Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poranne przebudzenie - uczucie przygniecenia, "połamanie", wypocenie


Motocyklista

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Miał ktoś z was powyższe problemy z rana? Prawie codziennie budzę się z uczuciem jakby całą noc głaz na mnie spoczywał. Na dodatek dziwne uczucie braku tchu. Ot mógłbym wstrzymać oddech na minutę, dwie, pięć. Do tego dochodzi pocenie się. Bez znaczenia czy jest ciepło czy zimno, czy jestem ubrany czy nagi. Warto wspomnieć, że podczas snu dość często pęcherz nagli :P Rzadko mi się chce wstawać. W dzień mogę iść raz na parę godzin. Masakra...
Nie chce mi się wierzyć, że dwie tabletki Faxigenu powodują takie kłopoty. Psychiatra zwala właśnie na ten lek i bagatelizuje. Doszły mnie słuchy, że niedobór witaminy D wywołuje takie objawy. W przyszłym tygodniu zrobię pod tym kątem badania. Ktoś miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam do niedawna na za wysokiej dawce amitryptyliny,  która tak jak Twoja wenla działa mocno na noradrenaline, więc może jednak? a masz jeszcze jakieś dolegliwości?

bo ja do tego miałam gonitwę myśli, pobudzenie, bezsenność. odstawiam i na minimalnej dawce już tego nie mam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nagły spadek sił? Coś tam robicie, wszystko fajnie i dopada Was senność. Taka ciężka :P Po 15 minutach drzemki organizm znów może funkcjonować. Robiłem wszystkie badania krwi - wyszły bardzo dobre. W ogóle czuje się dobrze, lecz powyższe problemy przeszkadzają 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×