Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To taki adekwatny do miejsca symbol tych, co są już po drugiej stronie. Ewentualnie portret mojego kota przysłany z zaświatów, zależy jak to interpretować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Dopiero wstałam, dziś wolne. Trittico dało tymczasowe uwolnienie od siebie i swojej głowy. Boję się, jak dzisiaj, bo wczoraj zaszalałam i mam info zwrotną, że było to widać na spotkaniu.

Wiśnie w syropie - fuuuj.

Jak mija dzień i jakie macie plany na dziś? 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień upływa we śnie przeplatanym z pracą, też jestem dziś w domu. Czas przewietrzyć głowę, zjeść obiad i działać dalej - w sobotę egzamin, czas na ostatnie szlify wiedzy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie słychać, kupiłem kolejną wersję kostki Rubika na bluetooth od Xiaomi, bo wersja pierwsza dla mnie to totalny nie wypał i chociaż jestem w stanie ją naprawić to nie ma sensu.

Giiker i3s.

No i wczoraj brałem udział w internetowych zawodach kostki Rubika (trochę "na zaufanie" jak to wszystko w takiej formie przez internet) i strzelam że zajmę ~5 miejsce na 50+ osób.

A tak to nuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 

Popijam wodę z cytryną, skończyła się to idę zdobić herbatę z cytryną, bez cukru 😍

Mire - wszystko jest już dawno wybaczone, masz moje ojcowskie błogosławieństwo 😍 Kubek wypas :D 

Tosia - pisz jak chcesz, nic się mną nie przejmuj :D Chyba, że się zamienimy i ja będę w spamowej przytulał wszystkich, stawiał kawę z rana.

Godzina jeszcze młoda, na zapas jak bym zasnął, dobrej nocy życzę i przyjemnych snów :classic_smile:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Jak państwu upływają te chwile młodonocne? U mnie bez zmian większych, niedawnom na Dworzec Nikołajewski przybył i chyba przez chwilę Newskim pospaceruję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×