Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sun Gazing, patrzenie w słońce, ćpanie słońca


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Metodę testuję osobiście od wielu miesięcy, na samym dole jest zdjęcie moich notatek, 29.11.2018 przez ponad 44 minuty patrzyłem w słońce. Od tego momentu nie było ani razu dogodnych warunków do patrzenia. 

Zaczynamy od dziesięciu sekund jak słoneczko zachodzi, mówi się, że bezpieczną granicą jest godzina (przed zachodem i zaraz po wschodzie)

Jak kogoś to interesuje to niech się zapozna z poniższymi filmami. 

Nie czytajcie angielskiej wikipedii, w krótkiej notce o sungazingu postraszyli kilkoma chorobami i nie napisali niczego pozytywnego, rzygam.

 

 

1. Gracjan, hehe, od 6:44 :D 

 

2 Vincenty, od 4:44

 

3. Planete, to akurat gówno, oglądać pierwsze 8 minut.

 

 

IMG_20181229_141400_HDR.thumb.jpg.6c91ad99bfb64b312f6ce0c6277853be.jpg

 

^^Nie wiem jak w innych częściach Polski, ale u mnie grudzień był wyjątkowo paskudny i pochmurny. Notatki robione na szybko, nie zawsze chce mi się pisać daty, bo po co.

Polecam zainstalować sobie aplikację Heavens-Above. 

 

Tak po prawdzie to jestem w gorącej wodzie kąpany i nie zaczynałem od 10 sekund :pirate: Było za pierwszym razem o kilka minut za długo, oczy piekły, ale już się wyrobiły, krew przefiltrowana i wzrok jak żyleta. 

Zauważyłem u siebie uzależnienie od słońca, jak jest słońce i w niego patrzę to czuję się lepiej, jak nie ma to czuję się jak narkoman na głodzie <żarcik>

Na koniec parę ulotek zachęcających do patrzenia

 

sun-gazing-health-benefits.jpg

sun_gazing_pin.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×