Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oberża pod złamanym paragrafem


Gość iiwaa

Rekomendowane odpowiedzi

salirka, nawet iiwaa napisała kiedyś w chwili nerwów chyba, że cytuje "ŻYCIE NIE JEST DOBRE".

 

Czy też tak macie, że jak przychodzicie z pracy do domu to leżycie odłogiem i nic Was już nie interesuje?

 

no cóż nie tylko po pracy u mnie tak jest:D

 

Raczej w chwili standardowego sarkazmu. Warto nie wyrywać z kontekstu. Zycie nie jest ani dobre, ani zle.

 

Salirka, nie, nie mam tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, chcesz aby oberza była niewidoczna aby studenci cie nie rozpoznali po twoich scenkach rodzajowych :]

 

jest na to prosty sposób, temat musiałby zostać przeniesiony do działu "poznajmy się", bo ten dział jest tylko dla zalogowanych graczy 8)

 

Ja dalej jestem w ciężkim szoku po tej od jednolitej konstrukcji. Jest zamiar bezpośredni iiiii ewentualny. Na pewno jednolita? TAK. :D

Jej powinni dać order!

 

A potem to wslasnie takie panny chodzą i mówią "a ta

suka", "a ten skur....".

Toż to nawet panowie z ksera "wiedza", ze mąż "uwala"! :D

 

Ale, z drugiej strony, to niezbyt mądre babsko (na dziewczę juz za stare troche, pewnie przed 30) wyleczylo mi męża z zadumy.

Tak sie wsciekl, ze ło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iiwaa, bo Twój mąż przyzwyczaił studentów do podchwytliwych pytań, no i ona chciała zabłysnąć :D

 

No to blysnela :D

To bylo pytanie startowe. Pytanie startowe zawsze jest orientacyjne. Egzamin ma forme rozmowy, wiec trzeba sie zorientowac, jaki poziom reprezentuje rozmowca :D

 

Jedyne, co moge mężowi zarzucić to to, ze nie zawsze traktuje ich wszystkich po równo. Albo inaczej - on z 4,5 na 5 naciagnie, z 2 na 3 nie, choćby i od tego zależało czyjeś zaliczenie warunkowe lub powtarzanie roku. Jeszcze dobije :D

 

Jeden kolega powiedzial kiedys do studentki: "pani az blyszczy niewiedza" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salirka

 

nie wiem czemu zakładasz ze fota mojego tyłka powoduje urazy psychiczne jak nawet tej foty nie widziałaś :P

 

Kotek za to cie lubie, ze nawet na zberezne moje teksty sie nie obrazasz, choc nie wiem do konca czy to ze wzgledu na twoj luz czy na to ze jednak moj tylek ci sie spodobal mimo włochów 8):P

Iiwaa sory ale pogubiłem sie w tych anegdotkach uczelnianych ale zakladam ze sa dobre.

Nalesnik o tym ze jestes dobry chlopak to wiedza wszyscy dlatego trzymam kciuki abys rznal najlepsze holenderki obojetnie czy biale, murzynki, latynoski, kaukazki, czy azjatki, wazne aby takie jakie lubisz.

 

Michellea,

jeszcze raz przesyłam tulasy, a ze po siłce mam taką siłę to moje tulasy liczą się razy 8, więc możesz postrzegać się jako szczęściara wg tego mema co wlepiłaś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieloraki, no i? :D Pisałam, że źle sypiam ostatnio, a właściwie już od końca grudnia.

 

A Ty dlaczego nie idziesz spać?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michellea, no i wstac nie musisz do szkoly :P

ja spac?!!! chyba cie ebło :P takie dziki jak ja to nie śpią jeszcze o tej porze :P

 

Carica Milica,

 

joooł rudzioszku zwariowany :yeah:

 

co tam dzisiaj grane, ze w takim dobrym nastroju?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×