Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

piotr37

Użytkownik
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 1. Może ktoś opisać w skrócie jak wygląda terapia grupowa, co tam głównie się robi, jak wygląda plan dnia, czy przez cały okres trwania terapii jest podobny harmonogram zajęć?
 2. piotr37

  Maski

  To prawda myślę że im bardzie inteligentna jest druga osoba tym szybciej nas rozszyfruje. Teraz żart: Kiedy można powiedzieć że facet jest szczęśliwy? Gdy nie rozpacza...
 3. Masz porównanie duloksetyny do wenlafaksyny?
 4. Ponieważ ten lek ma właściwości kognitywne.
 5. piotr37

  Autorytety w Waszym życiu

  Trudno mówić o jakimś konkretnym poziomie ale jeśli miałbym go określić to jest to moment w którym stajemy się lekko zniewoleni przez daną osobę, nadajemy jej zbyt wysoką rangę, zazdrościmy jej sposobu w jaki żyje itp. Nie mając swojego guru można nieco odbudować własną osobę, jeśli jest się np introwertykiem, osobą zaburzoną, nieśmiałą łatwiej jest choć w pewnym stopniu zaakceptować sposób w jaki się żyje. W moim przypadku jest to również mała ulga dla systemu nerwowego; mniej żyję życiem innych, trudniej mnie zaskoczyć zranić. A Ty masz swój autorytet?
 6. Sporo jest więc tych ciężkich grzeszników.
 7. Badania to nic innego jak zebranie od pewnej grupy osób jak to nazywasz ich autorskich opinii, odczuć o danym leku, substancji. Znam nieco ten temat, najważniejsze jest to aby osoby prowadzące miały odpowiednie papiery.
 8. Wiesz to jest takie trochę przekonanie osób które ciągle są jeszcze powiedzmy nie do końca wyleczone niestety sam się do nich zaliczam. U tych gdzie lek fajnie działa zaczynają żyć w pełni ,normalnie, nie analizują tak wszystkiego nie szukają przeróżnych badań statystyk, publikacji że coś tam może powodować to a to to już prosta droga do tego... Żyją swobodnie naturalnie... zazdroszczę tego.
 9. Czemu tak negatywna reakcja? Prawda nie musi być dokładnie taka, jakie ty masz przekonania. Ja nie piję alkoholu bo nie lubię i mi nie służy a że znam osobę która jak ma ochotę to pije i jest ok to co w tym niezrozumiałego?
 10. Nie zgodzę się, tu akurat wiele zależy od organizmu, dodatkowych schorzeń; jedna osoba wypije kieliszek wina i będzie źle się czuła a druga pół litra wódki i jest ok, mam możliwość obserwować to na co dzień dodatkowo przy tym samym leku.
 11. Nastrój może być ale mało energii.
 12. piotr37

  hasiok

  Byłem również przez krótki czas na tym leku. Wenla jest pod tym względem nieco łagodniejsza. Oby udał się nam powrót do normalności i wtedy to już tylko spotkanie...;)
×