Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze twory państwowe to hybrydy. Człowiekowi ''zapewnia'' się różnymi ustawami coraz więcej praw, a co za tym idzie zdziera się więcej mamony. Teoretycznie statystyczny biały murzyn może korzystać z tych praw, ale w praktyce 90% tego nie zrobi bo aby nabyć te prawa trzeba walczyć z rosnąca biurokracją. Efekt jest taki, że państwo coraz bardziej ''dba'' o ludzi , a w rzeczywistości ludzie muszą walczyć jak w kapitalizmie. Niestety w najgorszym wydaniu bo połowy kasy nie ma.

 

Co do Korwina, to ci co najwięcej krzyczą o wolności w praktyce powodują jej spadek. Liczę dni od wystąpienia Korwina w PE do inicjatywy komisji, aby poszerzyć ''mowę nienawiści'' i wdrożyć to na państwa narodowe. Akurat w przypadku JKM i komisarzy jest to symbioza. Oni wdrażają faszyzm , On dostaje pretekst aby z nim walczyć i kosić mamonę. Korwin to inteligentny cham, który za nic ma swoich wyborców. Dobrze, że mało inteligentny. Ale fajnie się ogląda jego masakry biorąc pod uwagę z jakimi pierwotniakami dyskutuje. Zawsze poprawia mi to humor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już nie rozumiem.Najpierw Korwin mówi,że kobiety są głupie.Teraz z kobietą zawiera sojusz.Dziwny człowiek.

Nie wiem co w tym dziwnego, "wróg mojego wroga jest moim przyjacielem", naturalne że się zmawia z tymi z którymi się zgadzamy. Poza tym skoro według niektórych Korwin uważa kobiety za głupie, to taki sojusz tym większy ma sens: mądremu łatwiej głupim sterować przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech sie zaczyna. Korwin sam mówił, że ma zamiar rozwalić Unie i wszystkich "złodziei europejskich" powsadzać do pierdla.

Guzik mu z tego wyjdzie, ale może chociaż będzie śmiesznie. :mrgreen:

P.S. Jak można korzystać z tak nieobiektywnych i pro rządowych reżimowych serwisów jak newsweek liberalnego antypolonisty Lisa czy gazeta.pl lewicowego żyda Machniaka?

Lepsze już wp albo nocoty.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. Jak można korzystać z tak nieobiektywnych i pro rządowych reżimowych serwisów jak newsweek liberalnego antypolonisty Lisa czy gazeta.pl lewicowego żyda Machniaka?

Lepsze już wp albo nocoty.pl

Wystarczy wejść na onet i przeczytać jeden z artykułów, który tak się składa, że był podlinkowany z Newsweeka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to zamiotą pod dywan.

http://fakty.interia.pl/polska/news-wprost-afera-podsluchowa-obala-rzad-tuska,nId,1442467#iwa_item=1&iwa_img=1&iwa_hash=13644&iwa_block=newsOfTheDay

Choc sprawa wydake sie poważna. Rywin i jego aferka przy tym to pikuś. Może TVN i Michnik już Tuskowi nie dadza rady pomóc :?

 

-- 14 cze 2014, 14:10 --

 

Ku pokrzepieniu serc. Może ta bestia co oplata nasze państwo w końcu padnie

[videoyoutube=RlBBFUUd4WY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze powtarzam po co prawicowi oglądają TVN,to stacja nie dla Was.Macie Radio Maryja,Trwam,Republika ( jakoś tak).A dziś w Faktach był o tym reportaż.

ja tam tych mediów nie ogądam

 

-- 14 cze 2014, 22:37 --

 

A po to oglądają, że to są mądrzejszy ludzie niż lewacy zapatrzeni tylko na swoją wizję świata. Trzeba wiedzieć co wróg gada żeby móc obalać te głupoty, masakrować lewactwo i się z niego śmiać :)

Dokładnie tak. trzeba demaskowac zlodziejstwo :great:

 

-- 14 cze 2014, 22:41 --

 

Po prostu maciek, Łby się powinny po bruku taczać.

oj nie wiem. Znając media reżimowe to będą cały czas zamiatac to pod dywan teraz no chyba ze nagran będzie wiecej i sie nie da.

Sprawa w necie hulała od południa a w TVNie nic aż do późnego popołudnia. W Tvp info czerwony pasek że mega afera a w TVnku nic tylko lekko wspomniane. O czym to niby ma świadczyć?

Wiadomo jaki kurs będzie. Zamiatarka Tuskowa pójdzie w ruch. Już słychać głosy w tych plugawych mediach, że nie ważne co jest na taśmach. Najważniejsze kto nagrywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały czas mówią o tym w TVN24,znając temat będzie dziś wałkowany przez pół dnia.

Ale ucieszy to pirata z BMW wreszcie o nim przestaną mówić.

 

-- 15 cze 2014, 09:51 --

 

A po to oglądają, że to są mądrzejszy ludzie niż lewacy zapatrzeni tylko na swoją wizję świata. Trzeba wiedzieć co wróg gada żeby móc obalać te głupoty, masakrować lewactwo i się z niego śmiać :)

Dzięki Bogu,nie mam poglądów prawicowych.Wtedy musiałbym kogoś nienawidzić.Ci co mają poglądy prawicowe,szukają ludzi do eksterminacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk nie chodzi o to by kogoś nienawidzić. W polityce nie ma miejsca na uczucia pozytywne lub negatywne. Trzeba skupiać się na problemach a nie na emocjach. Prawda jednak jest taka, że żeby nie prawica to nie byłoby komu demaskowac lewicowo-liberalnych machlojek i przekrętów. Za to tak bardzo się prawicy nienawidzi w Polsce. Zeby nie było prawicy w Polsce i ludzi, urzędników funkcjonariuszy prawicowych (i nie mam ty na myśli PiSu) o uczciwym praworządnym i pro państwowym podejściu do ludzi i do kraju to tutaj byłaby druga Ukraina. Nie takie złodziejstwa by odchodziły tylko takie jak Janukowyczowe, że w ciągu kilku lat będąc prezydentem on i jego rodzina stali się miliarderami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"państwo polskie istnieje tylko teoretycznie"

podobnie jak ukraina,hehe.oj będzie się działo :mrgreen:

Szkoda że tylko teoretycznie, ja bym wolał żeby praktycznie nie istniało przynajmniej w takiej formie. Chce likwidacji państw narodowych w UE a przede wszystkim te 8 Euro na godzinę minimum w całej unii które proponował jakiś ważny Europoseł z Luksemburga. :mrgreen: To lepsza nż ta pseudoniepodległość gdzie koszta życia mamy w całej unii zbliżone a zarobki 5 razy niższe a w przypadku Bułgarii 10 -krotnie niższe niż w bogatych krajach UE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szanuję Twoje poglądy,bo myślę że jesteś normalny facet.Ale je jesteś lewicowy,i raczej nie głosuję na PIS :D

Ja tam też szanuje każde poglądy jeśli te poglądy nie są szkodliwe. Mam wielu znajomych lewicowców i powiem, że dogadujemy się choc często sie nie zgadzamy.

Nie szanuje jednak poglądów ludzi którzy szerzą nienawiśc do innych grup społecznych. Np antyklerykałowie od paligłupa, żeby mogli to by wszystkich księży na pal powbijali a kościoły spalili i oczywiście każdemu na czole napisali "pedofil".

Na takie coś zgody nie może byc. Hultajstwo trzeba hultajstwem nazwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×