Skocz do zawartości
Nerwica.com

myśli zdrowego a chorego?


songo

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

chciałbym dowiedzieć się wszystko jak myśli chory człowiek na nerwicę natręctw i nerwicę lękową a zdrowy jak myśli i nie tylko jak przeżywa emocje jak spostrzega świat itd. wiem,że to zależy od człowieka,ale napewno między chorym a zdrowym jest jakaś różnica.pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak myslałeś bardzo jestem ciekaw ,chciałbym z tobą pogadać, jest to bardzo ,ale bardzo dla mnie ważne ,ale ze względu,że nie mam dużo czasu bo to komp mojej siostry, więc może napiszesz ile możesz, czyli to co w temacie napisałem i coś od siebie czego nie napisałem,i może kiedy będę miał wolną chwilę to dam ci na pw znać i opowiesz coś więcej o sobie.pozdro ziomuś!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz to jest tak ze siedze sobie i mysle o tym ze ide do qmpla (mimo ze normalnie bm nie wyobrazal sobie tego jak ide). No dobra pomijajac ten fakt ide do qmpla i nagle wlacza mi sie natretna mysl i mysle sobie kurwa... co jest do cholery, nagle przechodzi ale tylko wtedy jak z tym nie walcze i nie przejmuje tym i mowie "no spoko". WIadomo, ze to co mi natrectwa pokazuja to nie zrobie. Tak samo jest z lekiem tylko ze lek paralizuje ... czasami juz nie wiadomo skad on sie bierze, raz jest raz nie ma.... i moge sobie caly czas uswiadamiac ze jestem normalny a i tak natrectwa nie odchodza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz juz w 2 klasie gimnazjum czesto myslalem nad smiercia itp, balem sie jej, serce mnie bolalo itp itd. Mialem wtedy myslenie raczej normalne, choc natretne. Zasypialem i balem sie ze sie nie obudze :) Przyspieszone bicie serca itp. Mam rade, jesli nie masz zadnych natrectw itp , NIE CZYTAJ TEGO FORUM.sie naczytrasz ludzkich problemow i pozniej bedziesz sobie wkrecal ze to Cie zlapie. eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy czlowiek mysli inaczej i tylko indywidualnie mozna spostrzegac jak sie myslalo wczesniej... bo to nie tylko to o czym myslimy ale tez jak myslimy (np. niektorzy mowia tak jakby do siebie, niektorzy tak jakby do kogos, niektorzy i to i to itd.... ) kazdy ma inne patrzenie na swiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×