Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD a poczucie winy,nienawiść do samego siebie


Scenery_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Niby po 10 min wywiadu lekarskiego zdiagnozowano u mnie CHAD.Ja widzę u siebie nerwicę lękową,natręctw i mam coś z osobowością,coś nie tak co raczej podchodzi pod zaburzenia.Jestem dorosłym dzieckiem z domu dysfunkcyjnego.Obecnie przebywam z toksyczną rodziną,która udaje ,że nie jest toksyczna i że wszystko robią idealne bo przecież są rodzicami.Zresztą rodzeństwo też uważa się za ideał.

Mój stan pogorszył się z powodu moich problemów finansowych i tego,że już nie wiem w którą stronę iść w życiu.

Wszystko co dotyczy rodziny,ich sposób mówienia,nawet rzeczy które nie powinny mnie wkurzać...to wszystko mnie wk*rwia. Występują u mnie mechaniczne negatywne myśli które prawdopodobnie powiązane są z zachowaniem rodziców,ludzi wobec mnie i teraz wszystko przeinterpretowuje przeciwko mnie.Nie wiem jak poradzić sobie z poczuciem winy,że złoszczę się bez powodu.Czuje się jak psychol,wszyscy mają mnie dosyć.A ja mam dosyć mojej rodziny.Czuje ,że muszę zacząć od nowa,lecz na dzień dzisiejszy nie mam za co.

Jeżeli ktoś miał podobnie,bardzo prosiłabym o radę jak poradzić sobie z tym stanem,czy jest jakiś sposób,by nie reagować na otoczenie...ehh nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×