Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak celu, motywacji, checi, zagubienie wlasnego siebie?


samfisher

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Witam w moim temacie! Dzieki za "wysluchanie" 🙂  

Sytuacja jest taka, ze ewidentnie zagubilem samego siebie, nie rozumiem czego chce, nie widze tego co bym chcial w drodze ktora moglbym przebyc, jesli cos pokazuje mi droge do celu, z zalozenia wydaje mi sie ze sie nie uda. Wydaje mi sie ze to ewidentnie odpycha ludzi ode mnie kiedy mowie ze cos jest nie tak, albo po prostu malo pozytywny. Z drugiej strony jak "staram sie byc zadowolony", przyciagam tych ludzi tylko ja wtedy nie jestem zupelnie taki co czuje.

Troche mam kompleks wlasnego siebie, ktory zawsze chcial wyjsc z sytuacji, pracowal na to, szedl do celu, zawsze w srodku czulem nadzieje i przez to bylem pozytywyny, przejechalem sie na czyms to mimo wszystko poszlo po mojej mysli w rozrachunku (wiara? - ale wlasnie wiedzialem czego chce...).

Nie mowie tego nikomu, bo sie wstydze i nie czuje kogos takiego kto by nie odebral tego jakos slabosc. i w ogole by to interesowalo, jedynie co wiem to ze inni chca byc tylko wysluchani, jak ja teraz :P. Dzieki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem dodac jeszcze cos bardzo waznego.

Zazwyczaj gdy jest na mnie krytyka staram sie od niej uciec, w ogole jej zapobiegac, w ten sposob uciekam od potencjalnego konfiliktu albo totalnie ingnorancyjnie traktuje kogos z gory, tak jakbym z jednej strony wszystkich szanowal, a z drugiej nie mial dla nikogo checi, cierpliwosci. To sie wszystko ze soba wiaze i jakos nie potrafie miec checi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×