Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaszklone oczy--nerwica


burza011

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój problem polega na tym,że dwa lata temu lekarz wykrył u mnie nerwicę lękową brałem ponad rok czasu paroksetynę. Od ponad pół roku przstałem brać ją , jednakże cały czas borykam się ze szkistymi gałkami ocznymi, wyglądają przeważnie jakbym płakał do tego dochodzą czasem męty ciała szklistego . Co ciekawe wzrok mam idealny byłem u dwóch okulistów i jest OK. Próbowałem juz wielu metod jak choćby duży wysiłek fizyczny itp nic nie pomaga cały czas oczy są szkliste .. I co ciekawe przez to czuję się niekomfortowo rozmawiając z kimś i znów o sobie daje znać nerwica ... Nie wiem co jeszcze spróbować z tym zrobić. Próbowałem kropli do oczu .. Nic żadnej poprawy a wiadomo , że im człowiek o tym więcej myśli tym oczy są jeszcze w gorszym stanie :D Jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ma wrażenie "zaszklonych oczu" czy oczy na zewnątrz są zaszklone? czy po odstawieniu leków jestes juz całkowice wolny od nerwicy? jezeli nie to prawdopodobnie jest to wina nerwicy, jezeli wyleczyłes, moze to byc równiez skutek uzywania lekow, a moze masz rozregulowany chemicznie organizm, i jesli wyleczyles juz nerwice organizm pewnie bedzie dązył do homeostazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ma wrażenie "zaszklonych oczu" czy oczy na zewnątrz są zaszklone? czy po odstawieniu leków jestes juz całkowice wolny od nerwicy? jezeli nie to prawdopodobnie jest to wina nerwicy, jezeli wyleczyłes, moze to byc równiez skutek uzywania lekow, a moze masz rozregulowany chemicznie organizm, i jesli wyleczyles juz nerwice organizm pewnie bedzie dązył do homeostazy.

Tak oczy są zaszklone na zewnątrz wyglądają z reguły jak po płaczy bądź u niektórych po alkoholu ;) Do końca z nerwicy się nie wyleczyłem , jednakże czuję iż leki już nie są mi potrzebna a gdy brałem leki oczy wyglądały tak samo. Jestem przewrażliwiony na tym punkcie a to dlatego że często w pracy ktoś potrafi mi zwrócić uwagę typu ,, ale masz oczy nie pij juz tyle ,, Wkurza takie coś tym bardziej iż alko praktycznie nie pije innych używek nie biorę;) Chodziłem na psychoterapię nic mi nie pomagało byłem nawet na hipnozie ; ) Staram się dużo uprawiać sportu itp ale nadal nic za wiele nie pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×