz, w przyszłości możesz mieć inna opinię, skup się na razie na sobie i na rozwikłaniu swoich problemów osobowościowych i nie dawaj od razu negatywnego osądu na temat twoich kompetencji rodzicielskich. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo za odpowiedź tylko że stale rodzina mi mówi i dogaduje o dziecku nie wiem co mam odpowiedzieć jak się obronić społeczeństwo nie rozumie jak można nie chcieć dzieci jest ślub potem są dzieci a ja po prostu nie czuje i te problemy ze sobą 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też wolę mieć 20000 innych rzeczy niż dzieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.11.2019 o 21:28, dorosledzieckoalkoholika napisał:

Dziękuję bardzo za odpowiedź tylko że stale rodzina mi mówi i dogaduje o dziecku nie wiem co mam odpowiedzieć jak się obronić społeczeństwo nie rozumie jak można nie chcieć dzieci jest ślub potem są dzieci a ja po prostu nie czuje i te problemy ze sobą 

Rodzinne docinki mogą być męczące. Też mnie ciągle pytali kiedy dzieci, a teraz kiedy mam dziecko to pytają kiedy praca itp 

Trzeba ułożyć sobie stałą, niezmienną odpowiedz na te zapytania i ich olać, to twoje życie i sama wiesz czego chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi