Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to real czy to tylko schiza


cristov82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie pisze bo mam problem od 11 lat zyje ze swiadomoscia ze slychac moje myśli. Glosy gdy miałem powiedziały mi ze moi rodzice zawalili sprawę i nie nauczyli mnie myslec tak by wszyscy ludzie tego nie słyszeli i widzieli. Tak w to uwierzyłem ze teraz mysle ze tak jest mało tego biore to za pewnik. Powiedzcie proszę czy dzieci uczy się czegos takiego gdy sa male?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie natłok myśli, wyłączanie się i życie w swoim świecie występują od małego, ale jak byłem w podstawówce/gimnazjum po prostu często się zamyślałem i nie było w tym nic schizowego, może bardziej epileptycznego bo to było mało kontrolowalne ale np. myślałem o czym będę robić w domu, ok grać/pisać/tworzyć gry w rpgmakerze i widziałem to jako obraz w głowie, jak przemieszczam obiekty w programie czy coś.

 

Pod koniec gimnazjum a może później miałem tak że setka myśli mi przelatywała przez głowę, nie widziałem wcale obrazów w wyobraźni i prawie wcale nie kontaktowałem, godziny mi mijały minutami i ostatnio coś się dziwnego stało bo czas mi płynie "cholernie wolno" i teraz rozumiem ludzi samotnych.

 

Mi natłok myśli i obce myśli prawie przeszły wraz z tą epilepsją. Kłopot w tym że nie sugeruj się iż mam F20.6, bo bardziej zgadza się u mnie McDD (szczególnie z zaburzeniem mowy które przez moją najlepszą logopedkę było określane jako forma bełkotu, ale może chciała po prostu "zahardzić" moje zaburzenia w papierach na indywidualne). No ale mniejsza, ludzie nadal mnie często nie rozumieją, nadal mam logofobię a ostatnio doszły lekkie lęki w postaci oryginalnej fobii społecznej czy minimalnych stanów depresyjnych (bo wychodzę chyba z tego wszystkiego i mam dość objawów które przyjęły formę już końcowego ubytku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie pisze bo mam problem od 11 lat zyje ze swiadomoscia ze slychac moje myśli. Glosy gdy miałem powiedziały mi ze moi rodzice zawalili sprawę i nie nauczyli mnie myslec tak by wszyscy ludzie tego nie słyszeli i widzieli. Tak w to uwierzyłem ze teraz mysle ze tak jest mało tego biore to za pewnik. Powiedzcie proszę czy dzieci uczy się czegos takiego gdy sa male?

Nie uczy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×