Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dojrzałość


Allen1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam na imię Mateusz i szczerze powiedziawszy nigdy nie sądziłem że potrzebowł będę pomocy psychologa, pewnie nie razjuż yo słyszeliście ale.. w życiu każdego człowiekaprzychodzi czas, w którym chce coś zmienić bądź poprawić i taki moment przyszedł e moim życiu. Mam 20 lat, prowadzę kanał na youtube, maluję obrazy na płótnie, rysuje portrety, które sprzedaje za ocean. Rozwijam się fizycznie poprzez siłownię, psychicznie poprzezrozmowy zludźmi i czytanie książek, piszę wiersze. Jaki jest mój problem? Chciałbym stać się dojrzalszy. Odzawsze miałem bardzo niską samoocenę, tata pił i bił, dlatego teraz jestem tak przeczulony na ludzkie krzywdy i jestem 100% avstynentem. Jedynym wzorcem jaki miałem w domu był Walt Disney i jego filmy animowane. To dzięki nim stałem się tak wrażliwy. Był taki film "Patch Addams" z Robinem Williamsem. Grał on tam lekarza, który pomagał wszystkim ale przede wszystkim był dla wszystkich. Ten film miał na mnie ogromny wpływ i dzięki miemu jestem teraz jaki jestem. Znam smak łez bólu cielesnego jak i smutku dlatego zawsze staram sie rozbawiać ludzi. Poza tym od kiedy tylko sięgnę pamięcią byłem clownem klasowym. Terazjestem na pierwszym roku studiów pedagogicznych i.. I to co internet chyba stał się zbyt dużą częścią mojego życia i to tam właśnie publikuje swe przemyślenia ao swoich problemach na żywo nigdy nie rozmawiam. To mój drugi problem, drugi o którym ja wiem bo nie wykluczam że więcej ich może być ukryte gdzieś w mej podświadomości.

 

Zgóry ogromnie dziękuję za odpowiedź i ewentualną pomoc. Zrozumiem jeśli takowa się nie pojawi, wszak takich emaili macie codziennie pewnie bardzo dużo,

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakiego powodu nie chcesz rozmawiać o pewnych spawach na żywo? Ze strachu? Z takiego powodu, że to zburzy twój wizerunek człowieka radosnego, zabawnego? Uwierz, większość osób skrywa w środku swoje tajemnice, tych wylewnych jest mniej. Czy sprawia to dla Ciebie jakis problem, że nie rozmawiasz o tym z ludźmi? Jesteś z tego pokolenia, które wychowało się z internetem, gadu, skype, youtube, więc tak się socjalizowałeś. Ja jestem trochę starszy, stałe łącze miałem dopiero w twoim wieku :P i też mam problemy z poważnymi rozmowami w rzeczywistości :P Ale przecież to tak na prawdę nie jest trudne, tylko ten wstyd przed wyłorzeniem swoich słabości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×