Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... Ogólnie 1 i 2 nie są złe, tylko ja nie lubię sukienek z grubszego materiału, gorzej wg mnie wyglądają i często jakoś dziwnie leżą. Ale jeśli spośród tych dwóch to ta z koronką.

 

Salir, spaghetti umiem :D bez mieska :(

Dlaczego bez mięska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo je rozgotuje tylko w tym sosie i tyle z tego bedzie :D

 

Atic, czy Ty sadzisz, ze moj maz jest idiota? :D

 

Salir - taki misz masz, czyli wszystko, co moj maz lubi najbardziej (z jedzenia i picia): jagniecine, shake'i :D, gruzinskie wina, szynke parmenska w ciescie francuskim, wszelakie serniki, lososia i dorsza, indyka, pana cotte, lody grycana (najlepiej biala czekolada albo kokos, najlepiej razem z sernikiem i zeby sernik byl cieply), malze (i nie wzrusza go to ze one sie gotuja na zywca :D), oliwki (i zielone i czarne), chaczapuri, ser kozi, poledwice wolowa, tagiatelle z wolowina i sezamem (ale to w konkretnym miejscu), sushi w kazdej postaci, nachosy z pesto, pizze z jednej konkretnej pizzerii, zupe kokosowa, burgery z wolowina (nie z zadnych fast foodow).

Jezu... No moj maz lubi jesc :D moge dalej wymieniac :D

A najbardziej lubi jagniecine duszona w winie z morelami, za cholere tego nie zrobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa podsmażam mielone najpierw a później dopiero dodaje sos...bardzo lubię bazylię w spaghetti i gotowe. Jeszcze posypać na talerzu żółtym serem i pychotka.

 

Miałam na myśli co lubi bardziej spaghetti czy sushi?

 

Fajny wieczór się Wam zapowiada :D

 

 

Michellea ja mam jakieś zawroty głowy chyba z braku leków.

 

To co robimy jak żadna nie może spać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaczapuri to takie chlebowe ciasto i na tym rozne skladniki z sosem ;)

Gruzinska potrawa, dobre.

 

Salir, a cholera go wie co z tych dwoch rzeczy lubi bardziej :D

Ja jestem ewenementem i sushi lubie, ale... bez ryby :D

 

Salir, to uwazaj tam, moze zrob sobie zimny oklad na czolo...

 

Nie chce mi sie sprzatac tych kiecek porozkladanych, ale jak pies sie obudzi, to moze byc z nimi kiepsko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salir, a sos jak robisz? Bo moj maz robi ze swiezych pomidorow, jeszcze daje oliwki. I dusi to wszystko razem. Czarna magia.

Duzo lepiej ode mnie gotuje, bo ja cale zycie robilam tylko cos na szybko.

Jak sama jestem, np. dzisiaj, to nie chce mi sie, ugotowalam sobie ryz, polalam jogurtem owocowym i wsio :D co sie bede wysilac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa podsmażam mielone najpierw a później dopiero dodaje sos...bardzo lubię bazylię w spaghetti i gotowe. Jeszcze posypać na talerzu żółtym serem i pychotka.

Ja robię podobnie :) Sos robię z przecieru i pokrojonych pomidorów, do tego przyprawy, przede wszystkim dużo bazylii :D

 

Michellea ja mam jakieś zawroty głowy chyba z braku leków.

Oj. Ja dzisiaj po powrocie do domu walnęłam się na łóżko, a potem wstałam zbyt szybko i tak mi się zakręciło w głowie, że zygzakiem chodziłam :/

 

Dobra, spróbuję zasnąć. Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atic podwojnego miesa nie bedzie...nie mam czasu wyskoczyc na miasto bo mnie dzis klienci zlinczuja...jeden dzien przerwy i powariowali :)

 

Ḍryāgan jestes swiezo po wyplacie...:mozesz szalec)

 

thaur dostaniesz nowa prace to skoncza sie zaliczki ;)

 

wiejskifilozof WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :105:

 

Dziękujke :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Mi zostają homo- i biseksualni. Którzy stanowią mniejszość w społeczeństwie :D ...

Aha. To w istocie znacznie więcej wysiłku musisz włożyć.

 

Idź jutro na manifestację saute :D

....wyrwiesz sobie kilka lewackich drzewek, skoro wyrywanie panien Ci nie idzie. :mrgreen:

(Odniesienie dotyczy kibolskich stulejarzy raczej, niż kogokolwiek personalnie tutaj - chyba, że jest kibolskim stulejarzem. :D)

 

Super, to zostaję <3

Od lat 18... hehe. :D

 

iiwaa, raczej spódnicę mini załóż i szpilki

To jest dobra koncepcja. Rzekłbym: genialna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebrowski wcaradio przed chwila powiedzial ze zyczy sluchaczom aby odrozniali patriotow od narodowcow tak jakby narodowcy nie byli patriotami.glupek.

Nawet gdyby byli, to ich rozróżnianie jest istotne, bo patrioci niekoniecznie identyfikują się z kibolami.

Kto tu więc głupkiem jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×