Skocz do zawartości
Nerwica.com

Terapia czaszkowo-krzyżowa


Łucja S.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowa na forum i pragnę poruszyć temat terapii czaszkowo-krzyżowej. Przede wszystkim chcę zadać pytanie- czy ktoś z Was kiedykolwiek ją przeszedł? Osobiście zakończyłam cykl takich zabiegów kilka dni temu. Cierpię na nerwicę i postanowiłam spróbować. Interesują mnie szczególnie Wasze odczucia po zakończeniu terapii. Jako że czuję nieustanny ucisk i ból w głowie, zastanawiam się czy jest to przejaw autoregulacji organizmu, pozytywna odpowiedź na terapię czy też zjawisko niepokojące. Bardzo zależy mi na tym aby poznać doświadczenia innych osób, które poddały się tym zabiegom. Czy ktoś z Was miał podobne odczucia? Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Łucja S.!

 

Bardzo ciekawy temat. Niestety, nie odpowiem na pytania, jakie zadałaś, bo sama nigdy nie byłam poddana terapii czaszkowo-krzyżowej, więc nie wiem, czy jest rzeczywiście skuteczna, jakie daje rezultaty. O TCK dowiedziałam się po raz pierwszy ze strony Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym (http://tpg.org.pl/dis/uslyszmy-i-zobaczmy/uiz-nr-3-2012/terapia-czaszkowo-krzyzowa/). Sama jestem ciekawa, czy ta terapia komuś pomogła, czy ktoś z tego korzystał. Ja osobiście mam mieszane uczucia co do tego sposobu leczenia. Ale jeżeli to działa i komuś to pomogło, to niby dlaczego z tego nie skorzystać, nawet jeśli nie do końca to rozumiemy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×