Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Co to PO to oni toczą tę wojnę z PIS.To dwie partie prawicowe.

Dwie partie "określające" się jako prawicowe. Zaraz ci wyśle definicję liberalizmu i konserwatyzmu, bo chyba nie wiesz o czym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to PO to oni toczą tę wojnę z PIS.To dwie partie prawicowe.

Obie te partie z prawicą maja mało wspólnego. No może PiS bo ich światopogląd to faktycznie konserwatyzm. Gospodarka natomiast to socjal.

PO nijak nie jest prawicowa. To raczej partia centrowa pt: "dla każdego coś miłego, żeby życie miało samaczek raz konserwatywna dziewczynka i raz lewicowy pedalski chłopaczek".

A tak naprawdę PO to bezideowe środowisko ludzi których wiąze se sobą jedynie władza. Takie towarzystwo wzajemnej adoracji Tuska i załatwiania swoich interesów co Taśmy Prawdy pokazały pięknie. Mają gdzieś Naród mają gdzieś Polske mają gdzieś gospodarkę. Ważne jest tylko jak mawiała Sawicka "kręcenie lodów" :great:

Już w 2007 wiedziałem, że z PO tak będzie, że to nie jest żadna zmiana, że to jest głosowanie na złodziei i kanciarzy. Wtedy ludzie i znajomi się ze mnie śmieli, że głupoty gadam. Dzisiaj Ci sami znajomi dzięki ich ukochanej platformie zasuwają za pół darmo w Norwegii i w Anglii. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"dla każdego coś miłego, żeby życie miało samaczek raz konserwatywna dziewczynka i raz lewicowy pedalski chłopaczek".

:lol:

 

Już w 2007 wiedziałem, że z PO tak będzie, że to nie jest żadna zmiana, że to jest głosowanie na złodziei i kanciarzy. Wtedy ludzie i znajomi się ze mnie śmieli, że głupoty gadam. Dzisiaj Ci sami znajomi dzięki ich ukochanej platformie zasuwają za pół darmo w Norwegii i w Anglii. :twisted:

Przepowiadasz wyniki meczów i przyszłość polityczną też :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy ludzie i znajomi się ze mnie śmieli, że głupoty gadam. Dzisiaj Ci sami znajomi dzięki ich ukochanej platformie zasuwają za pół darmo w Norwegii i w Anglii.
Za rządów Pis emigracja była jeszcze wyższa i wcale nie chcę bronić PO, w Rumunii czy inia Litwie wyjechało procentowo jeszcze więcej ludzi niż z Polski a PO tam nie ma. Po prostu jesteśmy 50 lat za zachodnią Europą i nic i nikt tego długo nie zmieni. Tylko zamknięcie granic temu by zapobiegło ale przecież mamy demokracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno tak to wszystko prawda. Tylko w tym kontekście wpomniani przeze mnie "znajomi" byli fanatycznymi wyborcami platformy. Wierzyli w 2 Irlandię, w Cud gospodarczy we wszytko co im Tusk i TVN pchali do głowy. Jak im powiedziałeś, że PO to przekręt to się śmieli i obrażali.

Wierzyli także w to, że za rządów platformy w Polsce (rok 2007 jeszcze był wysoki wzrost gospodarczy) zagwarantują taki boom gospodarczy, że pracy będzie w brud, że kraj będzie miodem i mlekiem płynącym. Nikt z nich ani myślał ani planował wyjazdu.

Dzisiaj całymi rodzinami siędzą na zachodzie i tęsknią za Polską bo tutaj zostawili cały majątek a tam robią i zyją od pensji do pensji..

Chciałem pokazac jak fanatyczne lemingi się po prostu pomyliły i dały zrobic w balona.

Dzisiaj wyzywają Tuska, wyzywają Polske. Cierpią bo tęsknią za krajem i za zostawionymi rodzinami.

Zapłacili za głosowanie na PO :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, Ja też przez jakiś czas byłem sympatykiem PO ale w tą irlandię i ogólnie to że dogonimy w poziomie życia zachód to chyba tylko ludzie niespełna rozumu wierzyli. No i jakby rządziło PiS czy cokolwiek innego niż PO to sytuacja w kraju dla przeciętnego Kowalskiego nie uległa by znacząco zmianie( nie na tyle aby przebić czy tylko zbliżyć do to co na zachodzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśmy prawdy.Nazywane też taśmami Wprost.Owszem,co tam jest nagrane,to skandaliczne słowa i premier niech wyciągnie konsekwencję.Natomiast bez dymisji rządu.Wybory już za rok,można poczekać.

Ale odłóżmy niechęć do PO,zobaczmy to obiektywnie.Przecież tam,była mówiona cała prawda,o naszym budżecie.Tę pieniądze trzeba skąd wziąć,dlaczego NBP ma nie pomóc ? Może by tak zmienić ustawę o Bankach ?

Teraz wszyscy zechcą dymisji Tuska,bo już wielu uznało że tylko takie rozmowy,toczą się w Platformie.

A ja bym chciał posłuchać,o czym ze sobą po za kamerami rozmawiają panowie Kaczyński i Błaszczak,Miller i Napieralski.Także Palikot i Biedroń.

Mówi,się że TVN to wszystko ukryję,a oni dziś o tym mówią od 6 rano.Też do obrzydzenia.

Na koniec apel do polityków,kiedy panie i panowie jesteście prywatnie to nie mówcie o polityce.

Rozmawiajcie o dupie Maryni, o nowej książkę Mastertona Infekcja,o tym czy w Pierwszej Miłości Samanta się zwiążę ze Śmiałkiem,i o tym że w ZOO Wrocław urodziły się lemury katta.

A ktoś powiedziała,że tak rozmawiają ze sobą politycy na całym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taśmy prawdy.Nazywane też taśmami Wprost.Owszem,co tam jest nagrane,to skandaliczne słowa i premier niech wyciągnie konsekwencję.Natomiast bez dymisji rządu.Wybory już za rok,można poczekać.

Ale odłóżmy niechęć do PO,zobaczmy to obiektywnie.Przecież tam,była mówiona cała prawda,o naszym budżecie.Tę pieniądze trzeba skąd wziąć,dlaczego NBP ma nie pomóc ? Może by tak zmienić ustawę o Bankach ?

Teraz wszyscy zechcą dymisji Tuska,bo już wielu uznało że tylko takie rozmowy,toczą się w Platformie.

A ja bym chciał posłuchać,o czym ze sobą po za kamerami rozmawiają panowie Kaczyński i Błaszczak,Miller i Napieralski.Także Palikot i Biedroń.

Mówi,się że TVN to wszystko ukryję,a oni dziś o tym mówią od 6 rano.Też do obrzydzenia.

Dymisji rządu to bankowo nie będzie. Tusk chce wszystko zamieść po dywan a sprawę wziąc na przeczekanie tak jak to było z poprzednimi aferami typu hazardowa, amber gold, śląski nepotyzm itf. Najpierw media pogadają, opozycja powyzywa. Sienkiewicz zostanie zgrillowany. Gorzej z Belką bo nie można go bezpośrednio odwołac. Jeśli ma honor to sam sie do dymisji poda. Jak nie to może Trybunał Stanu bo złamał Konstytucje bo jak się okazuje nie jest niezależnym Prezesem BC tylko politykiem wdanym w układ załatwiającym polityczny deal.

Giełda już od rana negatynie reaguje na sprawę właśnie przez udział Belki i teoretyczną możliwośc utraty stanowiska przez niego oraz przez konflikt jaki niewątpliwie pojawi się w RPP.

W tych taśmach to poza Nowakiem i Parfianowiczem którzy ustawiali kontrolę skarbową żony Nowaka to moim zdaniem najbardziej zeszmacił się Belka a nie Sienkiewicz.. Szkoda bo miałem do niego szacunek jako ekonomisty i fachowca. Okazuje się jednak, że można byc i fachowcem i profesorem i szefem NBPu, co nie przeszkadza w byciu zwykłą gnidą i chamem. Co on w ogóle mówi o RPP? Jak ich wyzywa....masakra....

Po drugie pomoc NBP to albo jest dywidenda dla skarbu państwa albo zwiększenie podaży pieniądza. Rezerwe obowiązkową NBP i tak musi miec, rezerwy strategiczne i celowe z reszta też. Z tego co zostanie to może by i Tuska troche obdarował.

Mówi,się że TVN to wszystko ukryję,a oni dziś o tym mówią od 6 rano.Też do obrzydzenia.

Jak widac TVN już wyciszac sprawę zaczął. To nie znaczy, że sprawy nie będzie komentował non stop. Mówic musi bo wszystkie media teraz mają pożywke z tego. Pytanie tylko jaki idzie przekaz?

Idzie taki jaki w instrukcji mają działacze PO. Czyli taki sam co mówili np Halicki albo Szejnfeld. Czyli taki:

"No sprawa jest. No treści skandaliczne są. No jezyk używany haniebny jest, no ale przecież to jest kuchnia polityczna...."

Zarówno komentatorzy usłużni w TVNie jak i dziennikarze mówią jednym głosem: "Nie ważne co na taśmach jest. Ważne kto nagrywał". Kto je mogl nagrywac? Skandal.

No i taki przekaz będzie z TVNu szedł póki sprawa nie przycichnie. "Nie ważne jakie bagno jest w nagraniach. Ważne kto ważył się nagrywac i jaki w tym miał cel."

 

-- 16 cze 2014, 10:32 --

 

A no i pamiętajmy, że na konferencji dzisiaj Donek powie, że oczywiście o niczym nie wiedział, że Sienkiewicz działał sam....no i oczywiście zaśpiewa znany polski hymn "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało.... " :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, I Sienkiewicz miał taką władzę, że poszedł sam do Belki i odwoływał Rostowskiego:) To kpina. Chociaż to chory kraj, to wydaje mi się, że Tusk tym razem się nie wywinie.

Po skończy z poparciem około 15 procent, bo tyle mają kolesi, kolesi-kolesi i kolesi rodzin.

 

-- 16 cze 2014, 10:51 --

 

detektywmonk, A po co ci wiedza o czym rozmawia opozycja. Tu nie chodzi o formę tylko treść. Konstytucyjny minister spotyka się z szefem NBP, w celu dodrukowania pieniędzy w roku przedwyborczym. A druga taśma prominentny polityk PO, bliski przyjaciel premiera mówi o przekrętach i kontroli u swojej żony, na co szef notabene Policji Skarbowej mówi: Załatwiłem. To jest chore, a nie język jakim rozmawiali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chester no z tego co się wydaje, to jest to chyba do tej pory największ afera PO jaka była. Choc Tuskowi nie można odmówic talentu do odkręcania kota ogonem i zamiatania afer bo ma w tym doświadczenie. Ta cała sprawa jest testem dla Tuska dla TVNu dla Michnika (dzisiaj pierwsza strona gazet różnych: "mega afera która obali rząd"; pierwsza strona wyborczej:"na tej aferze stracimy wszyscy bo PiS moze dojśc do władzy") i dla całego tego układu polityczno-medialno-biznesowego jak potęzni są. Czy dadzą radę znów nabrac społeczeństwo, znów je mega okłamac, znów wmówic ludziom, że to nie są szczyny na nich wylewane, że to jest tylko deszcz.

Przekonamy się. Jeśli układ jest tak silny jak im wszystkim wydaje się że jest to z tej mega burzy może byc naprawdę mały deszczyk :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Oczywiście że Pis nie jest święty, ale Po rządzi od 7 lat. Efekty ich rządów widać na każdym kroku. Psim prawe opozycji jest teraz punktować ten fatalny rząd.

 

-- 16 cze 2014, 11:07 --

 

Po prostu maciek, Układ jest duży. Ale jeśli sprawa jest rozwojowa i Wprost coś jeszcze walnie. A ma podobno min. Bieńkowską z szefem CBA to Tuskowi będzie baaaaaaaaaaaardzo trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chester no zgadza się. Jesli poszły by jeszcze ze 2-3 naprwadę mocne taśmy z korupcją polityczną w tle i z używaniem narzędzi państwowych do wygrywania wyborów przez PO to może poparcie dla tuska by spadło. Jak mawiają politolodzy nawet w TVnie że jeśli Tusk szybko sprawie łba nie ukręci to problem będzie poważny. Co by nie mówic, to dymisji rządu i tak nie będzie do końca kadencji i tak bo chłopaki będą się trzymac kurczowo koryta by jeszcze troche przetarów se poustawiac by jeszcze troche kasy publicznej polizac oczywiście by żyło się lepiej.

Napewno od soboty w KPRM za nasze podatki cały sztab PRowców pracuje nad tym jak tą sprawę zamieśc i co zrobic by nie udeżyła w PO. Dlatego Tusk dopiero dzisiaj o 15 coś powie. Musiał swoim sztabowcom i spindoktorom dac czas do pracy. Ciekawe czy im sie uda :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, 0 15 konferencja, byle szybko bo musi na 18 na mecz zdążyć :D A dzisiaj Niemcy - Portugalia więc hicior :mrgreen:

No już nie moge sie doczekac. Donuś pewnie też o 15 musi aferkę opędzić raz dwa i do domku z Angelą przez skypa Szwabom kibicowac bo jak nie to dostanie burę od szefowej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, Oczywiście że Pis nie jest święty, ale Po rządzi od 7 lat. Efekty ich rządów widać na każdym kroku. Psim prawe opozycji jest teraz punktować ten fatalny rząd.

 

-- 16 cze 2014, 11:07 --

 

Po prostu maciek, Układ jest duży. Ale jeśli sprawa jest rozwojowa i Wprost coś jeszcze walnie. A ma podobno min. Bieńkowską z szefem CBA to Tuskowi będzie baaaaaaaaaaaardzo trudno.

Ja nie głosowałem na PO.

 

-- 16 cze 2014, 12:45 --

 

Tylko na SLD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac TVN już wyciszac sprawę zaczął. To nie znaczy, że sprawy nie będzie komentował non stop. Mówic musi bo wszystkie media teraz mają pożywke z tego. Pytanie tylko jaki idzie przekaz?

Idzie taki jaki w instrukcji mają działacze PO. Czyli taki sam co mówili np Halicki albo Szejnfeld. Czyli taki:

"No sprawa jest. No treści skandaliczne są. No jezyk używany haniebny jest, no ale przecież to jest kuchnia polityczna...."

Zarówno komentatorzy usłużni w TVNie jak i dziennikarze mówią jednym głosem: "Nie ważne co na taśmach jest. Ważne kto nagrywał". Kto je mogl nagrywac? Skandal.

No i taki przekaz będzie z TVNu szedł póki sprawa nie przycichnie. "Nie ważne jakie bagno jest w nagraniach. Ważne kto ważył się nagrywac i jaki w tym miał cel."

Linia obrony Tuska już od soboty jest realizowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen.s lepiej bym tego nie ujał.

Niestety Jarek jest zbyt stary zbyt niedołężny i sbyt socjalny by byc drugim Orbanem :cry:

 

-- 16 cze 2014, 13:05 --

 

A co do Ukrainy też się zgadza. Są oligarchowie, którzy wszystkim zakulisowo sterują, są przekręty, jest dyktator donek i jego marionetka komorowski którzy spełniają polecenia oligarchów i naród robią w balona ;)

 

-- 16 cze 2014, 14:13 --

 

Mówiłem, że Ryży się wykpi. Jest nawet na tyle bezczelny, że nie zdymisjonuje Sienkiewicza, ani nie potępi belki. Sitwa, układ i tyle i niekt mnie nie przekona. Złodziej złodzieja kryje.

Biedny Nowak całkiem zatonął :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×