Skocz do zawartości
Nerwica.com

Głosujemy na Blog Roku 2014


Candy14

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie czytają bloga - blog robi się popularny - blogerzy zarabiają na blogu - potem przychodzą firmy które płacą blogerowi i zarabia i firma i bloger...wszyscy są tego świadomi i wykorzystują się wzajemnie...

udawanie, że tak nie jest wychodzi tylko tym którzy prowadzą słabe blogi ;)

 

Zanim sie wplaci pieniadze komukolwiek w necie nawet głupi sms, warto pomyśleć...

akcje "charytatywne" to najczęstszy motyw w oszukiwaniu i wyłudzaniu kasy...

wzruszające pieski, kotki i dzieciaczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, a masz psa?

 

Nie o to chodzi czy mam psa czy też nie.

Chodzi o to, że jak to jeden z przedmówców napisał, "pieseczki" "koteczki" i " dzieciaczki " to najlepszy ckliwy trick na ludzi o gołębich sercach. Przypomina mi się scena z "Dnia Świra" kiedy Kondrat mija żebraka z dziećmi na chodniku. próbuje ich zignorować, ale po chwili wraca, wrzuca kasę do czegoś tam i myśli " i jeszcze te dzieci jebanee" :D

 

A tak na marginesie. Zwierzęta mam od zawsze. Psy , koty i tak dalej. Możesz się śmiać, ale zimą dokarmiam sikorki i bezpańskie koty. I to jest charytatywność a nie wysyłanie frajerskiego smsa z ktorego psy zobaczą karmę jak świnia niebo.

 

-- 05 lut 2015, 21:09 --

 

Zaraz mi ktoś zarzuci że w podpisie reklamuję swoją ksiązkę.

Tak więc oświadczam - zarobioną kasę ( na razie 15 złotych :D ) mam zamiar całkowicie spożytkować na zachcianki i używki wszelakiej maści.Ich kaliber będzie wprost proporcjonalny do zakoszonego hajsu :D:D

Mam nadzieję że autorka postu oraz blogu(a) nie czują się zaszczute przez mój trolling. Nie taki miałem zamiar. Nie mogę się jednak powstrzymać od piętnowania zachowań i postępowań moim zdaniem nagannych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w takim razie do tańca.

Jaki wzięty pisarz podziemia obarczony dodatkowo modną ostatnio w mediach chorobą jestem niezlą partią :D

 

-- 05 lut 2015, 21:55 --

 

INTEL 1, nagraj ice bucket challenge a wpłace ci całe 5 złotóweczek :great:

 

Jestem "kozakiem" większego kalibru. Za 6 złotych mogę podesłać filmik z wiekopomnego wydarzenia jakim była kąpiel w jeziorze pod koniec listopada... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wydałem świadomie i to JA zadecydowałem do kogo ta kasa idzie. Mam podpisaną umowę- korzystam z prądu-płacę za zużyty prąd- kasę dostaje sprzedawca dobra, ktorego używam.

 

Płacisz na " cele charytatywne"- nie wiadomo kto ostatecznie z tej kasy będzie korzystał. Nie ma żadnej umowy, zobowiązań, aktów prawnych.

 

Tak więc moje pieniądze-mój prąd. Mogę sobie nawet podłączyć 2 KW grzejnik latem i wystawić go za okno. Wiem za co zapłacę.

Zresztą płacąc na "cele charytatywne" też wiem- na luksusy tych, ktorzy wiedzą jak strzyc barany :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacisz na " cele charytatywne"- nie wiadomo kto ostatecznie z tej kasy będzie korzystał.

No tak spiseg :mrgreen: ech...

Pieniądze idą do Onetu który dochód z smsów przekaże na fundację Dzieci Niczyje.

Poza tym,porównywanie opłaty za sms do opłaty za prąd jest doprawdy przekomiczne. 1 sms prawie nic Ciebie nie kosztuje,a jeżeli chociaż jest szansa na to,że ktoś przekaże dochód z smsów albo chociaż jego część na jakiś dobry cel.......A no i tutaj wiesz za co płacisz - chcesz zagłosować na swój ulubiony blog - wysyłasz smsa na dany blog i już.

 

-- Pt lut 06, 2015 9:50 pm --

 

a przy okazji mozesz wspomóc fundację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur ... więcej wydaliście na prąd pisząc te posty ...

 

Jak widać to nie ja porównałem

 

To po pierwsze.

A po drugie - 1 kilowatogodzina kosztuje około 50 groszy. Tak więc zamiast jednego frajerskiego smsa z ktorego kasa i tak trafi nie wiadomo do kogo mam ponad 2 kilowatogodziny prądu. Daje to ponad 2 godziny świecenia dziesięciu stuwatowych żarówek !!.

Poza tym nie zapominajcie ,że kasa z smsa jest okradana z 22% ktore zabiera to złodziejskie państwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel sprawdż znaczenie słowa porównanie w słowniku,proszę......to po pierwsze ;)

Po drugie :

1 kilowatogodzina kosztuje około 50 groszy. Tak więc zamiast jednego frajerskiego smsa z ktorego kasa i tak trafi nie wiadomo do kogo

Nie płacisz tylko za 1 kilowatogodzinę ale za określony czas zużywania prądu! I przecież napisałem do kogo trafi ;) Frajerstwem jest wysyłanie smsów do wróżek i takich tam innych bzdur.Ale jeżeli ktoś chce wysłać smsa na swój ulubiony blog i przy okazji być może komuś pomóc - nie wiem gdzie tu widzisz frajerstwo.Zabronisz komuś wysłać smsa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to wpłacił pieniądze na jakąś fundacje,wole dać bezdomnemu 5zł niech sie biedak chociaż wina napije ze zgryzoty losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to wpłacił pieniądze na jakąś fundacje,wole dać bezdomnemu 5zł niech sie biedak chociaż wina napije ze zgryzoty losu.

No i to wystarczająco dużo o Tobie mówi...

 

Ech,czytając ten temat uświadomiłem sobie jak ludzie potrafią być totalnie beznadziejni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to wpłacił pieniądze na jakąś fundacje,wole dać bezdomnemu 5zł niech sie biedak chociaż wina napije ze zgryzoty losu.

No i to wystarczająco dużo o Tobie mówi...

 

Ech,czytając ten temat uświadomiłem sobie jak ludzie potrafią być totalnie beznadziejni.

Widac jak jeszcze mało wiesz,bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×