Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

scarlett33, to, że wchodzą do gry od lat nie jest żadną miarą ich wartości. Należy pamiętać o starej rzymskie prawdzie " prawda nie leży tam gdzie myśli większość, tylko leży tam, gdzie leży". Trzeba się słabo znać na ekonomii, żeby popierać lewice. Teorie ekonomiczno- socjalistyczne dawno zostały obalone. Poza tym odnieś się do zarzutu, że SLD zapoczątkowało dług publiczny, bo ten fragment pomijasz w swoich wypowiedziach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/przez-18-lat-walczyla-z-urzednikami-w-koncu-popelnila-samobojstwo/cqcgf

 

18 lat,kurwa,18 lat.to nie jest bandycki system?

 

A tak w ogóle to wkurzasz mnie to podniecenie się co to Korwin powie czy zrobi w europarlamencie. To takie fajne że Polacy wyjdą na totalnych idiotów? Bo niczego innego się po nim nie spodziewam. Zbłaźnimy się na cały świat. Masakr

 

a tobie to płaca za to czy tez masz orzeczenie na niepełnosprawność intelektualną jak detektywinwektyw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,no tak. Korwin z całą pewnością nas z długów wyciągnie i będziemy żyć w dostatku i luksusie do samej śmierci. Oczywiście pierw UE ustawi tak, że z podziwu nie wyjdziemy. Boże, widzisz i nie grzmisz

 

-- 28 maja 2014, 19:27 --

 

buka, z intelektem u mnie spoko,w przeciwieństwie co do niektórych. Mam swoje zdanie,poglądy. A tobie gdzie płacą? Na spiżarni za strzelanie z ucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, co do tego linku to racja że przesada, ale z drugiej strony ileż to osób cierpi z powodu tego że nasi wspaniali kapitaliści np zalegają z płatnościami swoim pracownikom, co jest dosyć częste albo jeszcze przez inne formy wyzysku. No ale oni zawsze mają tłumaczenie że to przez wysokie podatki nie mogą dawać swoim pracownikom tyle ile by chcieli.

 

A co do Korwina to jedyna szansa na ziszczenie jego ideii to wygrana w wyborach parlamentarnych tak aby samodzielnie by mogli rządzić, ale to równie nierealne jak to że rozwali on parlament europejski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, Lepiej ciągnąć dalej ten sam burdel i głosować na cztery rządzące partie. Jak to mawiał Albert Einstein " trzeb być szaleńcem, żeby ciągle robić to samo i oczekiwac innych rezultatów" ;) Nie odpowiadasz na żadne argumenty, co do długu publicznego i poglądów SLD na biurokratów. Pewnie masz problem z odróżnieniem co oznacza liberalizm, anarchia czy socjalizm, a głosujesz na SLD bo emanują spokojem, przedstawiają konkretne plany ( których jak widać nie rozumiesz, skoro nie potrafisz odpowiadać na proste argumenty) i mają dobrą bajere.

 

-- 28 maja 2014, 20:24 --

 

Poza tym zbliża się ogromny krach. Banki dalej kreują pieniądze z powietrza i wsadzają je na giełdę przez co tworzą się bańki spekulacyjne. Takiego do druku pieniędzy ( liczonego w blionach tym razem, a nie milionach czy miliardach) nie było jeszcze w historii świata. Do czego to prowadzi ? wystarczy spojrzeć na krach w USA z 2008 r... Tym razem zakres jest szerszy i większy. Będzie ciekawie ( dla nas nieciekawie) tylko czekać jak się to skończy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

scarlett33, cały czas się wykręcasz od odpowiedzi na te dwa pytania. Ok, dam sobie spokój z tym punktowaniem SLD, macie prawo do wyboru, amen. Ja go nie będę oceniał. Do rzeczy, co sądzisz o tym, że SLD zapoczątkowało ogromny dług publiczny ? a po drugie, co sądzisz o ich stanowisku co do biurokracji ? Zaznaczam, że nie będę wykorzystywał tych odpowiedzi do jechania po wyborcach SLD. Jak chcesz nawet na nie nie odpowiem. Niech inni ocenią czy to ma jakąś logiczna spójność ;)

 

-- 28 maja 2014, 20:42 --

 

Skoro nazywasz wyborców Korwina naćpanymi idiotami i nie potrafisz nawet wskazać luk w jego programie wyborczym ani obronić postulatów partii na którą głosujesz, to następnym razem waż słowa i zapoznaj się z obydwoma programami wyborczymi, a potem przygotuj się do merytorycznej dyskusji. Bo rzucanie epitetami niewiele tłumaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nowa gwiazda. Marysia Sokołowska...dla mnie osobiście w taki sposób słowa "patriota" sie dewaluują.

"Chciałam powiedzieć panu premierowu że jest zdrajcą narodu, ponieważ to jest prawda. Chciałam żeby więcej Polaków sie o tym dowiedziało"

"dlaczego udaje patriotę a jest zdrajcą Polski?"

 

Potem pan redaktor wyrażnie pełen trwogi pytanie czy dziewczyna sie nie bała. Przecież premier ma pełno służb, jest ważny itd...Generalnie szczyt bohaterstwa patriotycznego

 

no i dziewczyna tłumaczy..."że Donald miał w oczach przerażenie(ten zdrajca Donald)..a dziewczyna sie nie bała bo jest patriotką i walczy o wolną Polskę"..."Potem dziewczyna z radością pochwaliła sie babci".

 

Nie mam nic do laski. Chodzi mi raczej o sama treść tego wszystkiego. Tam w zasadzie jest jedno zdanie "Tusk jest zdracją" i tyle. żadnych argumentów, niczego...ale jednocześnie tylko to sprawia że ona staje sie bohaterką, żołnierzem o wolność itd...itp...To jest krw przerażające...dla mnie w takiej formie patriota to znaczy bezmózg. Człowiek na wskroś emocjonalny. Patriota dla samego siebie, neurotyczny. Patriota tylko po to żeby zostac bohaterem, w zasadzie z egoizmu...a może raczej egocentryzmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=byHRKZjkP50]Korwin masakruje socjalistę Ikonowicza[/videoyoutube]

zujzuj, jeśli chodzi o tą dziewczyne to przyznam szczerze, że jest ona mega odważną osobą i w sumie należy jej się szacunek za to co zrobiła. Ja na jej miejscu może nie koniecznie używając słowa "zdrajca" postąpiłbym podobnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korwin to już wszystkich chyba zmasakrował, robi się to już nudne.

A Ikonowicza cenię mimo że nie zgadzam się z jego wieloma poglądami. On poświecą się dla innych ludzi pomagając im przez swoją fundację i to za darmo, prawdziwa idealista jakich w polityce jest już niewielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to zaczyna po prostu wkriać a nie nudzić...z kim by sie nie pojawił to masakruje:). Dziennikarzy, oponentów...po prostu teksańska masakra piła mechaniczną...

 

To nie jest odwaga. A juz na pewno jest w niej więcej głupoty niż sie na pierwszy rzut oka wydaje. To jest własny niedojrzały świat. W jej głowie było bohaterstwo, patriotyzm, wyższe cele itd..itp...tam jest neurotyzm i niedojrzałość....Do tego ciągle gadka że jest zdrajcą.Bo jest zdrajcą. A jak zdradził? No zdradzając....i tak w kółko. Jest zdrajcą bo to prawda LOL..no błagam.

 

Pewnie. Fajna, ładna, może nawet niegłupia dziewczyna...ale to wszystko jest jakieś puste. Podejść do Donalda i powiedzieć że jest zdrajcą.No ok. Walczy o wolną Polskę...przeciez to jest żałosne. To jest obraza. Gówniara wkręca sobie że walczy o wolną Polskę. To troche ma niezłe mniemanie o sobie. Laska pisze wiersze bo dostrzega piękno w świecie:). Chce być poetką, modelką, śpiewaczką operową itd..itp.. i ona walczy o wolną Polskę. Podchodzi sobie do premiera i mu wrzuca i ina walczy o wolną Polskę. Z kumplami sie zgadała i sobie poszli gdzie mieli ochotę i ona walczy o wolną Polskę. Ona sobie tym wszystkim gębę wyciera. Ja rozumiem że ona to dla taty robi i wyrastając w takiej atmosferze człowiek może sie czuć nieswojo nie mając wroga i możliwości zostania bohaterem, patriotą...To jest patriotyzm dla siebie. Mnie to przeraża. Taka laska nie wezmie kwiatów odDonka bo on zdradził Polskę i ona nie jest wolna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu teksańska masakra piła mechaniczną...

Jeśli już to chyba "Korwińska..." :D

 

Ikonowicz sam nic nie zdziała,jest za słaby.Niech się przyłączy do SLD.

Sorry że tak trochę nie na temat, ale od dobrych kilkunastu dni widzę cię jak udzielasz się w wątkach dotyczących polityki; jednocześnie zaś pamiętam że kiedyś napisałeś że plusem twojej niedojrzałości jest to że nie musisz jak większość Polaków truć sobie głowy polityką... Czyżby porzucenie dawnych ideałów? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On poświecą się dla innych ludzi pomagając im przez swoją fundację i to za darmo,

Korwin prowadzi fundację dla niepełnosprawnych, których to rzekomo nienawidzi. Ikonowicz to zwykły populista, który gada to co ludzie chcą usłyszeć.

jeśli chodzi o tą dziewczyne to przyznam szczerze, że jest ona mega odważną osobą i w sumie należy jej się szacunek za to co zrobiła

Chociaż mamy podobne poglądy gospodarcze, to tu się z tobą nie zgadzam. Według mnie rzucanie epitetami bez użycia argumentów, to idiotyzm. Tak samo jak sabotowanie "dr" Baumana na uniwersytecie i wykrzywianie haseł typu " raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę". Pózniej było czas na pytania z publiczność i mogli się przygotować merytorycznie do dyskusji.

Korwin masakruje socjalistę Ikonowicza

W oczach ludzi, którzy mają pojęcie o ekonomii, to rzeczywiście Ikonowicz wypada na debila, który uczył się jakiś Keneysowskich teorii. Ale w oczach pospólstwa wypada dobrze, bo obiecuje złote góry. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Tylko nie rozumiem tego czepiania się o użycie zwrotu " masakra". Przecież to subiektywna opinia i każdy ma do niej prawo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=OmBBdrg80VM]Korwin masakruje feministkę tamponem OB :mrgreen:[/videoyoutube]

 

Masakruje? Przeciez on tam mówi takie głupoty, że spaliłabym się ze wstydu, gdybym coś takiego powiedziała na wizji. Ani w jednym miejscu nikogo nie masakruje, a teksty o OB, albo żłobkach to żenada, bzdura, która niczego nie dowodzi. Boże, argumenty w tym wątku są niekiedy tak żenujące i absurdalne, ze nie dziwię się, ze ci, którzy je głoszą, nie radza sobie z życiem. A obiecałam sobie, ze już nie będę zaglądać do tego wątku, bo ręce opadają niekiedy :silence:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilkanaście lat temu sympatycy Korwina rzeczywiście z reguły górowali wiedzą, intelektem nad sympatykami innych partii ale dziś chyba już coraz mniej a to masakrowanie lewaków jest nie tylko nudne a robi się wręcz żałosne bo nic za tym merytorycznego zwykle nie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, carlosbueno, o to właśnie chodzi że Korwin masakruje wszystkich mimo przygłupich epitetów wieloma argumentami oraz jednym głównym postulatem. Chodzi o postulat normalności. Postulując normalności w polityce i obyczajowości przyciagnął do siebie ponad 7% młodych wyborców. Ludzie chcą normalnego kraju a nie jakiejś lewackiej prowincji europejskich homoseksualnych genderystów. A że Korwin osobiście do końca zdrowy na psychice nie jest to wszyscy chyba wiedza :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×