Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Słonka :D

 

Jakie plany na dzisiaj?

 

Fajnie widzieć nową sympatyczną osobę (tzn. nie wiem czy nową, dla mnie nową, bo coś Ciebie nie kojarzę) Czyżby nowa kosmostrada? Jej następczyni, bratnia dusza? Czyżby słoneczny klimat zawitał na stałe we wronach? ;)

 

kia_ sportage, tylko trzymaj fason, pamiętaj, nie pij za dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, :great::great::great::yeah: Jasne że nie już raz wypiłam za dużo i mało nie umarłam, szkoda bo by mi ulzyło w cierpieniu a tak mordowałam się 2 dni :lol:

 

Widzę, że humor Ci dopisuje, także jest dobrze, nie potrzebujesz zbyt dużo pić. No i pamiętaj, będą nagrywać, więc jak za dużo wypijesz i coś nawywijasz to może być nie ciekawie. Baw się dobrze ;)

 

I nie podrywaj żonatych. Albo co tam, raz się żyje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłam kieckę na wesele :lol: ale, żeby godzinę stać w kolejce do przymierzalni :?::?::?::!::!::!: żeby nie te wesele, żeby nie fakt, że musiałam wybrać rozmiar, to odłożyłabym wszystko i wyszła :evil: dla tego tak cenię sobie zakupy przez internet, nie mam po prostu cierpliwości, nie nawidzę tłumu, hałasu, a przede wszystkim nie nawidzę czekać. Czekanie mnie rozbraja, dołuje i wpędza w gorsze nerwy :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widzieć nową sympatyczną osobę (tzn. nie wiem czy nową, dla mnie nową, bo coś Ciebie nie kojarzę) Czyżby nowa kosmostrada? Jej następczyni, bratnia dusza? Czyżby słoneczny klimat zawitał na stałe we wronach? ;)

 

magic wolf dziękuję za te słowa :oops: Jeżeli tylko mam komuś poprawić nastrój lub rozbawić, to będę się starała jak najczęściej wprowadzać słoneczny klimat :mrgreen: Na samym forum nie jestem nowa, bo zaglądam tu od 2014, ale w tym wątku jestem dopiero od kilku tygodni ;) zawitałam do Was, bo panuje tu tak pozytywna atmosfera, że nie mogłam się oprzeć :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widzieć nową sympatyczną osobę (tzn. nie wiem czy nową, dla mnie nową, bo coś Ciebie nie kojarzę) Czyżby nowa kosmostrada? Jej następczyni, bratnia dusza? Czyżby słoneczny klimat zawitał na stałe we wronach? ;)

 

magic wolf dziękuję za te słowa :oops: Jeżeli tylko mam komuś poprawić nastrój lub rozbawić, to będę się starała jak najczęściej wprowadzać słoneczny klimat :mrgreen: Na samym forum nie jestem nowa, bo zaglądam tu od 2014, ale w tym wątku jestem dopiero od kilku tygodni ;) zawitałam do Was, bo panuje tu tak pozytywna atmosfera, że nie mogłam się oprzeć :yeah:

 

A to miło mi Ciebie widzieć tutaj, lubię takie pozytywne osoby, tzn. sam nie jestem aż taki pozytywny, różnie bywa ale Ty wydajesz się taka bezkonfliktowa, że aż chce się z Tobą rozmawiać. Tzn. ja lubię różne osoby, takie które wyrażają jasno własne zdanie acz są otwarte na polemikę z inną osobą, byle z kulturą i szacunkiem, jak najbardziej, jak i te bezkonfliktowe umiejące odpowiednio zagadać, nie koniecznie dążąc do udowodnienia własnej racji. Przypominasz mi kosmostradę (to taka miła dziewczyna, której już nie ma na forum, miła, sympatyczna i ugodowa, złoto dziewczyna), także czuj się tutaj dobrze i rozwijaj swoje skrzydełka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Przyszła niesprawiedliwa Heledore. :twisted:

 

Jak tam Wam dzień mija? Ja ogarniam pierwszą kawę i zaraz pewnie drukuję kolejną porcję publikacji do czytania. Magisterka się niestety sama nie napisze. :bezradny:

 

Nie sprawiedliwa czy głupia? To jest pytanie. A może jedno nie wyklucza drugiego?

 

Mi dzień mija zajebiście, po za tym, że jakaś idiotka nie słusznie na mnie najechała, zamiast na agresora, prowodyra. Oczywiście głupi człowiek nie zrozumie kto jest agresorem... Jest na to po prostu za głupi...

 

A teraz można się obrazić i wyciągnąć konsekwencje, jak na głupiego człowieka przystało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, ja pie.rdolę człowieku, urażona duma Cię tak boli? :105: masz ochotę kogoś zapierdolić, a produkujesz łzawe historyjki jaki to Ty jesteś skrzywdzony...? obrażać modów to jest fer? zniżasz się do poziomu ameby! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, nawet nie zaczynaj, bo wiesz jak skończysz, pamiętasz mnie z przeszłego wcielenia?
czy pamiętam? oczywiście, takiego buraka nie da się zapomnieć! :mrgreen: straszono przez neta? wooooooo! :twisted: dla mojego dobra?

Heledore, dać spokój? eeee! to nawet się zabawne robi! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, nawet nie zaczynaj, bo wiesz jak skończysz, pamiętasz mnie z przeszłego wcielenia?
czy pamiętam? oczywiście takiego buraka mnie da się zapomnieć! :mrgreen: straszono przez neta? wooooooo! :twisted: dla mojego dobra?

 

Największy przydupas szefowej :lol: Ale miałem ubaw z ciebie, największy przychlast na forum, który został ośmieszony w wątku: "oberża pod złamanym paragrafem" i "krytyczna beznadzieja" :lol: Wypierdalaj do zabaw, tam gdzie jesteś najlepszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy przydupas szefowej :lol:
aaa tu Cię boli? :lol: oczywiście, że tak! zazdrościsz?
który został ośmieszony w wątku: "oberża pod złamanym paragrafem" i "krytyczna beznadzieja" :lol: Wypierdalaj do zabaw, tam gdzie jesteś najlepszy :lol:
naturalnie, że tak! to było coś o czym marzyłem od dawna! :twisted: zabawy? buraczku...! :mrgreen: KOCHAM ZABAWY! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa tu Cię boli? oczywiście, że tak! zazdrościsz?

 

Nie mam czego zazdrościć, moja relacja z Lilith jest całkiem inna niż twoja, ja nie muszę lizać dupy, mogę być sobą... :D:D

 

naturalnie, że tak! to było coś o czym marzyłem od dawna! zabawy? buraczku...! KOCHAM ZABAWY!

 

Więc pozostań w nich, zanim kogoś zabijesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magic wolf, ale ja inaczej nie potrafię! :105: muszę lizać "dupę" Lilith, w sumie bardzo dobrze mi to wychodzi! :twisted:

Nie muszę nikogo "zabijać" Ty sam to zrobisz! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

< na_lesnik, na_lesnik i na_lesnik śpiewają: truuudne spraaawy... \>

 

magic wolf dobra rada: wyłącz kompa, zajmij się czymś innym, ochłoń i potem przeczytaj raz jeszcze swoje wpisy z dziś i wczoraj. Wkurw wkurwem, zły dzień złym dniem ale to jest na prawdę przegięcie pały. Zwłaszcza że jesteś na forum na warunkowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×