Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam:)


krzyspuch

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem przypadkiem trafiłem na to forum, mam nadzieję, że dowiem się czegoś nowego o tym za przeproszeniem "gównie", które uprzykrza Wasze, jak i moje życie. Mam 22 (23 w sierpniu) lata i męczę się z nerwicą lękową cyklicznie od roku. Zaczęło się od drętwień kończyn i twarzy, aż do wyskoków nagłego ciśnienia. Innych objawów nie doświadczyłem, nie licząc bezsenności i problemów z koncentracją (co najbardziej mnie denerwuje ze względu na pracę, studia i częste poruszanie się samochodem). Aktualnie siedzę po propanalolu, liczę na wyluzowanie i siadam z książką do snu.

 

Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Przed snem praktykuję jogę, bardzo polecam, pomaga zasnąć, zamknąć cały dzień, odciąć się od problemów. Treningi kalisteniczne, chociaz ostatnio zaniedbałem tą kwestię ze względu na sesję, ale znów wracam wyrabiać dobre nawyki. Leki biorę całkowicie sporadycznie. Wiem kiedy jestem w sytuacji podbramkowej i sam nie poradzę sobie z napadem. Najlepszą metodą, która akurat działa na mnie, to ciężki wysiłek fizyczny. Czasami już leżę w łóżku całkowicie zmęczony i czuje, że coś jest nie tak, ale mówie sobie, że może się dziać już cokolwiek - i tak jestem na tyle zmęczony, że zasnę. Pomaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×