Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

na ten moment nie wydaje mi sie, zeby moglo istniec cos piekniejszego niz milosc dwoch przystojnych mlodych mezczyzn

niestety geny zdecydowaly za mnie, a w swoim heteroseksualizmie nie jestem zdolny do transgresji. tkwie w pozorach aseksualizmu, bo na stosunek z kobietą nie pozwalają problemy psychiczne. czy przebieraniec tez sie liczy? podbijam

 

Hmm, a co jest dokładnie Twoim problemem? Nie czytałam Twoich wcześniejszych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kości też bo rozsypują sie w pył i nic tego wątpliwie pięknego ciała nie zostaje

No i co z tego? Może być piękne tu i teraz, zanim się rozsypie. Jego piękno utrwalają malarze i fotograficy... A w perspektywie czasu, wieczności wszystko jest pyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że kupiłeś oscylator fal ultradzwiękowych które kierujesz sobie na penisa i naciskasz klawisz.gdzie kupiłeś tą szczytownicę?

Nie kupiłem nic takiego, masturbuję się w inny sposób.

to masz wszczepiony implant do kręgosłupa połączony z pilotem,jak naciśniesz klawisz pilota to masz orgazm?innego wytłumaczenia niema nie dotykając penisa podczas masturbacji

Paanie,pewnie ma wmontowany archaiczny pręt na korbe...korba z lewego łokcia wyskakuje,prawą ręką krynci,a potem maszyna już sama swoje zrobi... nic nie trza dotykać..

05032012213304-ja-pierdole.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ale to może jakiś fajny sposób, dający nowe doznania, może chciałbym spróbować. Ty go nie możesz zastosować, więc nie zabraniaj innym. :pirate::twisted:

Moja metoda da pozytywne doznania tylko jeśli będzie stosowana przez osobę brzydzącą się spermy.

 

Brzmi coraz ciekawiej, ale da się tak bez spermy? Czy ta sperma jest jakoś odsysana, tak, aby było jak najmniej kontaktu z ciałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, wolisz o technikach masturbacji niż o pięknie ludzkiego ciała? Bardziej przyziemnie niż poetycko?
temat czytasz niedokładnie bo w ogóle skąd to wytrzasnales? ja właśnie nie chce o tym czytac a ty zachecasz.

Do niczego nie zachęcam Słońce. W sumie to jest mi dalece obojętne jak se kto trzepie i czym. Podobnie jak jest mi obojętne kto lubi seks a kto nie, kto z kim uprawia seks, na czym i kiedy, kto kogo lubi a kto nie, kto ma doła a kto wręcz przeciwnie, jak również kto ma się dzisiaj zamiar powiesić.

Jak mówił kapitan Wagner z filmu „CK dezerterzy”:

„To są pytania, na które nie oczekuję odpowiedzi, te odpowiedzi znam, a nawet gdybym ich nie znał, to i tak by mnie nie interesowały, jak zresztą i pytania. Znam wszystkie możliwe pytania i wszystkie odpowiedzi; i jeśli mimo to je zadaję, to dlatego, że jest to, niestety, mój obowiązek. [...]Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss”.

Ale generalnie poraktuj to jako żart – jak również wszystkie moje wcześniejsze wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ale to może jakiś fajny sposób, dający nowe doznania, może chciałbym spróbować. Ty go nie możesz zastosować, więc nie zabraniaj innym. :pirate::twisted:

Moja metoda da pozytywne doznania tylko jeśli będzie stosowana przez osobę brzydzącą się spermy.

woreczek foliowy po mrozonkach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×