Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co ciekawe mojemu mezowi nic nie zrobi. Bo moj maz sie go nie boi - trzyma go jak przychodzi wet i nawet jak ten debil sie rzuca i gryzie do krwi, to go nie pusci. I on po pewnym czasie przytrzymania za skore na karku potulnieje.

 

czyli moze uznal ze jestes nizej w hierarchii od meza :D

 

elo, gdzie byłaś gdy Cię nie było? :D

 

no jak to gdzie?! w psychiatryku - toz to moj drugi dom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracam dzisiaj do treningu siłowego. mój cel treningowy?

że jak pójde do klubu swingersów to najładniejsze kobietki beda sie do mnie łasić a ich mężowie beda sie masturbować patrząc jak je bzykam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, ale mnie to w ogole nie przeszkadza. Niech sobie rzadzi, w koncu jest facetem ;)

Najsmieszniej to wygladalo ostatnio: pies sie wgramolil na sofe (kremowa! kremowa! :evil: ), ja usilowalam go zepchnac. Skonczylo sie tak, ze ja wyladowalam na podlodze, a pies lizal mnie po czole, nadal siedzac na kanapie (to bardzo lagodny pies, po prostu nie slucha, ale krzywdy mi nie zrobi). On sie tak smiesznie zapiera lapami, jak ja chce, zeby cos zrobil :D

Moj maz przyszedl, powiedzial "zejdz" i psa juz nie bylo.

:D

 

 

Atic, to jest obrzydliwe. Nie musisz o tym pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko jeto w te twoje opowiesci o wypadach do klubow dla swingersow przestalam wierzyc juz rok temu :D

 

ale moze jeszcze jakie naiwniaki sie tu kreca :D

 

Elo, ale mnie to w ogole nie przeszkadza. Niech sobie rzadzi, w koncu jest facetem ;)

Najsmieszniej to wygladalo ostatnio: pies sie wgramolil na sofe (kremowa! kremowa! :evil: ), ja usilowalam go zepchnac. Skonczylo sie tak, ze ja wyladowalam na podlodze, a pies lizal mnie po czole, nadal siedzac na kanapie (to bardzo lagodny pies, po prostu nie slucha, ale krzywdy mi nie zrobi). On sie tak smiesznie zapiera lapami, jak ja chce, zeby cos zrobil :D

Moj maz przyszedl, powiedzial "zejdz" i psa juz nie bylo.

:D

 

 

Atic, to jest obrzydliwe. Nie musisz o tym pisac.

 

z ta kanapa to jest klasyk - moj pies tez dokladnie wiedzial przy kim z domownikow moze siedziec spokojnie a przy kim musi zejsc :D

 

jaka to w ogole rasa?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, jeżeli nie bijecie z mężem zwierzaków, to możesz kota przywoływać do porządku zwykłym spryskiwaczem z wodą (takim, jakiego używają np. fryzjerzy). Moja siostra z chłopakiem tak swojego milusińskiego oduczyli niszczenia kanapy. Ile razy kot zabierał się za drapanie narzuty, tyle razy dostawał "psika" prosto w nos. Szybko skapitulował :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salir, Ale on o tym mowi w sposob obrzydliwy i bezuczuciowy :/

Fe.

 

Nalesnik, to tez odradzaja koci behawiorysci ;)

Zastanawiam sie, jaka jest przyczyna, bo on tego nie robil przez nascie lat.

Z kanapa sobie poradzilismy za pomoca tzw. odstraszacza. To jest dla kota gorzkie i smierdzi. Dla czlowieka niewyczuwalne.

Potem zalatwil nam ją ukochany pies meza (nasz obecny) jak byl szczeniakiem.

Podziwiam opanowanie mojego meza - zrobi tylko gleboki wdech, powiedzial: chodzmy z nim na spacer, i w ogóle zostawil ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snilo mi sie, ze bylam w ciazy :shock:

 

ja miałam/mam sny o ciąży jak "coś nowego i dość długiego" zaczynałam. miałam przed rozpoczęciem np. nowego roku akademickiego, przed jakimiś takimi sytuacjami gdzie miałam nowe zadania do wykonania i były one takie nie "hop-siup i już", ale dość rozłożone w czasie i pracochłonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nasz oszukuje zeby dostac psiego dropsa.

Jak byl maly, to uczylismy go, ze jak wyjdzie sie wysiusiac na ogrod, to dostanie dropsa. Teraz juz zawsze dostaje te dropsy, bo prosi.

I co? I cwaniak wprowadza nas w blad. Wychodzi, nie sika, od razu wraca i chce dropsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracam dzisiaj do treningu siłowego. mój cel treningowy?

że jak pójde do klubu swingersów to najładniejsze kobietki beda sie do mnie łasić a ich mężowie beda sie masturbować patrząc jak je bzykam :)

 

Robimy razem cykl po nowym roku? :D

 

Interwenient chyba zmieni imię na Pieszczoch :D Cały czas się ich domaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo? :(

 

wiesz po tylu pobytach w szpitalu zaczelam sie przyzwczajac i troche inaczej na to patrzec ;)

 

ale dziekuje za zainteresowanie - to naprawde mile ze w ogole zapytalas <3

 

Trochę Ciebie podziwiam za Twoje podejście do szpitala psychiatrycznego. Byłam raz i więcej bym się nie dała zamknąć, chociaż trauma poszpitalna mnie nie dotknęła.

 

.

 

Po wyjściu z kliniki mówiłaś że pójście tam było jedną z lepszych decyzji w życiu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×