Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam problem sama ze sobą..


Joasia615

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem..

Od bardzo dawna chodzę ciągle wkurzona, z byle powodu płaczę, jestem bardzo uczuciowa i potrafię każdego wysłuchać i doradzić, ale sama jakoś nie potrafię się wygadać komuś.. Czasem wpadam w takie furie, że ranię bliskich i z byle powodu robię awanturę, obrażam się.

Z moimi rodzicami nie mam dobrego kontaktu. Z tatą praktycznie w ogóle nie rozmawiam, a z mamą tylko przez chwilę, bo ona nie potrafi mnie ani wysłuchać, i ciągle mnie krytykuje. Jedynie z narzeczonym potrafię porozmawiać, ale i tak nie mówię mu często wszystkiego, tego co mnie boli, bo po prostu nie potrafię.

Od niedawna jeszcze dowiedziałam się, że mam zakrzepicę i mam zakrzep na oku, jedynie On i przyjaciółka mnie odwiedzili w szpitalu i bardzo mnie to bolało.

Czasem jak pokłócę się z rodzicami, to mam wrażenie, że im tylko przeszkadzam, że jestem po prostu dla nich śmieciem. I mam myśli samobójcze niestety..

Nie radzę sobie nieraz sama ze sobą, bo chciałabym się zmienić, żeby się tak nie denerwować, bo to dla mnie naprawdę niezdrowe, ale nie umiem, po prostu nie potrafię.. Czasem mam tak, że tato tylko się do mnie odezwie i ja po prostu z tego powodu się denerwuje i to nawet bardzo. Zawsze co zrobię w domu, to mama jest niezadowolona, krytykuje mnie i mówi, że w końcu mnie wyrzuci, jak tylko się z nią kłócę.

Jestem też chorobliwie zazdrosna, i to o byle kogo. Chciałabym, żeby spędzał mój narzeczony czas TYLKO ze mną, ale po chwili uświadamiam sobie, że tak się nie da, ale znowu po chwili kompletnie o tym zapominam i robię zawsze to co zwykle.

Bardzo mnie to wszystko boli. I wiem, że powinnam się do kogoś zgłosić, bo przecież przez Internet tego nie załatwię, ale wiem, że po prostu nie będę w stanie tego powiedzieć specjaliście. Nie wiem dlaczego taka jestem, chciałabym, żeby mi ktoś pomógł, ale jeśli będę ciągle milczeć, to wyjdzie mi to tylko na niekorzyść. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć...

 

jeśli nie mogłabyś powiedzieć tego wszystkiego specjaliście to może... napisz w Word Padzie wydrukuj i przekaż ?

Jeśli trafisz na specjalistę z powołania, to wyrozumiale do tego podejdzie. ...

 

Pomijając kwestię rodziny - póki co , jeżeli idzie o te zmiany nastroju - płacz i zdenerwowanie, to czy zastanawiałaś się już może czy w Twoim obecnym życiu nie mogłoby coś to powodować ?

Rodzaj antykoncepcji - jeśli stosujesz np...

 

Czy z rodzicami taki kontakt miałaś zawsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×