Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :smile:

zzzzz, kiedyś na pewno ;) Chociaż bliżej Ci będzie do 500 ;)
Dzięki za miłe słowa :105:

 

Zjedlibyście chleb z puszki?

ten produkt ma sens w Japonii,w okolicach Fukushimy -może na tamten rynek jest to zaprojektowane ? :mrgreen:

W Polsce mamy cudowny własny chleb :great:

Widziałem kiedyś że w USA mają masło w sprayu i wiele osób tego używa :mrgreen: niech se jedzą co chcą ,jest demokracja :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zzzzz, masła w sprayu i oleje wszelkie są też u nas. Tyle, że używają ich głównie osoby dbające o dietę i w niewielu marketach kupisz, raczej online. Ale są :> aczkolwiek ser... fuj. Amerykańce mają też serpentyny w sprayu i wyglądają jak ser, ale biały :o Pewnie skład podobny xD

 

Carica Milica, sto lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten złomek wygląda bardzo uroczo :) to z jakiejś bajki?
wiesz jak dokładnie nazywa się ta postać, a pytasz z jakiej bajki? :hide: okay! :brawo::twisted:

 

no to Witam! :mrgreen:

 

nie ma to jak wstać z rana! jak żyjecie? :mrgreen:

kawa 1x!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, szukasz zaczepki? Bo mam dosyć mentalnego gówniarstwa i jeśli coś Ci nie pasuje to z chęcią wytłumaczę, tylko, że szczerze wątpię żeby argument "mała litera" oraz "określenie pejoratywne" mieściły się w Twoim zakresie pojmowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu widzę, że stara gównażeria znalazła sobie zabawę w dowalaniu mi na każdym możliwym kroku. Powiedz szczerze, bawi Cie to?

W tym wszystkim najbardziej przykre jest to, że nikt nie staje po mojej stronie, wszyscy ładnie udają, że nic się nie dzieje. Chętnie się stąd wyniosę i zostawię was z nimi by wśród was znaleźli nowego kozła ofiarnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

distorted_level68, przeniesiona wizyta u dziecka.
okay! na aż tak odległy termin?

 

arahja7, już lecisz? tak mi wszystko jedno! :lol: paaaaaaaa! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, rozumiem! :/

 

Lilith, no właśnie, co do atmosfery, nie podoba mi się jak ktoś jawnie się nabija z kogokolwiek na tym Forum, tym bardziej, że lubię Kię i zareagować musiałem... a ten troll mnie zwyczajnie drażni i jej nie lubię, i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, okay, w sumie racja, opcja ignoruj jest przydatna, poleciał troll do kosza! pw? :shock: szkoda mi palców! jeśli zasłużyłem, dobrowolnie poddaje się karze...! :bezradny: ale próba polepszenia sobie humoru na takim Forum, na chorych użytkownikach w dodatku na ciężkich lekach, to powinno być karalne i należy takie coś nagłośnić!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith, no bo ja taki jestem, dlatego jestem na takim Forum, ale nie produkuję pierdół bez sensu, poza tym, ten pseudo zając psychopata, żebrzący o atencję na Forum dla zaburzonych? bo jeśli tak, to jedynie przynosi hańbę wszystkim dyssocjalnym i wnosi zły obraz! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, nieprawda! nie jestem złośliwy! :nono:

Lilith, planów żadnych...! a Twój dzień jak wyglądać będzie, coś specjalnego się szykuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróbelki ćwierkają, że nadszedł ich kres...! fizyczny poucza umysłowego, że starty moralne kosztują, wychodzimy na przeciw oporom, snopki nam za brać, zapętlił się czas, do studni wskoczyć ponownie czas! bajeczny świat tylko w mojej głowie, wszystko proste i bez kłód... gdy przychodzi zwykły czas zmierzyć się z codziennością, to zapada krata i ucieczki kilometry ścieżek i chodników koślawych! :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

No to nowy dzień czas zacząć! :mrgreen:

co dobrego u Was? Jakieś nowinki?

btw: oglądałem ostatnio: "Winchester. Dom duchów" - polecam z całego serca! :roll:

 

no to kawa, tfuu, herbata 1x! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×