Skocz do zawartości
Nerwica.com

Psychoterapia czy cały czas ?


Kasia.N

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

 dwa lata temu chodziłam na terapię bo zdiagnozowano u mnie nerwicę lekową. Cóż.... jak uczestniczyłam w terapii to powoli, powoli dochodziłam do siebie, zaczełam wychodzić sama z domu i tym podobne.  Można powiedzieć, że długo, długo było okej....ale wszystko wróciło ( stany lękowe ) po śmierci mojej mamy.... Nie ukrywam, że mam dużą wiedzę zdobytą na terapii ale nieumiem sobie pomóc w takiej sytuacji bo dochodzę do pewnego momentu i jest ściana.  Chcę wrócić na terapię ale zastanawiam się czy za każdym razem ( czyjaś śmierć, zmiana w życiu ) będę musiała wracać na terapię...Obecna sytuacja bardzo mnie przytłacza...wiem, że nic się nie stanie ale nie.... pomimo moich starań lęki wracają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę wrócić na terapię ale zastanawiam się czy za każdym razem ( czyjaś śmierć, zmiana w życiu ) będę musiała wracać na terapię...

Jeżeli sama sobie nie bedziesz radzic, to niestety za każdym razem ,gdy spotka Cie coś trudnego bedziesz musiała iść na terapie. I tak na okragło. Niestety. Mnie lekarze wmawiali,że terapia mi pomoże i będę zdrowa, a ja w ciągu 10 lat miałam juz 5 nawrotów i ciagle jestem na lekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×