Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zero seksu/Biały związek


Arasha

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, źle, nie znajdziesz kontekstu, możesz nadal jedynie przypuszczać.

A skoro drążysz temat, to wyjaśnij mi proszę różnicę między:

"nie wcinaj sie w moje relacje z innymi ludzmi"

, a:

"ci ludzie to sa malpy w moim cyrku"

Tak to jest, jak się źle używa przysłów.

 

"Nie mój cyrk, nie moje małpy" ewentualnie "nie mój burdel, nie moje kurwy" oznacza, że to *ja* rezygnuję i nie zamierzam brać odpowiedzialności za jakieś zamieszanie. Nie używa się tego odwrotnie, w znaczeniu *ty* się nie wcinaj, bo to nie twoja sprawa. Wtedy raczej by się powiedziało: "nie wpychaj się między wódkę, a zakąskę".

 

Nikt nie powiedział, że konkretne osoby na forum to są tresowane małpy. Ale nie wszyscy muszą rozumieć wszystkie posty. Jak ktoś ma większe doświadczenie w przezywaniu, to przezywanie widzieć będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie możemy narzekać na nudę, ten dział potrzebuje więcej takich Arashy :D

Bardzo mi przykro ... Arasha jest TYLKO JEDNA :pirate:

 

A tak poważnie to w tym wątku już chyba wszystko to co miało być pisane zostało napisane, teraz z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń. :mrgreen:

Kto to wie :mhm: ?

 

Żeby nie było, że jestem sztywniarą :mrgreen:

 

[videoyoutube=CKoAu0SN6hQ]

[/videoyoutube]

 

-- 19 gru 2014, 22:09 --

 

Psychotropka`89, wiem od autorki wątku, że to jest jej cyrk i jej małpy ;) .

Gówno wiesz !

 

-- 19 gru 2014, 22:10 --

 

Psychotropka`89, wiem od autorki wątku, że to jest jej cyrk i jej małpy ;) .

Gówno wiesz ! Ale gwoli ścisłości, nikt Cię do tego wyimaginowanego cyrku nie zapraszał !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-- 19 gru 2014, 22:09 --

 

Psychotropka`89, wiem od autorki wątku, że to jest jej cyrk i jej małpy ;) .

Gówno wiesz !

 

-- 19 gru 2014, 22:10 --

 

Psychotropka`89, wiem od autorki wątku, że to jest jej cyrk i jej małpy ;) .

Gówno wiesz ! Ale gwoli ścisłości, nikt Cię do tego wyimaginowanego cyrku nie zapraszał !

Nie wiedziałam, że potrzebne jest zaproszenie od Ciebie, żeby wypowiadać się w Twoich wątkach. Faux pas :oops: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno wiesz ! Ale gwoli ścisłości, nikt Cię do tego wyimaginowanego cyrku nie zapraszał !
Gówno wiesz !

[videoyoutube=HRx49-leiRE][/videoyoutube]

 

Mam zdecydowanie ciekawsze osoby do pisania pewek. Tobie chciałam tylko zakomunikować, żebyś się ode mnie odwaliła :pirate: Więcej mój paluszek na klawiaturze nie zboczy :?

Na tym radzę zakończyć albo widzimy się w koszu :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, ja już to dawno chciałam uciąć, bo nie jestem kłótliwa, ale nie pozwolę przeinaczać moich słów ! Peace :D A tematu na razie nie wywalaj, bo ja sobie jaj nie robię. Off-topy lecą przy okazji i ja niestety nie mam na nie wpływu :? Nie rozumiem tylko po co niektórzy wchodzą na dany temat tylko po to, żeby innych prowokować. Muszę to olać, jak mi poradził jetodik ( dziękuję :uklon: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się teoriom w psychologii, jako że popęd płciowy ma podstawowe znaczenie. Choćby dlatego, że tematy gdzie pojawia się szansa na pisane o seksie tak rozkwitają. Mój temat, szachy a natręctwa specjalnie się nie rozwinął. Ale jakbym napisał, że mam nerwicę z powodu krzywego penisa to mógłbym liczyć na kilka stron co najmniej. :D

 

Ale żeby nie było, że potępiam zjawisko. Właśnie dobrze, że zakamarki psychiki zostają tak obnażone.

 

Wiesz poety z baroku, miłe urozmaicenie. Szkoda, że większości wyrazów i odwołań nie zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×