Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

żebrowski wcaradio przed chwila powiedzial ze zyczy sluchaczom aby odrozniali patriotow od narodowcow tak jakby narodowcy nie byli patriotami.glupek.

Nawet gdyby byli, to ich rozróżnianie jest istotne, bo patrioci niekoniecznie identyfikują się z kibolami.

Kto tu więc głupkiem jest?

 

ale on nie powiedzial ze nie kazdy patriota jest naodowcem tylko sposob w jaki to powiedzial wyciaga narodowcow poza nawias patriotyzmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pospalam do poludnia.

Matko, moj kot (nie ten przygarniety, ten ktory jest od nas od nastu lat) ZWARIOWAL.

Moj maz wroci i zobaczy cala poharatana reke i sie pewnie wkurzy.

Przyszedl zeby go glaskac - glaskalam. Nagle sie rzucil mi na reke. Zwalilam go z lozka, wracal 3 razy, odpuscil jak nakrylam go kocem - zglupial.

Myslicie ze to moze byc spowodowane tym, ze mamy nowego kota? Dlaczego na mojego meza sie nie rzuca? Dlaczego na tego kota sie nie rzuca? On generalnie pral zawsze tylko psa. Przeciez nie moze byc tak, ze bede sie bac wlasnego kota.

Poza tym boje sie ze maz sie na niego wkurzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żebrowski wcaradio przed chwila powiedzial ze zyczy sluchaczom aby odrozniali patriotow od narodowcow tak jakby narodowcy nie byli patriotami.glupek.

Nawet gdyby byli, to ich rozróżnianie jest istotne, bo patrioci niekoniecznie identyfikują się z kibolami.

Kto tu więc głupkiem jest?

Mi patriotyzm zawsze był obcy, może dlatego że nie pochodzę z typowo polskiej rodziny. Dla mnie kibole to pożyteczni idioci, przynajmniej muzułmanie, kolorowi i lewacy nie czują się u nas pewnie, choć w przypadku 2 pierwszych grup to raczej czynniki ekonomiczne odgrywają pierwszorzędną role.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa sos robie z pomidorow w puszce. Co ciekawe nigdy nie robilam ze swiezych pomidorow. Czasami jak nie mam czasu ide na latwizne i kupuje gotowy sos.

 

Sprecyzowalas juz plany na dzisiejszy wieczor?

 

Zainspirowalas mnie i musze podobny wieczor sama zorganizowac...troche trudne logistycznie ale moze zgramy sie w jednym terminie. Dziecko wysle do babci na noc :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie jak to zakryc przed mezem:

https://zapodaj.net/images/ce96023f9c14a.jpg

https://zapodaj.net/images/8e909560d077a.jpg

Zaraz nad nadgarstkiem :/

 

nie tnij sie aniolku :cry:

 

Matko, moj kot (nie ten przygarniety, ten ktory jest od nas od nastu lat) ZWARIOWAL.

powinien przepracowac z psychologiem te nieuzasadniona agresje :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo, nigdy sie nie cielam :D

Widzialas, zeby ktos cial sie w tym miejscu? :D

https://zapodaj.net/images/fc86ccd3fc745.jpgn

 

To jest debil, odwalilo mu cos, ja sie go zwyczajnie juz BOJE, a on to pewnie wyczuwa. Dzisiaj w nocy, jak zasypialam, to zaswiecalam swiatlo jak slyszalam, ze chodzi kolo lozka.

Maz go pewnie wyeksmituje z sypialni dzisiaj.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze to moze byc spowodowane tym, ze mamy nowego kota? Dlaczego na mojego meza sie nie rzuca? Dlaczego na tego kota sie nie rzuca? On generalnie pral zawsze tylko psa. Przeciez nie moze byc tak, ze bede sie bac wlasnego kota.

Poza tym boje sie ze maz sie na niego wkurzy.

 

Ludzkie dramaty :mrgreen:

Ciekawe czym uzasadniony jest ten strach przed reakcją męża? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie bijemy ani kotow, ani psa.

Po drugie - nie jest maly. Wazy pomad 8 kg. To taka duza rasa.

 

Naemo, moj maz nie jest glupi ;) wie ze nic takiego nie robie, zeby zrobic sobie rane cieta. Wie, ze ta rana przypomina podrapanie przez kota. Wie tez ze jemu juz raz odwalilo, przy nim. Właściwie sytuacja byla identyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, to zastosuj izolatkę, jak bedzie broił, zamknij go w jakims małym pomieszczeniu na 15minut, jak znowu bedzie broił znowu na 15minut, to go nauczy :twisted:

 

salir, to wrzuć kawałek jaki ci sie podoba najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialas, zeby ktos cial sie w tym miejscu?

nie takie rzeczy i nie takich ludzi widzialam :D

ale chyba nie mam sie czym chwalic :-|

 

ja bym serio kota wziela do lekarza jakby mi odwalal cyrki

co prawda moj za gowniarza tez mnie atakowal noca ale to byla zabawa i juz wyrosl z tego [teraz tylko sie uwiesza na nodze <3]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze ja go w prezencie od meza dostalam :D

 

Atic, zwierze nie rozumuje jak czlowiek. Poza tym w sytuacji kiedy on sie na mnie rzuca ja nie bede go podnosic.

Ty to masz jakies barbarzynskie metody.

 

Elo, do behawiorysty raczej ;)

A to nie wiem, nie interesowalam sie samookaleczaniem :D ale mimo to wiem jak wyglądaja rany ciete i czym sie moga roznic. Nawet z wlasnego doswiadczenia - jak za mlodu jeszcze uzywalam maszynek i sie zacielam, to rana od zyletki na nodze byla prosta i ciagla, nie zakrzywiona i ze zmienna glebokoscia naruszenia tkanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jezu :D

 

Ja sie jednego boje, a co dopiero calej gromady :D

 

Ale co ciekawe mojemu mezowi nic nie zrobi. Bo moj maz sie go nie boi - trzyma go jak przychodzi wet i nawet jak ten debil sie rzuca i gryzie do krwi, to go nie pusci. I on po pewnym czasie przytrzymania za skore na karku potulnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×