Skocz do zawartości
Nerwica.com

Korwin i jego wyborcy


Schwarzi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś nie żyłem cały dzień aferą Wprost.Byłem na urodzinach koleżanki.Laska skończyła dziś 41 lat,byłem w restauracji na cieście truskawkowym za 4 zł.Mała rzecz,a cieszy.Potem czytałem dobrą sensację Wiliama Diehla Pierwotny Strach.

O godzinie 15 włączyłem TVN24 by posłuchać premiera.Oto moje zdanie,nie zgadzam się z premierem w 100 %, ale w 70-80 % tak.

Przecież minister Sienkiewicz i profesor Belka nie rozmawiali o założeniu mafii,czy też o gwałcie zbiorowym na minister Bieńkowskiej.

Premier słusznie zauważył,że brakuję pieniędzy w budżecie.I trzeba je skąd wziąć,pytanie skąd ?

Kolejne zagadnienie kto ich podsłuchiwał ? ABW ? ktoś z opozycji ?

A prokurator Seremet już się wziął na sprawę,oby się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko, że jak Tuskowi wypunktowała jedna dziennikarka na konferencji to te spotkanie nie było na zasadzie posiedzenia ministra z szefem NBP by zaradzic trudnemu gospodarczemu problemowi. Nie. To było spotkanie mające na celu dogadanie się w kwestii dorzucenia lub dodrukowania pieniędzy w celu zasypania dziury budżetowej w celu jakiegoś tam rozwoju a wszystko dla super mega szycztnego celu którego wszyscy krętacze i POwcy się boją czyli powrotu PiSu do władzy. W głosie Sienkiewicza można wyczuc nawet jakiś strach i zatrwożenie przed owym wydarzeniem. Stwierdza, że w razie powrotu PiSu do władzy mogą pojawic się "problemki".

Ciekawym wątkiem było Stwierdzenie Sienkiewicza gdy mówi, że dla lokalne linie lotnicze oni czasem "dotują pod stołem". Temat mu nasunął Belka odnoścnie linii OLT Express.

No jeśli ktoś wierzy premierowi gdy on mówi, że Sienkiewicz jest mu potrzebny by zbadac sprawę w którą obywatel Sienkiewicz jest zamieszany...no litości....

Sienkiewicz nie odszedł bo widocznie powiedział Donkowi, że jeśli on pójdzie na dno to i rząd pójdzie na dno bo Bartłomiej niewątpliwie sporo wie :yeah:

 

-- 16 cze 2014, 17:52 --

 

A no i pamiętajmy, że na konferencji dzisiaj Donek powie, że oczywiście o niczym nie wiedział, że Sienkiewicz działał sam....no i oczywiście zaśpiewa znany polski hymn "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało.... "

Noz tym to trafiłem w punkt z obstawianiem podobnie jak z wygraną Niemiec. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to głodnym dzieciom przedsiębiorcom, pracownikom zrobionym na szaro przez przyjazne Państwo PO. Ciekawe czy oni też sie dobrze czują?

 

-- 16 cze 2014, 19:17 --

 

Ale z drugiej strony co Cię to obchodzi. Ważne że lemingi mają sie dobrze, a reszta niech żre piach...lub jak im się poszczęści niech idą na mirabelki :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nawet wybory odbyły by się w to niedzielę,to do sejmu wchodzą ...PO,PIS,SLD,PSL.Te same twarze,PIS jak wygra ( bo może wygrać) zajmie się Smoleńskiem,walką z ateizmem (to dla nich najważniejsze) walką z TVN, obawiam się że zapomni o gospodarce.Jedyna nadzieja w Leszku Millerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra. Tak wyciszają sprawę, że aż boli. Teraz potrzeba drugiego ciosu. Jakichś mocnych kolejnych taśm bo przeciwnik się chwieje.

Dobic mocnym lewym sierpowym póki nie będie leżał na deskach. A jak będzie leżał to dobic tą mafię raz na zawsze.

Jeśli wprost w najbliższym czasie nie opublikuje kolejnych taśm to Donald z sukcesem urwie sprawie łeb. :roll:

 

-- 18 cze 2014, 20:02 --

 

http://wpolityce.pl/polityka/201234-abw-weszla-do-siedziby-wprost-prokuratura-dostala-od-agencji-pierwsze-materialy-ws-sledztwa-podsluchowego-nie-wiadomo-jakie

a mówili, że to za PiSu było państwo policyjne i brak wolności słowa? A dzisiaj co jest skoro Abw i prokurator idą do gazety zamykać gęby jej dziennikarzom i zgarnąć taśmy co sie nie ukazały?

Taliban platformerski ot co. Kpina :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk niestety Miller jest już z Tuskiem dogadany na koalicję po wyborach. Mówili o tym dawni wysocy politycy SLD typu Kalisz albo Siwiec. Miller przed wyborami udaje opozycję by nie wziąc na siebie całego tego gnoju platformerskiego, by SLD w wyborach zrobiło dobry wynik. Po wyborach natomiast jak mówia Ci politycy SLD wchodzi w koalicję z PO niezależnie od tego czy PO czy PIS wygraja wybory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk niestety Miller jest już z Tuskiem dogadany na koalicję po wyborach. Mówili o tym dawni wysocy politycy SLD typu Kalisz albo Siwiec. Miller przed wyborami udaje opozycję by nie wziąc na siebie całego tego gnoju platformerskiego, by SLD w wyborach zrobiło dobry wynik. Po wyborach natomiast jak mówia Ci politycy SLD wchodzi w koalicję z PO niezależnie od tego czy PO czy PIS wygraja wybory.

Maciek,czy PO wygra to nie jestem pewien.Stawiam na wygrano PIS.Co do koalicji,PO i SLD to możesz mieć rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

INTEL 1, Pokolenie dzisiejszych 30 latków i młodszych i tak nie ma co liczyć na emerytury, nawet jeśli mają umowę o pracę, dni ZUS-u są policzone a demografia nastraja ultra pesymistycznie. Jeśli sobie sam gdzieś nie odłożysz na starość ( bankom też bym do końca nie ufał) to pozostanie ci eutanazja ale jak odkładać zarabiając takie grosze. Ale mnie osobiście to nie dotyczy ludzie z taką tachykardią jak ja raczej do 60-tki nie dociągną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, scenariusz w Tuska głowie jest taki: Pis Wygrywa jakimiś 3 - 4 % góra z PO. Za to jednak Donek jest już z Millerem i PSLem dogadany. Zgłaszają konstruktywne wotum i koalicja postkomunistów, złodziejskich liberałów i PSL rządza kolejną kadencję.

To samo było na Węgrzech nim Orban wygrał by rządzic samodzielnie. Fidesz wygrał mała wielkoscią głosów. Demokraci i postkomuniści węgierscy poprzez konstruktywne wotum utworzyli rząd i Orbana z rządzenia wykolegowali jednocześnie doprowadzając Węgry prawie do ruiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, scenariusz w Tuska głowie jest taki: Pis Wygrywa jakimiś 3 - 4 % góra z PO. Za to jednak Donek jest już z Millerem i PSLem dogadany. Zgłaszają konstruktywne wotum i koalicja postkomunistów, złodziejskich liberałów i PSL rządza kolejną kadencję.

To samo było na Węgrzech nim Orban wygrał by rządzic samodzielnie. Fidesz wygrał mała wielkoscią głosów. Demokraci i postkomuniści węgierscy poprzez konstruktywne wotum utworzyli rząd i Orbana z rządzenia wykolegowali jednocześnie doprowadzając Węgry prawie do ruiny.

A jaka będzie inna koalicja ? Jak PIS wygra to z kim ? Chyba tylko z PSL.A nie wiadomo,czy oni wejdą.Chyba,że będzie cud i PIS z PO.Ja bym chciał by wybory wygrał SLD.A PIS wygra dzięki hasłom:klasa robotnicza,człowiek nie zysk.Polacy kochają takie hasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mimo że zdycham oświeciło mnie w temacie umów śmieciowych.

Otóż to upadłe państwo będzie po wsze czasy wręcz propagowało i umożliwiało zatrudnianie na takich zasadach.

Nic i nigdy się tu nie zmieni. To jest w interesie złodziejskiego systemu.

Chodzi o to , żeby za wszelką cenę ratować zusowski fundusz emerytalny.

Dzięki umowom uniemożliwiającym nabycie praw do świadczeń nie trzeba będzie prawie nikomu wypłacać emerytur, a odpowiedzialnośc za taki stan rzeczy zrzuci się na niedoszłych świadczeniobiorców - "trzeba było zawczasu o tym myśleć i szukać pracy na umowę o pracę. Przecież kryteria nabycia praw emerytalnych były jasne"

W ten sposób ten złodziejski i feudalny system może przepierdolić pieniądze , które trzeba by było oddać obywatelom na starośc...

 

 

Przecież rząd jest za likwidacją umów śmieciowych i jeśli nie zrobi tego teraz to w przyszłej koalicji z SLD.

Co i tak w przypadku pracowników słabo wykwalifikowanych (stanowiących lwią część osób zatrudnionych na śmieciówkach) wiele nie zmienia, bo ze śmieciówek przejdą w pracę na czarno.

 

Tak się zastanawiam, bo mamy teraz ten niby kapitalizm, który wymusza na nas coraz więcej pracy i dzięki któremu jesteśmy coraz bogatsi. Czy będziemy się tak bogacić w nieskończoność ? Jeśli upadnie to jaki będzie następny system ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co i tak w przypadku pracowników słabo wykwalifikowanych (stanowiących lwią część osób zatrudnionych na śmieciówkach) wiele nie zmienia, bo ze śmieciówek przejdą w pracę na czarno.
W przyszłości na śmieciówkach będzie pracować większość taki jest trend, przecież Korwin tego pragnie, ja gdyby płacili na nich więcej niż na etacie nie miał by nic przeciwko a tak to płaca jeszcze mniej i nie masz żadnych praw to już popierać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×