Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

piotr37

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 1. piotr37

  DULOKSETYNA (Cymbalta, Yentreve)

  Masz porównanie duloksetyny do wenlafaksyny?
 2. Ponieważ ten lek ma właściwości kognitywne.
 3. Badania to nic innego jak zebranie od pewnej grupy osób jak to nazywasz ich autorskich opinii, odczuć o danym leku, substancji. Znam nieco ten temat, najważniejsze jest to aby osoby prowadzące miały odpowiednie papiery.
 4. Wiesz to jest takie trochę przekonanie osób które ciągle są jeszcze powiedzmy nie do końca wyleczone niestety sam się do nich zaliczam. U tych gdzie lek fajnie działa zaczynają żyć w pełni ,normalnie, nie analizują tak wszystkiego nie szukają przeróżnych badań statystyk, publikacji że coś tam może powodować to a to to już prosta droga do tego... Żyją swobodnie naturalnie... zazdroszczę tego.
 5. Czemu tak negatywna reakcja? Prawda nie musi być dokładnie taka, jakie ty masz przekonania. Ja nie piję alkoholu bo nie lubię i mi nie służy a że znam osobę która jak ma ochotę to pije i jest ok to co w tym niezrozumiałego?
 6. Nie zgodzę się, tu akurat wiele zależy od organizmu, dodatkowych schorzeń; jedna osoba wypije kieliszek wina i będzie źle się czuła a druga pół litra wódki i jest ok, mam możliwość obserwować to na co dzień dodatkowo przy tym samym leku.
 7. piotr37

  hasiok

  Byłem również przez krótki czas na tym leku. Wenla jest pod tym względem nieco łagodniejsza. Oby udał się nam powrót do normalności i wtedy to już tylko spotkanie...;)
 8. Libido jeszcze jakoś dyszy jestem sam także wiesz, z resztą u facetów różnie można podchodzić do tego skutku ubocznego.
 9. Daj szanse temu zestawowi, jeśli nie będzie dużych skutków ubocznych można podbić wenlę do 300mg. Jeśli będziesz miała ruch zdrowo się odżywiała nie będzie tycia i wypadania włosów.
 10. Znowu coś wtrące jako stary wyjadacz depakine Lek nie jest stricte na depresje to stabilizator nastroju, lek przeciwpadaczkowy, dodatek do innego leku (zwiększa stężenie np fluoksetyny czy wenlafaksyny) Po jakim czasie działa trudno jest mi napisać, początki brania były ok 20 lat temu z przerwą. Myślę, że mix z wenlą (raczej wysokie dawki) plus ew. z dodatkiem ok 50 mg trazodonu w Twoim przypadku ma duże szanse powodzenia.
 11. Ja biorę taki zestaw + trazodon,, z dotychczasowych a było ich dużo jest najlepszy(deprecha, lęk). Jednak czy wenla jest trafionym wyborem przy napadach złości to mam duże wątpliwości.
 12. Przy 200mg nie czułaś działania nasennego, przeciwlękowego?
 13. piotr37

  DULOKSETYNA (Cymbalta, Yentreve)

  Może ktoś napisać jak duloksetyna sprawdza się w fobii społecznej, depresji i jak wypada w porównaniu do wenlafaksyny.
×