Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skutki uboczne leków a L4


badmadugly

Rekomendowane odpowiedzi

Fatalnie znoszę paroksetyne - najgorsze są nasilone leki, a w pracy mam co rusz sytuacje stresowe typu 3 dniowe szkolenia. Jestem w pracy w tej chwili na takim dłuższym okresie próbnym. Paroksetyne biorę stosunkowo krótko bo 3 dni - za pierwszym razem jak tu pisałem odstawiłem. W każdym razie czytam że część z was na początku przygody z paro poszła na L4 - jak to sobie zalatwiliscie? U rodzinnego czy u psychiatry - chodzę prywatnie i mój nie ma umowy z NFZ.

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze wględu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba iść do lekarza i poprosić, że nie dajesz rady w pracy bo masz lęki, źle się czujesz, powiedzieć co i jak, że potrzebujesz trochę czasu by na spokojnie przyzwyczaić się do leku. 

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze wględu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.10.2018 o 12:57, Lucaso napisał:

Trzeba iść do lekarza i poprosić, że nie dajesz rady w pracy bo masz lęki, źle się czujesz, powiedzieć co i jak, że potrzebujesz trochę czasu by na spokojnie przyzwyczaić się do leku. 

Lepiej do rodzinnego czy psychiatry?

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze wględu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda. Zależy jakiego masz rodzinnego i jak podchodzisz do tego, że pracodawca będzie wiedział, że masz L4 od psychiatry.

Niektórzy robią tak: najpierw idą do psychiatry po zaświadczenie dla rodzinnego, a potem idą do rodzinnego po L4 i tłumaczą, że nie chcą, żeby pracodawca widział pieczątkę od psychiatry.

Edytowane przez Heledore
Przeniesiono ze wględu na tematykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×