Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieśmiałość - czy ktoś z tego wyszedł?


onet700

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Nie wiem czy to dobre forum, ale ponieważ depresja była do nie dawna moim problem, to napiszę tutaj ;)

Mam prawie 24 lata. Zawsze byłe nieśmiały, co prawda nigdy tak bardzo mi to nie przeszkadzało jak teraz. Aż mnie skręca jak widzę jak chłopak z dziewczyną się całują na ulicy. A ja? Nigdy nawet dziewczyny nie miałem ;/ Niby mam jakieś kontakty z ludźmi. W pracy nie mam problemów w kontaktach z ludźmi, na początku czułem spory dyskomfort, ale po jakimś czasie jakoś nauczyłem się funkcjonować. Mam też nerwicę natręctw. Leczyłem się przez ponad rok porchami, ale jedyne co to udało się osiągnąć to stłumienie objawów do poziomu, który umożliwia normalne funkcjonowanie. Do tego jeszcze dochodziły stany depresyjne. Od dłuższego czasu tego już nie mam. Studia, praca - jakoś nie ma na to czasu ;) albo po prostu mam tyle zajęć, że nie myślę o tym.

Moje pytanie brzmi, czy komuś udało się wyjść z nieśmiałości? Zwłaszcza do płci przeciwnej? Mimo, że podobają mi się dziewczyny to i tak nie podejdę, nawet nie napiszę bo od razu odczuwam strach. Nie wiem skąd się to bierze, ale zabiera mi to szanse na normalne życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chemicznie się wspomóż, masz cały wachlarz substancji, leki, narkotyki, alkohol, legal, nielegal, pełna dowolność, wiedza na temat działania znajduje się na hyperreal.info, nerwica.com, oraz ulotkach.

Poznasz super dziewczynę i z dużą 10% szansą, stworzysz szczęśliwy związek, czego szczerze życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychciu: No chyba, tylko ja zostałem, skoro nikt nie napisał ;)

Liber8: Chemia to nie jest najlepszy pomysł, leki brałem na nerwicę, średnio się po tym czułem. Choć na nerwicę pomogło. Nie jest idealnie, ale da się teraz żyć ;) Narkotyki odpadają, alkohol raczej też ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

mysle ze jestem dobrym przykladem odbudowy pewnosci siebie.

Kiedys moglbym rozdawac ja wiadrami jak by sie dalo,

potem chyba byla na minusie,

obecnie troche na innym fundamencie, ale nie moge na nia narzekac.

Jak chcesz pogadac to pisz pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×