Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, widocznie potrzebuje czegoś innego :mhm::?:

 

Zmieniając temat, czyli miałaś wieczór udany...wernisaże gromadzą zazwyczaj interesujących ludzi, no i bezpośredni kontakt z kulturą trochę odrywa od codzienności. Tego Ci zazdroszczę, bo lubiłam bywać również. Na szczęście pozostały mi galerie ;), bo kontakty urwały się :(

 

mhrps, Moim zdaniem latami grzebanie się w przeszłości nie daje nic dobrego. Wręcz ośmieliłabym się twierdzić, że może pogłębić neurotyczność.
, latami na pewno nie, ale warto przerobić ten okres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o terapii odwrażliwiania za pomocą ruchu gałek ocznych (ang: EMDR)? Próbował ktoś?

 

Znajomy, ale na razie nie chwalił się efektami. Brzmi surrealistycznie.

 

cyklopka, Mam w sypialni ciemne zasłony, właśnie z powodu ataku światła. Są na stałe zasłonięte, nawet ja wieczorami rezyduję z lapkiem, czy książką...

 

misty-eyed, Byśmy go poojojali... :(

 

mhrps, Moim zdaniem latami grzebanie się w przeszłości nie daje nic dobrego. Wręcz ośmieliłabym się twierdzić, że może pogłębić neurotyczność.

Nom, mojej mamie grzebanie w dzieciństwie nie uszczęśliwiło, ale chociaż psychosomatyki zeszły (straszne bóle jelitowe).

 

W sobotę chyba wyskoczę do mieszkania pomierzyć okna na karnisze, pan Mirek wróci to ogarnie. Muszę też parę bluzek kupić i paczałki, bo mi potrzebne do pracy, a wzrok się trochę zmienił, więc starych używać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Forumowicze :smile:

 

Czy, Ktoś z Was używał BioMag :?: Obecnie moja Rodzina, jest posiadaczem takiego wynalazku i czasami korzystam z niego.

 

Biomagnetyzm, bo taka jest pełna nazwa tego urządzenia, służy do leczenia różnych schorzeń, chorób, również psychicznych.

 

Pierwsze 3 zabiegi Macie gratis, potem za kolejny zabieg płaci się 50zł.

 

Można wykupić miesięczne zabiegi, są różne zniżki, dla różnych grup.

 

Można oczywiście zakupić takie urządzenia od ręki, albo na raty. Raty też różne, jak komu wygodniej.

 

Na początek, proszę przyjąć te 3 zabiegi a potem pomyślicie, czy chcecie kontynuować.

 

 

Kurcze w środę pobiłbym się z gościem, bo myślałem, że do mnie głupie miny robi. Chciałem z nim na poboczu wyjaśnić sprawę. Jeszcze były dwie inne sytuacje a mianowicie, gościu ledwo co się zdążył zatrzymać na zielonym świetle i wtedy też zwyzywałem się z gościem, bo prawie najechał Kobiety z Dziećmi.

Trzecia sytuacja to jadę koło pijanego gościa, zwalniam i przejeżdżam obok, a ten do mnie sapie. Miał rację, że nie zadzwoniłem dzwonkiem :mrgreen: Jak mi powiedział, że mam sobie dzwonek kupić, to mu odruchowo odpowiedziałem, że zaraz mu przydzwonię :mrgreen: Potem coś o policji gadał :D potem coś tam powiedział i gadka się rozluźniła :D Zmieniłem ton rozmowy. Nie był taki zły gościu :mrgreen:

 

Miłego dnia Forumowicze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jerzy62 czuję się lepiej. Czasami musi być gorzej, żeby potem było lepiej i tak własnie działa ten biomagnetyzm. Oczywiście na każda chorobę czy schorzenie inaczej działa. Jak jest zaawansowana choroba/schorzenie to może na początek pacjent się źle czuć, a potem już górki. Zwykli ludzie sobie to chwalą, chociaż są i tacy, co nie spróbują nawet za darmo. Jednak więcej ludzi, jest dobrze nastawionych do tego urządzenia. Wybór należy do każdego z Was. Nic na siłę, lekko młotkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, siedzisz na fotelu wygodnie, podpinają Ci do głowy elektrody i oglądasz jakąś tam grę i próbujesz nią sterować za pomocą... no sam nie wiem, myśli, ciała-rozluźnianie się, cuś takiego>>> https://pl.wikipedia.org/wiki/Biofeedback

Aha... i podobno nie jest dobrze przy tym jak się jest na lekach bo leki zmieniają obraz fal mózgowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jak przechodziłeś terapię to brałaś prochy¿

 

A wy w terapii braliście proszki¿ słyszałem że jak się bierze proszki w terapii to może być ona mniej efektywna¿

 

Nie wiem co się dzieje z tym tabletem jak nie przeinacza słowa, to klawiatura nie chce pisać, dlatego niczego nie poprawiam, a teraz znaki zapytania do góry nogami, widać swój znalazł swego i ona też taka cudaczne jest :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna jest rodzina, zdrowe odżywianie, praca w miarę bezstresowa, przyjaciele jeżeli takowych udało nam się znaleźć, jakiś rozrywka. I hujnia może być, aby była stabilna ¡ wykrzyknik do góry nogami :D odżywianie też zdrowe ale to nie znaczy że nie mogę zszamac sobie loda czas pizzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad tą analityczna, mam dać jej znać do poniedziałku czy chce te jedzenie dwie sesje przed jej wakacjami. Ale jeżeli ona ma grzebać w moim dzieciństwie to one było jak z bajki, może dlatego nie mogę zaakceptować tak swojej aktualnej sytuacji. Z dzieciństwa trauma, może moczylem się do łóżka ciut dluzej niz inne dzieci chociaż porównywałem się kiedyś z koleżanką z zerówki to ona też miałem z tym dluzej problem. Jedna większą awantura matki z ojcem, stary trochę pobił szkła po rodzinnej imprezie i przewrócił matule, a matula zamknęła sie w pokoju. Więc nie mam z dziecistwa, traumy to ja mam z przedziału 15- 22 w którym to czasie zostałem peruretykiem i nie mogłem wylać się w czyjej obecności, przetrzymywalem mocz i sobie go nadwyrężyłem, ale paliłem wtedy zioło i różne fazy mi się skręcały po paleniu np. Że mnie z okien obserwują, że chcą mnie na policję podač. Z tym laniem to też faza bo uznałem że mam małego sisiaka, chociaż mieszczę się w średniej europejskiej. To ale jamchcialbym mieć takiego jak mają czarnuchy węża boa minimum 25 cm żebym mógł udusić nim swoją ofiarę. Ostatecznie sam jednak zostałem ofiarą, ofiarą losu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze spaceru. Rzucało mną od krawężnika do krawężnika, szłam jak pijana, zawroty mocno mnie męczą :(. Ale przeszłam tyle, ile chciałam. Jest bardzo duszno, dość nieprzyjemne.

Wracam do czytania :D , interesująca, choć smutna powieść, wciągnęła mnie... TV nie proponuje niczego ciekawego, więc wieczór z książką jest najlepszym rozwiązaniem...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jak przechodziłeś terapię to brałaś prochy¿

Tak.

 

A wy w terapii braliście proszki¿ słyszałem że jak się bierze proszki w terapii to może być ona mniej efektywna¿

Zależy od tego na co się leczy. Np. osoba z lękami i zaburzeniami osobowości bierze leki uspokajające, to nie może opowiedzieć na terapii o uczuciach, bo jest znieczulona.

W moim przypadku leki nie blokują prawdziwych emocji, nawet ułatwiają ich wyrażanie, natomiast trochę mi usunęły odczuć związanych z kompletnie błędną interpretacją rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jak przechodziłeś terapię to brałaś prochy¿

Tak.

 

A wy w terapii braliście proszki¿ słyszałem że jak się bierze proszki w terapii to może być ona mniej efektywna¿

Zależy od tego na co się leczy. Np. osoba z lękami i zaburzeniami osobowości bierze leki uspokajające, to nie może opowiedzieć na terapii o uczuciach, bo jest znieczulona.

W moim przypadku leki nie blokują prawdziwych emocji, nawet ułatwiają ich wyrażanie, natomiast trochę mi usunęły odczuć związanych z kompletnie błędną interpretacją rzeczywistości.

 

Aha, sorry że tak cię molestuje pytaniami, ale mam jeszcze jedno malutkie. Uważasz że psychoterapeuta powinien posiadac raczej radośniejsza czy stanowcza naturę¿ jakiego ty miałaś, jeżeli można zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×