Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, hey! :) tak, zbożowa! odstawiłem nikotynę, no i kofeinę w tym samym czasie, no i jest na razie dobrze... zbożowa paskudna w smaku, ale daję radę! :mrgreen:

co u Ciebie słychać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68 mi też udało się odstawić nikotynę :smile: nie palę już 8 miesięcy :mrgreen: a kawę piję jedną dziennie i to też taką lurę z cukrem i z mleczkiem ;) A co do naszej wczorajszej rozmowy: wczoraj jak jechałam autem trochę pocisnęłam, ale tylko troszkę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, zapalenie żołądka? :shock: nie palę od 11 marca! wspomagałem się cytyzyną, jak zwykle, no i teraz łącznie z kawą...! na razie działa, jest całkiem inaczej niż zazwyczaj, więc dobrze wróży! Co Ty z tym żołądkiem masz? :shock:

 

ozesek, :mrgreen: szybka jazda jest odprężająca...! :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani potrzebuje waszej pomocy i to bardzo, bo mam ochotę już beczeć :cry: otóż od miesiąca przyjmuje lek Zotral 50 mg, w tym samy czasie byłam zmuszona przerwać stosowanie leków antykoncepcyjnych. Wszystko byłoby ok, ale od dwóch tygodni strasznie lecą mi włosy :why: Wiem, że przyczyna leży po obu stronach, ale nie wiem co mam teraz zrobić. Boję się, że wyłysieje. Proszę pomóżcie mi :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, rozumiem! :/ jakieś ziółka popijasz na ten żołądek?

 

Zacznij od siemienia lnianego - unormujesz jelita.

 

W dietę włącz także: owsiankę, kaszę jaglaną, kwaśne mleko, "sok" z ogórków kiszonych i z kapusty kwaszonej, kefiry naturalne, mięte, piołun. Również sodę oczyszczoną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ozesek, nie martw się, jest pełno sposobów na ratowanie naturalnych włosów jak i opcji zmieniania, zagęszczania włosów czy zakładania innych ciekawych rzeczy do głowy. Będzie dobrze, to tylko jakaś zmiana.

Osobiście polecam wcierki z Jantaru i szampon dla dzieci z Rossmana. Możesz też postarać się o lek Lumigan. Sprawia, że włosy nie wypadają, ale jest w mikro buteleczkach bo to lek do oczu... należy go rozcieńczyć zachowując ph. Skoro to po hormonach to skocz do lekarza po receptę na mocniejszy Loxon, może podziałać. Lumigan jak i Loxon działają jakoś na hormony, ale miejscowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Linux Mint 18.3 Cinnamon i cieszy mnie to

 

Ogarnąłem po 2-3 dniach męczarni cały podstawowy tutorial Django na pamięć XD O mój boże jaka to była męczarnia, a na stażu miałem przypał lekki że nie ogarniam 1/2 materiału.

Chociaż już jest coraz lepiej i nawet czuję że mogę sobie dziś trochę odpuścić w domu. A jeszcze pracodawcy nie ma w Olsztynie (chociaż dla niego jestem darmowym pracownikiem na tą chwilę przez 6msc, a płaci mi za staż druga firma która dostała hajs z unii za zatrudnianie osoby niepełnosprawne).

No ale i tak nie mam co robić w domu więc mogę się nauczyć i jestem zadowolony że coś próbuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ozesek, siemka dobra duszyczko :D

 

U mnie dziś nie za bardzo dobra pogoda, siąpi deszczem.

 

Nie przejmuj się, u mnie też nie jest najpiękniejsza pogoda ;) deszcz może nie pada, ale jest pochmurno i zimno :roll: 17 stopni to może nie najgorzej, ale biorąc pod uwagę jak ostatnio było cieplutko, to różnicę da się odczuć :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj mam wizytę u manicurzystki po prawie dwóch miesiącach przerwy :lol: moje paznokcie wyglądają katastrofalnie, dawno takich nie miałam :smile: ośmiu żeli już nie ma, jeden kciuk zeskrobany, a drugi jeszcze jest ale z takim odrostem, że hej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×