Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Gość Dzitek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Założyłem tutaj konto, ponieważ lubię pomagać innym ludziom, a i sam czasami oczekuję pomocy, więc myślę że będę mógł tutaj  miło spędzić czas.

Czy mam jakieś zaburzenia psychiczne?
Hmm... ciężko określić. Wiadomo każdy ma czasem lepszy albo gorszy dzień. Z natury staram się być optymistą, jednak nie zawsze mi się to udaje. Czasami potrafię wpaść w stan takiego smutku czy przygnębienia, jednak nie jest on bardzo dokuczliwy i często szybko mija, zwłaszcza jak zajmę się czymś innym. Najgorsze co można zrobić w sytuacjach smutku to być biernym i patrzeć w sufit czy w ścianę. Myślę jednak że najlepszym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest sen.

Jaki jestem?
Jestem bardzo emocjonalny. Bardzo silnie odbieram zarówno te pozytywne, jak i te negatywne emocje. Lubię kontakt z innymi ludźmi, jednak nie zawsze tak było. Jak chodziłem do szkoły podstawowej czy nawet do gimnazjum wolałem pozostać w domu. Raczej nie wychodziłem nigdzie ze znajomymi. W sumie mój światopogląd zmienił się całkiem niedawno i teraz zdecydowanie lepiej czuję się poza domem. Nieważne czy ma to miejsce w szkole, sklepie czy na ulicy. Interesuje się psychologią człowieka więc mój czas tutaj na pewno nie będzie stracony.

Pozdrawiam wszystkich 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×