Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy są tam odstawieni tak, że nie da się zgubić w tłumie gdy czujesz się gorzej i chwilowo nie wyglądasz reprezentatywnie.

Nie rozumiem... Ja tam widzę różnych różnie wyglądających ludzi na ulicy.

 

Ja tam też nie widzę jakoś specjalnie odstawionych ludzi w wawie na ulicach. Chyba, że na uczelniach prawniczych albo w jakiś korpo. W tych pierwszych akurat wiem z autopsji, bo studiując prawo widziałam jak warszawka z dobrych rodzin próbowała już na pierwszym roku udawać prawników. Łazili ubrani w garniaki albo garsonki i z aktówkami w rękach :mrgreen:

Natomiast na ulicach ludzie ubrani są różnie, nie którzy pokuszę się wręcz o stwierdzenie, że "dziwnie" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ozesek, ja do wawy mam pecha więc to mógł być kolejny dziwny zbieg okoliczności, że co tam jestem widzę tylko ładnych ludzi... no, pominęłam ludzi po których widać, że są z tych gorszych dzielnic bo po nich widać to bardzo :D faktycznie wyglądają śmiesznie

 

kia_ sportage, będzie dobrze, ośrodek się znajdzie na pewno... a co dalej czas pokaże, bądź dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, no poza "małymi" wyjątkami! :mrgreen:

 

"...dzisiaj jest niedziela, nie idziemy do kościoła, my idziemy na...." :mrgreen:

 

a co u Was dobrego? no złe możecie pominąć! ;)

 

kawa 1x!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, nie no, bez mleka! zawsze uważałem, że dodawanie mleczka do kawy, to zbrodnia! :mrgreen: co do zbożowej to czysty experyment, no ale nie mam zamiaru jeszcze wracać do normalnej...! swoją drogą, pierwszy 1x zdecydowanie lepiej znoszę odstawienie nikotyny, bez kofeiny! :yeah: mi pasuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

Dzień dobry.

 

Kawa na dobry początek dnia, dość późno rozpoczętego przeze mnie w porównaniu z resztą obecnego tu towarzystwa ;)

Natomiast na ulicach ludzie ubrani są różnie, nie którzy pokuszę się wręcz o stwierdzenie, że "dziwnie"

Na Zbawixie ;) . Ale mi to nie przeszkadza. Ścisłe centrum to faktycznie enklawa tzw. białych kołnierzyków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mocna kawa nie jest zła, no chyba że ktoś doświadcza stanów lękowych, wtedy należy ją odstawić! ;) no ale kto jak tam lubi! kawa jest dobra, temat rzeka - kawa! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest dla ludzi, bez znaczenia co i w jakiej formie, problem pojawia się wtedy, kiedy tracimy nad tym kontrolę i to "coś" zaczyna nami kierować, a nie my sami...!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

Chyba trzeba być zalogowanym, żeby móc przeglądać wątki. Jak nie byłem zalogowany to aktywna była wyłącznie pierwsza strona wątku. Na dalsze np. ostatnią (czyli z aktualnymi postami) nie było można wejść. Chociaż może ma to swoje plusy. Trzeba mieć konto, żeby móc przeglądać całe wątki. Nie wiem, czy to zamierzone, czy tylko u mnie tak to działa. Emoji są obrzydliwe  😀 Fuj.

Edit: nawet będąc zalogowanym nie mogę przeglądać stron w niektórych wątkach. Otwiera mi się wątek z automatu np. na przedostatniej stronie. I nie mogę zmienić na żadną inną za pomocą (jakby przyciski z numerami stron były nieaktywne). 

Edytowane przez rolosz 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lilith napisał:

Dostałam info, że skórka będzie upodabniana do poprzedniej na bieżąco. Jak na razie Forum ma po prostu działać, a reszta po kolei...

A mi się osobiście podoba tak jak jest 🙂 Nowoczesny wygląd, a nie jakieś stare machloje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po przerwie :classic_happy: Kolor czerwony mnie drażni na pierwszej stronie... w ogóle wszystko jest do kitu :classic_ninja:

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rolosz 2.0

Nawet będąc zalogowanym nie mogę przeglądać stron w niektórych wątkach. Otwiera mi się wątek z automatu np. na przedostatniej stronie. I nie mogę zmienić na żadną inną (jakby przyciski z numerami stron były nieaktywne). Widocznie trzeba jeszcze poczekać, aż forum się rozkręci. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×