Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koko Koko Euro Spoko


neon

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycji stało się zadość, Anglia jak zwykle zawodzi na wielkich turniejach w półfinale byli chyba ostatnio z 20 lat temu a ostatnio to nawet do ćwierćfinału dojść nie mogą.

A co do Islandii to jakby wygrali z Francją to byłaby dopiero megasensacja a Francja póki co nic wielkiego nie pokazuje i nawet jak dojdą do półfinału to Niemcy czy Włosi będą faworytami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile wczoraj sie cieszylem, ze Islandia ograla Anglie, tak wolalbym by to Anglia grala z Francja, mecz bylby ciekawszy niz ogladanie gospodarzy na tle Islandczykow. Tak samo Niemcow wolalbym naprzeciw Hiszpanow, a nie Wlochow. Juz teraz mi szkoda, gdy te teoretycznie lepsze druzyny odpadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stresik jest juz teraz, no no.

 

Odkad jestem na swiecie nie dane mi bylo ogladac Polakow tak daleko na wielkiej pilkarskiej imprezie, nawet nie dane mi bylo miec jakichs nadziei na jakies cwiercfinaly, a pilka interesuje sie od dziecka, wiec mozecie sobie wyobrazic do jakiego stopnia to dla mnie to jakis historyczny moment w ogole moze byc :) Trzeba umiec tez zdac sobie sprawe z tego czego jestesmy swiadkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umiec tez zdac sobie sprawe z tego czego jestesmy swiadkami :)

największej i najgłupszej sraczki narodowej w historii, taki neon to już nie wiadomo ile razy zgrzeszył z piłkarzami w myślach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek1996

Kiedyś byłem wielkim maniakiem wręcz piłki nożnej, potem mi przeszło i nie rozumiem fenomenu tego sportu, ale mimo wszystko mecz z Szwajcarią oglądałem, przeżywałem. Pierwsza połowa świetna, druga słabiutka, ale w karnych zachowaliśmy zimną krew. Dlatego chociaż nie gramy świetnie to dostanie się aż tak daleko jest historycznym momentem. Portugalia z tego co wiem ledwo wyszła z grupy, a nawet jak Ronaldo będzie miał dobry dzień to sam nic nie zrobi. Grają dość cieniutko na tych mistrzostwach. A gdy oglądałem skrót meczu z Chorwacją to szkoda mi się Chorwatów zrobiło. Tyle świetnych akcji, nie udało im się strzelić gola, a to oni powinni wygrać. Ta bramka Portugalii też była fuksem, więc mamy duże szanse na wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba umiec tez zdac sobie sprawe z tego czego jestesmy swiadkami :)

największej i najgłupszej sraczki narodowej w historii, taki neon to już nie wiadomo ile razy zgrzeszył z piłkarzami w myślach

Tak szczerze, bez ironii, czyzbys byl jednym z tych ludzi, ktorym przeszkadza to, ze inni sie ciesza, bo kazdy powinien byc przynajmniej tak samo ponury jak Ty, albo najlepiej bardziej? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×