Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

wowo21975

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. wowo21975

  Problem z chodzeniem bardzo silne naprężenia prawej nogi

  To nie prawda że wyostrza się wzrok bo za mało leków się bierze. Po prostu to jest paskudny efekt uboczny działania leków którego później ciężko jest się pozbyć. Jeśli coś takiego występuje należy zmienić lek bo funkcjonowanie z takim objawem to piekło.
 2. wowo21975

  Anhedonia i senność w trakcie remisji

  300 mg na dobę? Ja biorę 600 mg na dobę i spanie męczy mnie czasami tylko wtedy jak zmienia się ciśnienie i pogoda. Także myślę że senność może być spowodowana pogodą, po małej części i leki wpływają ale nie tak mocno.
 3. wowo21975

  Problem z chodzeniem bardzo silne naprężenia prawej nogi

  Wypisz wymaluj moje efekty na rispolepcie consta depo 50 mg jak i również na 37,5 mg.
 4. wowo21975

  Problem z chodzeniem bardzo silne naprężenia prawej nogi

  Wyostrzenia wzroku masz od rispoleptu. Brałem kiedyś consta depo 50 mg. Paskudny objaw, pozbyłem się go dopiero po ponad 3 latach na solianie.
 5. wowo21975

  Wyjście z choroby - jak u was było?

  Wyjście z choroby było rozłożone w czasie, stopniowo się cofała, zajęło to trzy lata.
 6. wowo21975

  Brak koncenracji, pamięci i myśli, trudności w czytaniu - cz

  To normalka że nie zdają sobie sprawy że są chorzy, dopiero po jakimś czasie kiedy leczenie zadziała przychodzi czas na spojrzenie trochę z boku. Wiekszość osób zdaje sobie sprawę że to choroba, chociaż niektórym przychodzi to ciężko
 7. wowo21975

  ŹLE DOBRANE LEKI

  Jak dobrze pamiętam to leki brałem trzy lata. Pustka ustąpiła od razu, ale były jeszcze takie stany które ją przypominały. Dopiero po zmianie leku z rispolept consta depo 37,5 mg na amisulpride pomału te stany zaczęły zanikać, tak jak efekty uboczne po rispolepcie.
 8. wowo21975

  Mind Control (zdalna kontrola umysłu)

  Panowie, nie ma co się kłócić, autor wątku od dłuższego czasu nie daje oznak życia na forum. Pewnie szpital, jaki to wiadomo.
 9. wowo21975

  ŹLE DOBRANE LEKI

  U mnie było tak że pustka szybko przeszła, ale inne objawy trwały ponad trzy lata. Rispoleptu nikomu nie polecam, za dużo efektów ubocznych.
 10. wowo21975

  Psychoza a psychopatia

  Psychoza to stan bez wyjścia, psychopatia to możliwość wyboru, tak mi się wydaje.
 11. wowo21975

  Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia

  Samo branie lekarstw to jeszcze nie leczenie, leczenie jest wtedy kiedy zaczynamy pracować nad sobą, a pracy trzeba włożyć mnóstwo bo schizofrenia to wymagająca choroba. Na samych lekach to możemy chodzić jak robocop i bujać się z wywalonym jęzorem. To było by za proste gdyby leki były rozwiązaniem problemów, a tak nie jest.
 12. wowo21975

  Strach przed schizofrenią

  Strach przed schizofrenią jest zrozumiały, to jest ciężka choroba, inna dla każdego chorego i każdy z nas musi umieć wejść na ścieżkę zdrowia, a to nie jest takie proste, jednym się udaje innym nie, bo sprawa jest trudna.
 13. wowo21975

  lęk w schizofreni

  Prawdą jest też to że lęk tkwi w nas głęboko, też można go dzielić, jednak chyba można się go pozbyć jeśli wiemy co go wywołuje. W moim przypadku było to łatwe chociaż wiem że jakaś cząstka tkwi go we mnie. Jest jednak znacznie lepiej niż było kilka lat wcześniej.
 14. wowo21975

  Do schizofreników

  Gość ma fantazję. Gdyby nie lekarze i leki dawno bym wąchał kwiatki od dołu, ot i cała schizofrenia i spostrzeganie świata doprowadziło by mnie do grobu.
 15. wowo21975

  jak sie bronic przed agresją wspoldomownikow?

  Najlepszym rozwiązaniem jest zmiana miejsca zamieszkania. Miałem ten sam problem i rozwiązałem go emigrując zagranicę, gdzie otrzymałem mieszkanie socjalne itd. Problem z głowy.
×