Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
shadow_no

SERTRALINA (Zoloft,Asentra,Asertin,Sertagen,Setaloft,Luxeta)

Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

  1. 1. Czy sertralina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      0
    • Nie
      0
    • Zaszkodziła
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Vengence jestem w szoku ze nie tyjesz. Ja tez bym tak chciał....
Powiem ci, że też jestem zdzwiony, po

mianserynie już by mi przyszło z 10 kg, po mircie jest większy apetyt, ale nie aż tak ostro, po miansie była masakra, byłem w stanie zjeść lodówkę z klamką i dalej byłem głodny. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zgadza się ,zażyłem 1000 mg sertraliny,działanie na DA podobne jak 20 mg metylo przyjęte jednorazowo,wiem doskonale jak działa na mnie dopamina ((brałem metylo,agonistów dopaminy ,bupropion i inne).Standartowo biore juz od 3 tyg sertre w dawce 400 mg.Dzisiejszy wyskok był jednorazowy w celach poznawczych. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zażyłem 1000 mg sertraliny

 

Widzę że na tym forum to są darmowe szczury do testowania leków. :mrgreen: Czasami mnie zastanawia czy ludzie na tym forum chcą się leczyć czy ćpać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin Jesli nie podoba ci się czyjes zachowanie to skieruj swoje pretensje do tej osoby a nie obwiniasz ogółem całe forum. Odczulem to tak jakbyś kierował swoje pretensje także do mnie bo tez jestem na tym forum. Też nie pochwalam zachowania Bączusia ale to juz nie pierwszy raz kiedy zachowuje się jak by sie bawil lekami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwy30, skoro taki urażony jesteś to napiszę że chodziło mi ludzi walących "końskie" dawki i to czasami od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Słuchajcie,ja wiedziałem że nie ryzykuje negatywnych konsekwencji na zdrowiu zażywając taką dawkę sertry.Biore 3 tygodnie 400 mg sertry i w zasadzie nie czuje że biorę cokolwiek.Jestem bardzo odporny na wysokie dawki leków działających na serotonine co może sugerować np że mam jej skrajny deficyt.Na leki dopaminergiczne reaguje silnie przy niskich dawkach,zwykle pogłębiają one OCD i pojawiają się urojenia.Sertra reguluje układy dopaminergiczny i serotoninergiczny,jest tania,skuteczna,bezpieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i chciałbym porady....

Biorę setaloft od 9 września początkowo dawka 100 mg potem zwiększenie 150 i 200 przez 5 tygodni lecz ze względu na bardzo złe samopoczucie zmniejszyłem do 150 mg rano i na tej dawce od 4 tygodni dodatkowo triticco 150 na sen.

biorę to wszystko na nerwicę lękowa i silne natręctwa myślowe związane z własnym zdrowiem do tego ciągła kontrola myśli i ciała a świat obok nie istnieje tylko ja i moja k.... nerwica. choruję już ładnych parę lat i wcześniej przez 2 lata brałem setaloft 150-200 na noc + zomiren na rano sulpiryd 100 i jakoś leciało . odstawiłem leki w maju tego roku licząc ze będzie ok ale w sierpniu wszystko wróciło 5 razy silniejsze tak więc wróciłem do prochów. dodam ze po setalofcie wziętym rano w ciągu dnia koncetracja 0 zamuła totalna i normalna wegetacja........... :hide: poprawa w kwestii lęków jest w miarę lecz natręctwa i DD męcza mnie na okrągło ..... Stąd moje pytanie czy dalej to brać ? czy zwiększyc do 200 np na noc by nie byc zamulony w dzień... czy dzielic 200 mg na dwie dawki np 100 rano i 100 po południu.? Proszę o poradę .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bączuś, ja tez tak mam ze jestem oporny na leki. Też biore 400mg dziennie. Fakt na sertralinie nastrój bardzo stabilny. Bez dołkow i euforii.

Pablo5HT1, a ty sie puknij w leb depakina to jedno z najwiekszych gówien. Włosy wypadają, grubnie sie, zanika nasienie ...

Niecierpliwy30, a to że to tak udoczułeś to znaczy ze cos w tym jest. To nie zdanie wywołuje reakcje tylko to że odbierasz je jako zarzut. Ułatwie ci zadanie i od razu powiem ze podswiadomie zle o sobie myslisz z powodu tego ze bierzesz leki psychotropowe...

pan nerw, zamółe to masz po trittico a nie sercie. Rozwala mnie jak ktoś czasami pisze że np bierze serte czy inny lek i pisze jak on zamula, ale to że bierze jakiś inny zamulacz to juz jest drobnostka bez wiekszej wagi... Ja jestem dość oporny na leki a po 150 trittico to rano nie mialem w ogole w glowie myśli. Czlowiek jest jak wyłączony, patrzalem sie np. poprostu w sciane i nic nie myslalem. Ciężko sie w ogole ogarnąć było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewgf, to wywale to triticco na sen i zobaczymy... A Ty jak bierzesz setre rano 400 czy jakoś to dzielisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bączuś, Ja na twoim miejscu zmienilbym ten syf zwany sertralina, dawki powyzej 200mg to wedlug mnie strata czasu i pieniedzy i zdrowia ta substancja po prostu na ciebie nie dzaiala i nawet jak podasz sobie 2 gramy doodbytniczo to i tak efekt bedzie taki sam, czyli zaden. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ja jestem podłamana, nie chcę brać już tego dziadostwa :( ciągle nawracają mi luźne stolce odkąd to biorę, dzisiaj do tego pojawiły się czerwone plamki w stolcu :( po prostu mam dość. Wykończę się do tego 11 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja jestem podłamana, nie chcę brać już tego dziadostwa :( ciągle nawracają mi luźne stolce odkąd to biorę, dzisiaj do tego pojawiły się czerwone plamki w stolcu :( po prostu mam dość. Wykończę się do tego 11 stycznia.

 

To lipa i jeszcze na swieta, czlowiek chory, ludzie sie ciesza, kupuja prezenty, szykuja potrawy, a czlowiek zdycha, gdzie tu jakas sprawiedliwosc! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja jestem podłamana, nie chcę brać już tego dziadostwa :( ciągle nawracają mi luźne stolce odkąd to biorę, dzisiaj do tego pojawiły się czerwone plamki w stolcu :( po prostu mam dość. Wykończę się do tego 11 stycznia.

 

To lipa i jeszcze na swieta, czlowiek chory, ludzie sie ciesza, kupuja prezenty, szykuja potrawy, a czlowiek zdycha, gdzie tu jakas sprawiedliwosc! :evil:

 

To mnie jeszcze dodatkowo rozstraja, to ogólne poczucie szczęścia I radości kiedy ja się denerwuję.... zaczynają mi chodzić dzikie myśli czy samemu nie odłożyć tego ustrojstwa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panie nerw bez nerw :) z rana 4 stowy i gra gitara. na sen biore chlorprothixen kwetiapine i alprazolam. Z własnego doświadczenia jakos nie przepadam za tym sritiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Im mniej leków tym lepiej,biore tylko sertre,żadnych benzo i leków nasennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dark Passenger a co myslisz o tym zeby sprobowac tianeptyny z sertraliną. Jak obecny mix nie zadziała. Czy bardziej ten buspiron do serty jak dla mnie. Czy buspiron i bupropion bardzo się roznią od siebie w działaniu?

 

Bupropion i buspiron poza podobnie brzmiącą nazwą nie mają ze sobą nic wspólnego. Ten pierwszy jest inhibitorem wychwytu noradrenaliny i dopaminy oraz antagonistą receptorów nikotynowych, ten drugi głównie częściowym agonistą receptora serotoninowego 5-HT1a, no i tam ma jeszcze parę innych wodotrysków. Połączenie SSRI z buspironem jest bardziej konwencjonalne, a z tianeptyną już nieco niekonwencjonalne. Napisz mi po świętach na pw jaką masz "eFkę" i jakie leki brałeś do tej pory, w jakich mixach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam pytanie, czy miał ktoś problemy ze spaniem po zwiększeniu dawki Sertraliny?

Od prawie roku biorę 50mg. Zawsze dobrze sypiałem.

10 dni temu zwiększyłem do 100mg i po tygodniu zaczęły się problemy. Jedna noc zupełnie bezsenna, kolejne noce 2-4 godziny snu z przebudzeniami.

Proszę o pomoc, ponieważ nie jestem pewien czy to wina zwiększenia dawki czy może jest jakaś inna przyczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłęm serte i wacek od razu w lepszej kondycji fizycznej. :mrgreen:

 

-- 24 gru 2015, 09:23 --

 

A i jeszcze jedna rzecz. Po odstawieniu leku obsoerwuje u siebie olbrzymie "parcie na napęd". Jakiś strasznie pobudzony jestem, nie mogę w miejscu usiedzieć. Czuje się jakby mnie energia rozsadzała. Nagle rzeczy ktore odwlekałem na potem chciałbym w 1 minucie zrealizować.

 

WTF ??? Co to może się dziać pod czachą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolejny dzień na dawce 400 mg sertry,mam sraczke i doskwiera mi bezsennośc i jadłowstręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nichtigkeit, Minimum kilka miesięcy zażywania dawki terapeutycznej.
chyba maksimum kilka miesięcy. Nikt nie będzie czekał np. 9 miechow na działanie leku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×