Skocz do zawarto┼Ťci
Nerwica.com
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki kt├│re...
Znajd┼║ wyniki...
samfisher

Brak celu, motywacji, checi, zagubienie wlasnego siebie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Witam w moim temacie! Dzieki za "wysluchanie"┬á­čÖé┬á┬á

Sytuacja jest taka, ze ewidentnie zagubilem samego siebie, nie rozumiem czego chce, nie widze tego co bym chcial w drodze ktora moglbym przebyc, jesli cos pokazuje mi droge do celu, z zalozenia wydaje mi sie ze sie nie uda. Wydaje mi sie ze to ewidentnie odpycha ludzi ode mnie kiedy mowie ze cos jest nie tak, albo po prostu malo pozytywny. Z drugiej strony jak "staram sie byc zadowolony", przyciagam tych ludzi tylko ja wtedy nie jestem zupelnie taki co czuje.

Troche mam kompleks wlasnego siebie, ktory zawsze chcial wyjsc z sytuacji, pracowal na to, szedl do celu, zawsze w srodku czulem nadzieje i przez to bylem pozytywyny, przejechalem sie na czyms to mimo wszystko poszlo po mojej mysli w rozrachunku (wiara? - ale wlasnie wiedzialem czego chce...).

Nie mowie tego nikomu, bo sie wstydze i nie czuje kogos takiego kto by nie odebral tego jakos slabosc. i w ogole by to interesowalo, jedynie co wiem to ze inni chca byc tylko wysluchani, jak ja teraz :P.┬áDzieki ­čÖé

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Chcialem dodac jeszcze cos bardzo waznego.

Zazwyczaj gdy jest na mnie krytyka staram sie od niej uciec, w ogole jej zapobiegac, w ten sposob uciekam od potencjalnego konfiliktu albo totalnie ingnorancyjnie traktuje kogos z gory, tak jakbym z jednej strony wszystkich szanowal, a z drugiej nie mial dla nikogo checi, cierpliwosci. To sie wszystko ze soba wiaze i jakos nie potrafie miec checi.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Terapia w┼éa┼Ťnie s┼éu┼╝y temu, aby zwi─Ökszy─ç poczucie warto┼Ťci oraz ustali─ç w ┼╝yciu priorytety. Ja mam problem z wyznaczaniem granic, wyznaczaniem warunk├│w w zwi─ůzku i nie tylko. Wszystko przerabiam na terapii.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö