Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

zmęczona_wszystkim, carlosbueno, o to właśnie chodzi że Korwin masakruje wszystkich mimo przygłupich epitetów wieloma argumentami oraz jednym głównym postulatem. Chodzi o postulat normalności. Postulując normalności w polityce i obyczajowości przyciagnął do siebie ponad 7% młodych wyborców. Ludzie chcą normalnego kraju a nie jakiejś lewackiej prowincji europejskich homoseksualnych genderystów. A że Korwin osobiście do końca zdrowy na psychice nie jest to wszyscy chyba wiedza :mrgreen:

 

Ale jak masakruje, jak nie masakruje? Gdzie w tym wywiadzie jest jakiś normalny argument? Powrót do normalności? Gdzie on przedstawił tę normalność? Pieprzy głupoty o dofinansowywaniu transportu, bo przecież mężczyźni jeżdżą samochodami, a tylko kobiety autobusami... I inne bzdury tego typu. O programie gospodarczym nic w tym wywiadzie nie mówił.

Nawiasem mówiąc, przerażają mnie Twoje wypowiedzi. Czy jesteś w stanie przezyć dzień bez pisania o "lewackich homoseksualnych genderystach", bo to sa Twoje 3 obsesje (a wiesz o nich tyle, ile dowiesz się ze swoich "wiarygodnych" źródeł) Połkniesz każda papkę, byle napisaną i przedstawioną przez odpowiedniego pismaka. Smutne to, bo tak się zapętliłeś w tym wszystkim, ze już nawet w dennym wywiadzie widzisz oznaki "masakrowania".

Nie chciałabym żyć w kraju, który uznasz za normalny. Jak ktoś mówi, że chce normalności w obyczajowości, to dla mnie to samo zachowanie, jak w przypadku obywateli domagających się uznania ich za "prawdziwych Polaków".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to jedno ciekawi kto wg Korwina miałby pracować w tzw typowo kobiecych zawodach: pielęgniarki, sprzedawczynie, szwaczki, sprzątaczki skoro kobiety mają wychowywać dzieci a faceci na nie zarabiać. Ale jak facet ma tyle zarobić np jako sprzedawca, sprzątacz żeby utrzymać rodziny no i przecież te zawody uwłaczają godności męskiej.

A to o komunikacji miejskiej to jakieś bzdury bo chyba jednak proporcje płci są w niej zbliżone. Jedynie odnośnie edukacji częściowo Korwin ma rację bo jednak masowe kształcenie humanistów(a bardziej humanistek) nie wiadomo po co to bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc, przerażają mnie Twoje wypowiedzi. Czy jesteś w stanie przezyć dzień bez pisania o "lewackich homoseksualnych genderystach"

Spójrz jaki burdel sie robi w europie przez to całe równouprawnienie. W Szwecji za danie klapsa dziecku można iść do pierdla, a za sikanie na stojąco można dostać mandat. Do tego chcą, żeby rodzic nie mówił do chłopca " synku", tylko w formie bezosobowej " dziecko". To jest ku.rwa jakiś cyrk a nie normalność :lol: Dlatego nie dziw się, że ludzie podchodzą do gender z dystansem. Taki program można było zlecić doświadczonym psychologom i pedagogom, a nie feministką, które znane są z wielu głupich pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz jaki burdel sie robi w europie przez to całe równouprawnienie. W Szwecji za danie klapsa dziecku można iść do pierdla, a za sikanie na stojąco można dostać mandat. Do tego chcą, żeby rodzic nie mówił do chłopca " synku", tylko w formie bezosobowej " dziecko". To jest ku.rwa jakiś cyrk a nie normalność :lol: Dlatego nie dziw się, że ludzie podchodzą do gender z dystansem. Taki program można było zlecić doświadczonym psychologom i pedagogom, a nie feministką, które znane są z wielu głupich pomysłów.

 

A niektórzy powtarzają głupoty, bo jak powtórzą je wiele razy, to one utrwalą się w umysłach ludzi. Mandat za sikanie na stojąco? To była jedynie propozycja grupy posłów (głupki znajda się wszędzie). Więzienie za klapsa? Podaj konkretne przykłady, bo to znów mówienie ogólnikami. W rodzinie każdy będzie sobie mówił do dzieci, jak chce. Wymieniasz tylko absurdy, które można spotkać wszędzie, a które często z rzeczywistością nie mają nic wspólnego. Ja nie widzę tego burdelu, za to widzę, jakie problemy mają kobiety związane z przemocą w rodzinie, alkoholizmem mężów, podejsciem do gwałtów, itp. To sa realne problemy, ale przecież lepiej wyolbrzymić niektóre absurdy, które zdarzają się wszędzie. Widzę wiele nienormalności, ale właśnie w środowiskach, gdzie równouprawnienie dopiero raczkuje, a za granicą takimi miejscami sa dla mnie np. dzielnice zamieszkane przez społeczności imigrantów, itp. Może warto przyjrzeć się realnym problemom, w których można pomóc, własnie dzięki takiemu "nienormalnemu" według Ciebie i wielu innych sposobowi myślenia, a nie pisac o absurdach, których nie brak w żadnym środowisku. Jestem otwarta pod względem obyczajowym, bo kieruję się kryterium: nie szkodzić innym. Dlatego nienormalnością nie są dla mnie: Conchita, równouprawnienie, ale problemy polskich kobiet, czy tez problemy, które nas na szczęście nie dotyczą, np. zabójstwa honorowe, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, Z tego co wiem to Korwin chwali obyczajowość muzułmanów, że są wierni tradycji td. A co tu jest do chwalenia że kobieta ma wyłączne płodzić i wychowywać dzieci nie wspominając już o morderstwach honorowych, powszechnym tam biciu i traktowaniu je jak ludzi 2-giej kategorii. No ale ważne jest że rodzą dużo dzieci, siedzą w domu a mąż je utrzymuje( to ich obowiązek religijny). Nawet kiedyś wspominał że wolałby żyć w Europe muzułmańskiej nż obecnej socjalistycznej bo u muzułmanów są przynajmniej niskie podatki( nawet wliczając te dodatkowe nakładane na niewiernych). To są chore poglądy nie można aż tak się fetyszyzować rzekomo niskimi podatkami żeby cofać się do kultury mentalnie z głębokiego średniowiecza którą przecież jest islam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc, przerażają mnie Twoje wypowiedzi. Czy jesteś w stanie przezyć dzień bez pisania o "lewackich homoseksualnych genderystach"

Spójrz jaki burdel sie robi w europie przez to całe równouprawnienie. W Szwecji za danie klapsa dziecku można iść do pierdla, a za sikanie na stojąco można dostać mandat. Do tego chcą, żeby rodzic nie mówił do chłopca " synku", tylko w formie bezosobowej " dziecko". To jest ku.rwa jakiś cyrk a nie normalność :lol: Dlatego nie dziw się, że ludzie podchodzą do gender z dystansem. Taki program można było zlecić doświadczonym psychologom i pedagogom, a nie feministką, które znane są z wielu głupich pomysłów.

Szkoda,że tej Szwecji nie ma w Polsce.U Szwecji nie ma zakatowanych małych dzieci przez konkubentów.Ale większość o prawicowych poglądach popiera przemoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiasem mówiąc, przerażają mnie Twoje wypowiedzi. Czy jesteś w stanie przezyć dzień bez pisania o "lewackich homoseksualnych genderystach", bo to sa Twoje 3 obsesje (a wiesz o nich tyle, ile dowiesz się ze swoich "wiarygodnych" źródeł) Połkniesz każda papkę, byle napisaną i przedstawioną przez odpowiedniego pismaka. Smutne to, bo tak się zapętliłeś w tym wszystkim, ze już nawet w dennym wywiadzie widzisz oznaki "masakrowania".

Nie chciałabym żyć w kraju, który uznasz za normalny. Jak ktoś mówi, że chce normalności w obyczajowości, to dla mnie to samo zachowanie, jak w przypadku obywateli domagających się uznania ich za "prawdziwych Polaków".

Jeśli chodzi o "lewackich homoseksualnych genderystów" to jest to pewne przerysowanie i hiperbola użyta by uwypuklić i podkreślić szkodliwe tendencje płynące z UE które najpierw zdobyły i opanowały zachód - starą piętnastkę a teraz walą drzwiami i oknami do nas domagając się zalegalizowania wszelkich dewiacji i zboczeń, adoptowania dzieci przez te zboczenia i w ogóle uznania ich za normalność. No ta to zgody w Państwie nie ma i nie będzie.

Po 2 żadnych obsesji nie mam a że lubię użyć czasem dosadnego języka w wypowiedziach to może dlatego, że wyznaje zasadę, iż należy nazywać rzeczy po imieniu a nie je wygładzac nazywając okrągłymi pięknymi słówkami według poprawności politycznej.

Jeśli chodzi o "medialną papkę" to powiem tak: Ja wyznawcą reżimowej TVP, (T)usko(V)izji(N)ienawiści mainstreamowego oraz gazety wyborowej Machniaka nie jestem i nigdy nie będe. A to są właśnie w Polsce główne media przemysłu pogardy i nienawiści do polskości które codziennie robią Polakom cudowną papkę z mózgu zabarwiajac rzeczywistośc i mówiac "że tak źle nie jest". Dzięki tym mediom i temu, że Tusk im płaci miliony złotych za wyświetlanie reklam społeczno-rzadowych PO ma dzisiaj takie poparcie. Niech by tylko media przestały bornic rządu i platformy poparcie tej partii spadło by na łeb na szyje.

Jeśli chodzi o "masakrowanie" to jest to wyraz z youtuba gdzie prawie każdy filmik z Korwinem jest tak nazwany. Nie rozumiem oburzenia.

W ogóle widzę, że traktujesz wypowiedzi tutaj zbyt dosłownie. Nie należy się zagłębiać w każdy wyraz użyty przez przedmówcę, no chyba że chce mu się "dokopać" na forum to wtedy czepialstwo do każdego słówka jest maksymalne.

Zalecam więcej luzu i dystansu do wypowiedzi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o "lewackich homoseksualnych genderystów" to jest to pewne przerysowanie i hiperbola użyta by uwypuklić i podkreślić szkodliwe tendencje płynące z UE które najpierw zdobyły i opanowały zachód - starą piętnastkę a teraz walą drzwiami i oknami do nas domagając się zalegalizowania wszelkich dewiacji i zboczeń, adoptowania dzieci przez te zboczenia i w ogóle uznania ich za normalność. No ta to zgody w Państwie nie ma i nie będzie.

Na szczęście nie ty ustalasz na co zgoda jest, a na co jej nie ma. NA SZCZĘŚCIE :mrgreen:

 

Po 2 żadnych obsesji nie mam a że lubię użyć czasem dosadnego języka w wypowiedziach to może dlatego, że wyznaje zasadę, iż należy nazywać rzeczy po imieniu a nie je wygładzac nazywając okrągłymi pięknymi słówkami według poprawności politycznej.

To już Twoja opinia. Ja widzę mnóstwo obsesji w Twoich wypowiedziach. Może Ty ich nie dostrzegasz, bo już za bardzo siedzisz w nich zatopiony.

 

Jeśli chodzi o "medialną papkę" to powiem tak: Ja wyznawcą reżimowej TVP, (T)usko(V)izji(N)ienawiści mainstreamowego oraz gazety wyborowej Machniaka nie jestem i nigdy nie będe. A to są właśnie w Polsce główne media przemysłu pogardy i nienawiści do polskości które codziennie robią Polakom cudowną papkę z mózgu zabarwiajac rzeczywistośc i mówiac "że tak źle nie jest". Dzięki tym mediom i temu, że Tusk im płaci miliony złotych za wyświetlanie reklam społeczno-rzadowych PO ma dzisiaj takie poparcie. Niech by tylko media przestały bornic rządu i platformy poparcie tej partii spadło by na łeb na szyje.

Trzeba mieć klapki na oczach, żeby nie widzieć, ze druga strona robi z Tobą dokładnie to samo. to własnie to, co napisałam - uwierzysz w każdą papkę, byleby ich autor był po "właściwej stronie". Twój tekst brzmi jak wyuczone na pamięć hasła recytowane przez tych, którzy wyznają jeden kierunek polityczny i ideologiczny. Właśnie to pisanie na okrągło czym jest TVN (bo przecież napisac normalnie nie można) jest świetnym przykładem obsesji :D Druga strona też produkuje papkę i ta papka jest pochłaniana bezkrytycznie przez Ciebie, co widać z Twoich wypowiedzi.

 

Jeśli chodzi o "masakrowanie" to jest to wyraz z youtuba gdzie prawie każdy filmik z Korwinem jest tak nazwany. Nie rozumiem oburzenia.

Ja sięnie oburzam, ja się z tego śmieję :D Bo wiele tych wywiadów jest tak dennych, a wypowiedzi tak kuriozalne, a bezkrytyczni ludzie będa pisac: ależ on ich masakruje. :D

 

W ogóle widzę, że traktujesz wypowiedzi tutaj zbyt dosłownie. Nie należy się zagłębiać w każdy wyraz użyty przez przedmówcę, no chyba że chce mu się "dokopać" na forum to wtedy czepialstwo do każdego słówka jest maksymalne.

Zalecam więcej luzu i dystansu do wypowiedzi :mrgreen:

 

Ja mam luz i dystans, ale chyba Ty go nie masz, bo widac to po Twoich wypowiedziach. Nie czepiam się błędów, tylko własnie takiego posługiwania się słowami wytrychami (lewak, itp.), które świadczą o niezłej obsesji. Zalecam Tobie więcej luzu, może bez takiego bezkrytycznego połykania wszystkiego, co odpowiednie media Ci przekażą, byłbyś mniej spięty i znerwicowany. I wcale z tego nie drwię, tylko mówię jak najbardziej poważnie. Chyba za dużo w Tobie nienawiści do wszystkiego, co obce Twojemu światopoglądowi. Nie dziwię się, ze cięzko zyć, tocząc nieustanną walkę z lewakami, rozmaitymi gazetami, "zboczeńcami" (do których się zaliczam), itp. Można z dystansem oglądac wiele kanałów, czytać różne źródła i samemu myśleć, bo w każdej TV, w każdym materiale prasowym sa naleciałości związane z poglądami autora :D

 

-- 01 cze 2014, 18:13 --

 

Ja mam lewicowe,nie lewackie poglądy.

 

Próżne żale, dla niektórych będziesz zawsze lewakiem :D

 

 

TVN24 oglądam stale i śmieszy mnie fundamentalista,który nie ogląda i innym zabrania.

 

Fundamentaliści nie zabraniają. Oni jedynie będą Cię osmieszać, że "połykasz papkę" i że nie jesteś w stanie sam logicznie myśleć. Oczywiście, oni myślą i dlatego bez zastanowienia recytują to, co usłyszą w "swoich mediach". i cyrk dalej trwa :mrgreen:

 

-- 01 cze 2014, 18:33 --

 

zmęczona_wszystkim, Z tego co wiem to Korwin chwali obyczajowość muzułmanów, że są wierni tradycji td. A co tu jest do chwalenia że kobieta ma wyłączne płodzić i wychowywać dzieci nie wspominając już o morderstwach honorowych, powszechnym tam biciu i traktowaniu je jak ludzi 2-giej kategorii. No ale ważne jest że rodzą dużo dzieci, siedzą w domu a mąż je utrzymuje( to ich obowiązek religijny). Nawet kiedyś wspominał że wolałby żyć w Europe muzułmańskiej nż obecnej socjalistycznej bo u muzułmanów są przynajmniej niskie podatki( nawet wliczając te dodatkowe nakładane na niewiernych). To są chore poglądy nie można aż tak się fetyszyzować rzekomo niskimi podatkami żeby cofać się do kultury mentalnie z głębokiego średniowiecza którą przecież jest islam.

 

I jeszcze nawet nie wspomina, że przecież czynnikiem, który znacznie wpływa na dobrobyt (przynajmniej w tych krajach, w których bywał: Arabia Saudyjska, itp.), jest ropa. Bez ropy te kraje żyłyby na ekonomicznym dnie. Pomieszkałby przez rok w Afganistanie, w jakiejś biednej osadzie, jakby odczuł takie życie na własnej skórze, zapewne inaczej by śpiewał. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, :brawo: . dla Ciebie i całej reszty która widzi ten cały cyrk i nie daje się omamić totalnym kretynizmem

 

-- 01 cze 2014, 21:43 --

 

Tomcio Nerwica, nie musisz być naćpanym idiotą. to była przenośnia. może po prostu to ty nie zapoznałeś się z obydwoma programami wyborczymi? ja akurat program SLD znam bardzo dobrze a co do Korwina to wiele nie trzeba się starać żeby wiedzieć "co poeta ma na myśli" (nie obrażając poetów). przed wyborami to aż się bałam konserwę otworzyć bo a nóż z niej też wyskoczy Korwin. murowane że apetyt na pewno by mi odszedł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem rodzinnego grilla i z ciekawości podpytałem się kto na kogo głosował. Pan Korwin dostał głosy mojego 65-letniego ojca oraz mojego brata, który jest gejem, razem z jego "narzeczonym". Cóóóóż..... Jeśli głosują na tego pana nawet ludzie którymi pan Janusz pogardza (bo jego stosunek do homoseksualistów jest raczej pobłażliwie negatywny) to znaczy że coś musi być faktycznie w jego programie politycznym co ma sens. Dodam że ani mój ojciec ani mój brat nie palą marychy więc to nie było powodem :P A to oznacza, że mój brat i mój "szwagier" mają to, czego najwidoczniej brakuje feministkom: odrobinę dystansu zarówno do siebie samego jak i do rzeczy które mówi pan Mikke. Więc, jeśli jesteś kobietą i mówisz że pan Korwin nienawidzi kobiet - to idź do kuchni, pozmywaj trochę naczyń, zastanów się trochę i policz do 10 zanim spróbujesz to powtórzyć :P Poza tym - "Korwin mówi źle o kobietach, Korwin gardzi kobietami" - czyżby cała egzystencja była postrzegana przez pryzmat płci? Gdzie ten wasz gender w praktyce? Czemu słysząc jak Korwin obraża kobiety nie powiesz sobie w myśli "zwisa mi to, bo wewnętrznie czuję się facetem", ty podła, fałszywa szowinistko??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×