Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na płaszczyźnie ontologicznej - badamy wstecz związek przyczynowy między zachowaniem sprawcy a skutkiem. Na płaszczyźnie normatywnej - czy działanie było bezprawne i czy gdyby sprawca dał posłuch normie prawnej, to czy skutek przestępny by nastąpił :P

 

No to u mnie byś nie zdał ;)

Gdyby tak było, jak napisałeś, to sprzedawcy nielegalnej broni palnej moglibyśmy przypisać przestępstwo zabójstwa.

Zagadnienie przyczynowości a problematyka OBIEKTYWNEGO PRZYPISANIA to zupełnie co innego.

ech, większość studentów na obiektywnym przypisaniu się pięknie wykłada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, gadalem z jednym giejem to mowil mi ze maja takie dyskoteki ze np. wszyscy przychodza nago i w tych dyskotekach maja specjalne pokoje przygotowane do seksu. gdzie masz cos takiego dla hetero? prosze cie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest dla gejów, to zapewne jest i dla hetero. Myślisz, że wszyscy ludzie heteroseksualni są tacy wierni, porządni, monogamiczni. Mnie osobiście rzygać się chce, kiedy słyszę o tym, jak szybko zmieniają partnerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takich dla hetero chyba ze jakies elitarne zamkniete orgie. a geje maja takie otwarte kluby normalne. a wiecie czemu bo facet ma inne podejscie. rzeczowe. nie bawia sie w podchody. te wszystkie gierki ceregiele narosle wokol seksu to domena kobiet. tak jak w przyrodzie samiec chce poruchac ale samica choc tez ja swedzi piczka to ma swoje wymogi i samiec musi odstawic taniec godowy. stroszyc piora itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - JAK mogę go sprawdzić? Mam mu podsuwać panienki? To byłby absurd.

Nie mogę czuwać w każdym przypadku, bo młoda mieszka za granicą ;)

 

iiwaa zupełnie nie miałam tego na myśli. Podsuwać panienki pomysł z piekła rodem... :mrgreen:

O czuwanie chodziło mi też zupełnie o co innego ale to może innym razem. Nie umiem dziś już sensownego coś napisać. Na pewno jeszcze kiedyś nawinie się temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Na płaszczyźnie ontologicznej - badamy wstecz związek przyczynowy między zachowaniem sprawcy a skutkiem. Na płaszczyźnie normatywnej - czy działanie było bezprawne i czy gdyby sprawca dał posłuch normie prawnej, to czy skutek przestępny by nastąpił :P

 

No to u mnie byś nie zdał ;)

Gdyby tak było, jak napisałeś, to sprzedawcy nielegalnej broni palnej moglibyśmy przypisać przestępstwo zabójstwa.

Zagadnienie przyczynowości a problematyka OBIEKTYWNEGO PRZYPISANIA to zupełnie co innego.

ech, większość studentów na obiektywnym przypisaniu się pięknie wykłada :D

 

Ale u Zolla zdałem :D

 

Carica Milica,

niechaj thaur rozstrzygnie nasz spor :)

 

Są zarówno rozwiąźli, jak i tacy, którzy szukają trwałej relacji. Niestety tych pierwszych jest więcej.

 

nie ma takich dla hetero chyba ze jakies elitarne zamkniete orgie. a geje maja takie otwarte kluby normalne. a wiecie czemu bo facet ma inne podejscie. rzeczowe. nie bawia sie w podchody. te wszystkie gierki ceregiele narosle wokol seksu to domena kobiet. tak jak w przyrodzie samiec chce poruchac ale samica choc tez ja swedzi piczka to ma swoje wymogi i samiec musi odstawic taniec godowy. stroszyc piora itp. :)

 

Tu nie chodzi o to, żeby odstawiać taniec godowy. Ale często zdarza się i tak, że jeden nie wie jak drugi ma na imię, co nie przeszkadza im w szybkim numerku. A już najgorsze co mi się przytrafiło to na pierwszej randce propozycja pt. "obciągnąć ci w kiblu?". Pamiętam to jak dziś. Dobrze, że to była kawiarnia, w której najpierw się płaci, a potem dopiero przynoszą napoje, bo mogłem zostawić niedopitą kawę i się zmyć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kicia uiadła zadem na mojej sukience. Nie no.. Kocur wredny. O, przymila się :D Zaraz udziabie :D

 

 

Zaraz obfotografuję. Okazji brak :D

 

Atic, nie, to jest bluzka i spodnie do pracy - w wersji z żakietem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt codzienna. I czerwona ma być :D

W czarnych z rękawkiem w sumie na co dzień latam ;)

 

Atic, atic, Ty się na kobiecej fizjologii nie znasz. Zbierałam wodę, bo miałam pms. Okres mi się już skończył, więc pms tym bardziej, więc mogę chodzić, w czym chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×