Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przyznam,jako 17 latek popierałem JKM teraz jako 37 latek jestem innym człowiekiem.

 

Znaczy się dzisiaj uważasz, że należy ci się coś od państwa (przedsiębiorców i ludzi pracujących) np. w postaci renty ? Czujesz się z tym dobrze ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiurde balans, od rent to wara. Płaciłem kilkanaście lat haracz i teraz dostaję tą jałmużnę.

Gdyby 83% moich dochodów nie zabrało państwo, to byłaby inna sprawa.

Dymam tych oszustów i pracuję, biorę rentę i dodatkowo zastanawiam się nad złamaniem nogi w McDonalds.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja na Millera nie mogę głosować,bo mieszkam w innym okręgu.

Ale widzę,że w Polsce najbardziej prawicowi są ci co mają 14-25 lat.Potem jak człowiek dorasta to mądrzeje,.

Ja do 30-ti popierałem Korwina nadal uważam że w wielu sprawach ma sporo racji ale z racji mojej sytuacji życiowej popieranie jego jest głupotą, ja jestem na samym dnie drabiny społecznej i nie chce żeby dymano mnie jeszcze bardziej. Gdybym odnosił sukcesy, albo chociaż był gdzieś w środku peletonu to pewne nadal byłbym za Korwinem. Zresztą jego propozycje są czasami aż zbyt proste niewidzialna ręka ręku nie rozwiąże wszystkich problemów, no i co ze słabymi jednostkami liczenie na dobrowolną litość innych też chyba nie jest dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, To przyjrzyj się blogowi Depakiniarza, jak ci złodzieje troszczà się o ten najniższy szczebel.

A kto mówił że nasz obecny rząd się troszczy, tylko że w państwie takim jakby chciał Korwin prawdopodobne nie byłoby lepiej, a może jeszcze gorzej. Ja osobiście niewiele dałem z podatków państwu polskiemu( chyba najwięcej z vat) bo pracowałem tu mniej niż rok i na czarno lub zlecenie, nie czuję i nie czułem osobiście tych wielkich strat. Najbardziej to drażni mnie mundurówka swoimi przywilejami i te biurokratyczne korupcjogenne nieroby a nie to że zabierają mi jakieś duże pieniądze.

I tak najbardziej wkurzałem się jak mieszkałem w UK ja ciężko pracowałem i wcale nie żyłem tam na jakimś wysokim poziome, mieszkaniowo wręcz tragicznie było a jakieś czarno, muslimskim nierobom żyło się dużo lepiej niż mi taki socjal tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze miałam lewicowe poglądy. Zastanawiam się,w świetle tego co tu czytam,czy mój 10-cio letni syn jest " komuchem" bo on bardzo chciał w moim imieniu głosować,głosował,ja mu nie podpowiadałam,sam wiedział gdzie skreślić

Ta, "komuchem", chciałabyś... Dziś to on jest od razu jeba*ą lewacką ku*wą, pedałem, żydem, lemingiem, cyklistą i masonem!

 

/proszę doprawić ten komentarz sporą ilością sarkastycznego sosu, gdyż sam jestem socjalistą - wyśmiewam jedynie podejście niektórych bardziej prawych osób/

 

/przepraszam też że muszę tłumaczyć że mój dowcip był dowcipem, ale patrząc na ludzi nie rozumiejących dowcipów pana Korwina - czuję że być może czas każdy dowcip poprzedzać stosowną introdukcją; przydałby się jakiś znak interpunkcyjny, sygnalizujący dowcip/sarkazm/cynizm - iluż by się nieporozumień uniknęło.../

 

Ja przyznam,jako 17 latek popierałem JKM teraz jako 37 latek jestem innym człowiekiem.

 

Znaczy się dzisiaj uważasz, że należy ci się coś od państwa (przedsiębiorców i ludzi pracujących) np. w postaci renty ? Czujesz się z tym dobrze ;) ?

Pozwolę sobie odpowiedzieć jako przedstawiciel tej drugiej strony, tych ludzi pracujących, którzy się zrzucają na rentę dla detektywamonka - otóż ja NIE MAM NIC PRZECIWKO. I co ty na to? :D /znów - ostatnie pytanie to dowcip/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie musisz być naćpanym idiotą. to była przenośnia.

Przenośnia ? :shock: w wątku o wyborach do europarlamentu napisałaś, że to prawicowcy plują jadem... ale ty nie obrażasz, tylko używasz przenośni :lol:

może po prostu to ty nie zapoznałeś się z obydwoma programami wyborczymi? ja akurat program SLD znam bardzo dobrze a co do Korwina to wiele nie trzeba się starać żeby wiedzieć "co poeta ma na myśli" (nie obrażając poetów). przed wyborami to aż się bałam konserwę otworzyć bo a nóż z niej też wyskoczy Korwin. murowane że apetyt na pewno by mi odszedł

Ty myślisz, że gadasz z idiotą, który ma problem z logicznym myśleniem ? :D zadałem ci dwa pytania, a ty znów odpowiadasz wymijająco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam,jako 17 latek popierałem JKM teraz jako 37 latek jestem innym człowiekiem.

 

Znaczy się dzisiaj uważasz, że należy ci się coś od państwa (przedsiębiorców i ludzi pracujących) np. w postaci renty ? Czujesz się z tym dobrze ;) ?

Nie mam wyrzutów sumienia.

 

-- 03 cze 2014, 08:46 --

 

Ja zawsze miałam lewicowe poglądy. Zastanawiam się,w świetle tego co tu czytam,czy mój 10-cio letni syn jest " komuchem" bo on bardzo chciał w moim imieniu głosować,głosował,ja mu nie podpowiadałam,sam wiedział gdzie skreślić

Moja rodzina też jest lewicowa.

 

-- 03 cze 2014, 08:48 --

 

No ja na Millera nie mogę głosować,bo mieszkam w innym okręgu.

Ale widzę,że w Polsce najbardziej prawicowi są ci co mają 14-25 lat.Potem jak człowiek dorasta to mądrzeje,.

Ja do 30-ti popierałem Korwina nadal uważam że w wielu sprawach ma sporo racji ale z racji mojej sytuacji życiowej popieranie jego jest głupotą, ja jestem na samym dnie drabiny społecznej i nie chce żeby dymano mnie jeszcze bardziej. Gdybym odnosił sukcesy, albo chociaż był gdzieś w środku peletonu to pewne nadal byłbym za Korwinem. Zresztą jego propozycje są czasami aż zbyt proste niewidzialna ręka ręku nie rozwiąże wszystkich problemów, no i co ze słabymi jednostkami liczenie na dobrowolną litość innych też chyba nie jest dobrym rozwiązaniem.

Carlos to ja jestem wykluczony społecznie ;) Ty jesteś od demnie 100 mądrzejszy.

 

-- 03 cze 2014, 08:50 --

 

zujzuj, inteligentne dziecko :P

 

to chyba jeszcze dodatkowo musi na TVNie24 cały czas jechać jeśli już ma wyrobione zdanie...no ale pewnie troche sie sugeruje zdaniem mamy

Proponuję by zwolennicy prawicy nie oglądali TVN wcale.To nie jest stacja dla Was.Wy macie swoje telewizje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, tvn24 to telewizja dla inteligentnych ludzi

 

-- 03 cze 2014, 09:57 --

 

zujzuj, ogląda tvn24 i sama się dziwię że tyle z tego rozumie. Tym bardziej że to mały szatan, ciągle z nim problemy,bije się na okrągło,lata z koleżkami i odpiepsza numery a do tego dokładnie wiem że po cichu popala fajki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to drażni mnie mundurówka swoimi przywilejami i te biurokratyczne korupcjogenne nieroby

 

Z programu KNP:

Odnośnie biurokratycznych korupcjogennych nierobów:

 

Wzorem p.Wiktora Orbána na Węgrzech: chcemy zmienić obecną, skorumpowaną i niesprawiedliwą, III Rzeczpospolitą na Państwo Polskie.

 

Będziemy dążyli do radykalnej redukcji biurokracji – w celu obniżenia kosztów działalności państwa oraz ułatwienia życia obywatelom; urzędy są dla ludzi, a nie dla urzędników.

 

Odnośnie mundurówek:

 

Wykluczamy wcześniejsze emerytury dla żołnierzy. Wysoki żołd ma im umożliwić odpowiednie, dobrowolne ubezpieczenie się w prywatnych firmach (w tym ubezpieczenia emerytalne).

 

Policja jak i służby specjalne mają stanowić profesjonalną, dobrze opłacaną służbę z wysokimi kompetencjami i uprawnieniami. Na wzór wojska wykluczamy wcześniejsze emerytury dla służb mundurowych jak i wszelkiego rodzaju resortowe uprawnienia.

 

 

Pan Korwin dostał głosy mojego 65-letniego ojca oraz mojego brata, który jest gejem, razem z jego "narzeczonym". Cóóóóż..... Jeśli głosują na tego pana nawet ludzie którymi pan Janusz pogardza (bo jego stosunek do homoseksualistów jest raczej pobłażliwie negatywny) to znaczy że coś musi być faktycznie w jego programie politycznym co ma sens.

 

Również z programu:

 

jeśli chodzi o Ojca:

 

Wszystkie pieniądze z prywatyzacji (prowadzonej uczciwie, z licytacji!) będziemy przekazywać na Fundusz Ubezpieczeń Społecznych.

Z przymusowych nadwyżek (p. IV 2 ) będziemy spłacać zadłużenie i w razie konieczności dopłacać do byłych klientów ZUS i KRUS

Komentarz:

Wykluczamy wszelkie obowiązkowe ubezpieczenia nakładane na obywateli. Zarówno ubezpieczenia emerytalne jak i zdrowotne będą w gestii każdego obywatela z osobna i prywatnych firm. Konsekwencją tego służba zdrowia będzie działała na zasadach komercyjnych. Jednak aktualnie wypłacane emerytury i renty muszą być dofinansowane z budżetu Państwa z racji tego, iż świadczenia te zostały wypracowane wcześniej przez obywateli, a wyprzedany majątek państwowy nie został przeznaczony na w/w fundusze. Na sfinansowanie tych świadczeń zostanie ustalony dodatkowy podatek, stopniowo obniżany w miarę potrzeb.

 

jeśli chodzi o Brata i jego narzeczonego:

Umożliwimy rejestrację związków homoseksualnych jako związki partnerskie, jednak nie będą miały one statusu małżeństwa względem Państwa, nie będą więc posiadały praw do adopcji dzieci, natomiast będą mogły nabywać wszelkie prawa związane z spadkiem i wspólnotą majątku.

 

Polecam zapoznać się z całym programem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, tvn24 to telewizja dla inteligentnych ludzi

 

-- 03 cze 2014, 09:57 --

 

zujzuj, ogląda tvn24 i sama się dziwię że tyle z tego rozumie. Tym bardziej że to mały szatan, ciągle z nim problemy,bije się na okrągło,lata z koleżkami i odpiepsza numery a do tego dokładnie wiem że po cichu popala fajki ;)

Ja uwielbiam Szkło Kontaktowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapoznać się z całym programem. ;)

Ja program pana Janusza znam, inna sprawa że się z nim nie zgadzam :D Wspomniałem o tym jak głosowali moi bliscy dlatego że wielu ludzi jest nastawionych przeciwko panu Januszowi przez dowcipy których nie rozumieją, nie potrafią dostrzec ich drugiego dna, krótko mówiąc - oceniają faceta po okładce. Tymczasem gdyby się stuknęli w łeb i zrozumieli że na polityka patrzy się przez pryzmat jego planów politycznych a nie dowcipkowanie o zakazie głosowania dla kobiet, to może by więcej uznało że facet gada z sensem. Przy czym - zaznaczam! - ja osobiście nie uważam że gada z sensem, albo inaczej: gada z sensem, ale mi ten sens nie pasuje ;)

 

Sam fakt że człowiek się z panem Korwinem nie zgadzający go broni świadczy o tym że nie jest to pierwszy lepszy oszołom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ja też! Tam to jaja z przygłupów sobie robią! :D

 

-- 03 cze 2014, 13:39 --

 

Tomcio Nerwica, bo plują jadem i nienawiścią do wszystkich i wszystkiego co im nie pasuje. To akurat nie przenośnia tylko fakt

Zastanawiam się po co tam dzwonią tacy ludzie jak Zbigniew z Chojnic czy Marek z Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×