Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znajomości z przyzwyczajenia


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze - temat wątku taki jak w tytule - znajomości z przyzwyczajenia.

Otóż w jaki sposób można zauważyć czy kolegujemy się z kimś tylko z przyzwyczajenia? Jakimi rzeczami cechuje się taka znajomość? Nie chodzi mi tutaj tylko o związki miłosne, ale też przyjaźnie, jakieś inne luźne relacje z innymi ludźmi...

Czy znajomość z przyzwyczajenia ma jakieś plusy / minusy? Czy warto ją kontynuować?

Ostatnio moja mama powiedziała, że większość moich relacji z przyjaciółmi, a nawet chłopaku, bazuje stricte tylko na przyzwyczajeniu i powinnam sobie znaleźć nowych. Nie zrozumiałam o co jej chodziło wtedy, a spytać się też za bardzo nie mam już jak. Mi się zawsze wydawało, że jest okey, ale po tym... Zaczęłam się zastanawiać jak to faktycznie może być. I nie potrafię znaleźć jakichś dobrych informacji w internecie, gdzie większość takich wątków, to galerie zakochanych par z pudelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomość z przyzwyczajenia...nigdy nie myślałam o swoich relacjach w ten sposób. Czy uważasz, że twoje znajomości cię uwierają w jakiś sposób? Bo tylko w tym znaczeniu mogę odczytać słowo przyzwyczajenie. Gdy jesteśmy z kimś blisko pomimo, że relacja nie sprawia nam już radości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×