Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Meczyk interesujący...Lewandowski to mistrz!!

 

kosmostrada, pekińczyk chciałby za takiego uchodzić, ale może tylko sobie poszczekać i powarczeć :mrgreen:

Znalazłam w necie kilka sklepów z tańszą odzieżą, tym razem nową, nie markową, ale nie najgorszej jakości i uzupełniłam "komplety". Żałuję, że nie stać mnie na coś lepszego, ale takie jest życie rencisty ;) Oczywiście żartuję, nie spędza mi to snu z powiek.

 

neon, moja psychoterapeutka była bardzo miła, ciepła, z lekko wyczuwalnym dystansem, ale nie przeszkadzało mi to zupełnie w naszych spotkaniach. Bardzo dobrze rozumiałyśmy się, choć dzieliły nas sprawy światopoglądowe. Jednak i to przerobiłyśmy. Przez długi czas bardzo mi brakowało rozmów z Nią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, napisałam za późno do Ciebie, nie mogłam edytować i nie zapisałam posta, trudno. Chciałam też polecić Ci kilka sprawdzonych linków, właściwie sklepów.

 

https://www.zalando.pl/kobiety-home/ - tutaj ceny są średnie, ale można zwracać bezpłatnie, w razie czego.

 

http://olika.com.pl/ , http://kafrim.pl/ , - fajne, niedrogie sklepy

 

Kupując w Bonprixie trzeba pamiętać, że odzież jest w rozmiarach niemieckich, zawyżona trochę. Nie raz musiałam zwracać... :D

 

We wszystkich robiłam zakupy, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, dziękuję, tych dwóch ostatnich nie znałam. Może mi zwyczajnie już szkoda czasu i sił na bieganie na oślep po centrach handlowych, gdzie są ciuchy głównie młodzieżowe/po domu/jednorazowego użytku.

 

A to ciekawe co piszesz o różnicach światopoglądowych, dla mnie istotne, bo jednak oprócz zachowań i przekonań psychologicznych, nad którymi pracujemy, mamy też kwestie duchowe i światopoglądowe, których terapia nie powinna pomijać, ale też nie może zmieniać na siłę, bo dajmy na to dla terapeuty czy innych pacjentów taka czy inna postawa życiowa była korzystniejsza. :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tak też było, nie pomijałyśmy, ani nie było prób narzucania niczego. W ogóle miałam szczęście, trafiając na taką osobę właśnie...

 

Cieszę się... Ja od dawna nie mam sił na bieganie "po sklepach" , nauczyłam się kupować w internecie. Nawet obuwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, tak, ja potrzebuję ludzi ciepłych... Byłam mile zaskoczona, gdy Ją poznałam - mój typ :D

 

Ja też wolę ciepłych, ale nie wiem czy terapeuta jednak powinien być takim trochę surowym nauczycielem. Nie być takim jak my, tylko pokazac inne cechy tego świata w bezpiecznych warunkach.ale chyba zamienię na jednak :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, powiem ci że dojrzałem chyba do autoterapii i oprócz tej ze specjalistą będę prowadzi swoją. Robię ją dopiero dwa dni a już doszedłem do dziwnych wniosków odziwo które są w kontrze do moich niedawnych wzorców myślenia i chyba je przyjąłem/moja podswiadomosc jako prawdę bo mnie uspokoily.

 

A robię ją w ten sposób że biorę zeszyt i zapisuje moje lęki które mój umysł sam zaczyna racjonalizować i krytykować to wszystko również zapisuje i odziwo niektóre te racjonalizatorskie bardziej mnie przekonują niż te poprzednie. Fajnie jest to robić bo umysł zaczyna się zapentlac i wysnuwa różne dziwne wnioski to jak poznawanie siebie z innej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę też tylko z neta buty i odziwo jeszcze nigdy się nie przejejchalem z rozmiarem czy zgodnością wyglądu. A ostatni zakup to najlepsze bytu jakie nosiłem. Jakim określił to jeden z użytkowników, chodzi się w tych butach jak po chmurach, w środku jest specjalna poduszka która niesamowicie dopasowuje się do stopy, dotego systemy amortyzujące najwyżej klasy :D jeżeli będzie mnie stać to następne też kupię z tej linii. Teraz udało mi się je wsiąść za 50% pewnie następnym razem nie będzie takiej już okazji i trzeba się liczyć z wydatkiem nawet 600-700 zł ale warte są one swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, miły nie znaczy nieprofesjonalny...

Ja, w ramach jakby autoterapii, korzystam z relaksacji Ewy Foley. Bardzo mi pomagają, odprężają, do dzisiaj, gdy jest taka potrzeba. A także trening autogenny Schultza, albo rozmowa z ciałem Osho.

 

cyklopka, kiedyś, w ramach niskiej samooceny, sądziłam, że mam okropną stopę, nie ma dla mnie butów, dzięki sklepom online, uwierzyłam, iż mieszczę się w normie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, mówię tylko o rofesjonalnych, profesjonalny stanowczy vs profesjonalny miły. Ja dzięki moim doświadczeniom w mistyce potrafię wchodzić w różne stany relaksacyjne bez większych problemów, jednak dawno już tego nie robię bo się boje. Zrobiłem błąd że bawiłem się w mistykę gdy byłem w okresie silnych lęków i konfliktów wewnętrznych i przenosiłem to na głębokie poziomy mojej psyche. Nie rozumiałem moich leków konfliktów, byłem zagubiony w tym świecie i w tym wszystkim wkroczyłem w jeszcze bardziej niezrozumialy świat ezoteryki, obłęd. Tym bardziej gdy nerwica powoduje u ciebie determinację dzięki której uciekając przed światem zatapiasz się w ezoterykę medytując 12 h na dobę przez okres prawie trzech lat. Robiłem małe przerwy i układ nerwowy się wreszcie zbuntował, dziwię się że nie wylądowałem w psychiatryku, ale może to jeszcze przede mną. Dzięki tym praktykom zrozumiałem co może zrobić ze mną wkurwiony umysł, siły które są ukryte głęboko tam w naszej psychice mogą nas złamać jak patyk. I potrafią być bardzo złośliwe, uważam też że potrafią ściągnąć na nas nieszczęście w świecie fizycznym. A Ośno dostałby ode mnie w ryja, a eckharta topless powinni zamknąć w psychiatryku. Przebudzenie z iluzji umysłu i droga ku oświeceniu nigdy nie będzie rozwiązaniem dla ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

neon, ja nie przekraczam pewnych granic, nie wnikam w filozoficzne i ideologiczne wątki. Potrzebuję jedynie odprężenia, uspokojenia i dlatego korzystam z soft relaksacji.

 

tosia_j, po chemii nikt nie ma siły, potrzeba czasu, by organizm oczyścił się, pozbył tego, co niepotrzebne. W tym wszystkim najważniejsze jest, by wykazywały jej pozytywne, skuteczne działanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Forumowicze :smile:

 

Te słoneczko, mnie już zaczyna denerwować :(

 

Poszedłem rano do Kościoła, żeby nie iść teraz w tym upale, a w Kościele pełno Ludzi było o 8.

 

Pewnie też w takie lato, wolą Ludzie iść rano, jak ja :D

 

Miłego dnia Forumowicze :smile:

 

Z Panem Bogiem :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Spamowa wyspo :D

 

U mnie dzisiaj nagle zerwała się wichura i / przed oknami/ drzewo przygniotło 2 samochody. Byłam zdziwiona, że drzewo z tak dużą koroną, a jest tak płytko ukorzenione :mhm: Współczuję właścicielom, straż będzie niezbędna...

 

Od kilku tygodni próbowałam ćwiczyć, ale jednak chyba coś źle robiłam, bo miałam bóle różne...

Poczytałam troszkę i pozostając tylko przy ćwiczeniach z piłką, rozpoczęłam szybki marsz. Zamówiłam w Decathlonie odpowiednie obuwie. Dzisiaj, przed wichurą i ulewą, byłam na pierwszym treningu...półgodzinnym :D Wróciłam zadowolona :yeah:

Maszerowanie, spacery, pomogą mi wzmocnić mięśnie szkieletowe, nie ma niczego lepszego, wg. specjalistów. Doraźnie, w fazie zaostrzenia, oczywiście masaże, smarowanie-rozgrzewanie, jest bardzo skuteczne, ale dla odbudowania mięśni, wzmocnienia - chodzenie /dość szybkie/, 2-3 razy w tygodniu po ok. 30 min. Spróbuję. Wieczorne spacery z pieskiem będę kontynuować :D

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×