Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Pozytywne rzeczy w dużej ilości to też stres. W przyszłym tygodniu mam podpisać umowę autorską w sprawie ekranizacji mojej książki "Szynkadela". Sukces jest olbrzymi, ale przeżycia nie są łatwe. W grę wchodzą duże jak dla mnie pieniądze. To kosztuje mnóstwo napięcia

zwłaszcza, że nie wiadomo co dalej może się zdarzyć. Oby tylko przeżyć ten przyszły tydzień i zbytnio nie rozkminiać.

 

Wieczorami piszę. Robię to cały czas od października. Ponieważ piszę komedie wieczorami jest naprawdę wesoło. Robię też prawko. Bardzo się tego bałem bo myślałem, że będę z elki wychodził wyczerpany, a tu się okazuje, że tak się fajnie jeździ że ja tam lecę się odstresować :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już niedługo skoki, chociaż chyba nie ma co zacieszać ponoc nieźle tam wieje i może być loteria, a takie konkursy, w których to pogoda rozdaje karty, nie lubie.

 

JERZY62, można i zjeść, ale soki to troche inne doznania no i można większa ilosc tych dobroczynnych składników skondensować w takim soku.

 

wieslawpas, to robisz jakąs dodatkowa kategerie prawka? bo myślałem ze ty osobówka normalnie jeździsz? daj znać jak twoja ekranizacja ruszy na kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem sobie buty z usa, i płace prawie 50% mniej niż gdybym płacił w pl. u nas te buty w promocji 600 zł, a tam zapłaciłem 320 zł razem z przesyłką, i dzisiaj dostałem cynk, że buty dotarły do holandii i już zostały wysłane do kraju docelowego :great: wychodzi że nieźle z nas tu zdzierają.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj mało nie udusiłam instruktora :roll:

 

tulił się do ciebie bez powodu?

Powód jest, bo on kocha wszystkich kursantów, ale to tylko poklepanie po ręce

miałaś szczęście że poczytalny. nieco lepiej zeby sie wiercił i śpiewał.jednemu by sie przydało ubrać kamizelkę z zaszytymi plastrami semtexu H i odcisk jego spoconej klaty w fali uderzeniowej słowem wyleczenia się z takich chorych potrzeb interpersonalnych podchodzących pod stalkingomolestowanie za naciśnięciem guzika.przytulił by się do fali uderzeniowej i nie miał by ciała i czym dotykać innych.została by tylko sama eteryczna zgniła osobowość której już nikt nie zauważy i nikt nie poczuje.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej na 99% oryginały, poprostu nie przechodzą one przez 20 rąk zanim dotrą do klienta detalicznego, cała tajemnica ceny.

 

Ok, żartowałem. Chciałem tylko wskrzesić w Tobie nutkę niepewności. Mam nadzieję, że tym samym satysfakcja z oryginalnego zakupu będzie jeszcze większa ;)

 

Tak sobie myślę, ze ten towar musi być produkowany poza ChRL. Inaczej (z powodu różnych kanałów sprzedażowych) takiej różnicy cenowej by nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Właśnie zakończyłam domowe spa. Czego to ja dziś sobie nie zrobiłam, łącznie z parafiną na dłonie... ( mam taką fajną specjalną świecę do masażu z dziubkiem, o zapachu dyniowe ciasteczko :105: )

A jako że dzień był słoneczny, to minął pod znakiem spacerowym. Z psem, bez psa, z menszem, bez mensza... ;) Chociaż trzeba było być uzbrojonym w chusteczki, bo powietrze ostre, cała zapłakana i zasmarkana byłam. :roll:

M.in. wyskoczyłam sobie pogrzebać w rossku i nabyć jeden z moich ulubionych kremów, aktualnie na deep promocji. Wróciłam dodatkowo z saszetką węglowej maseczki, i czarna w wannie siedziałam. ( różniste już kolory maseczek miałam, pierwszy raz w tym odcieniu paradowałam :D ). Taka dziś byłam dla siebie po babsku rozpieszczliwa. :smile:

 

No i muliłam, bo pogoda szaleje. :bezradny:

 

Teraz herbata rumiankowa.

 

 

mirunia, Jestem, jestem, albo zaaferowana byłam, albo zwijałam się w kłębuszek na chwilę, bo zamuł powalał. :smile:

Kochana środki zapobiegawcze zastosowane, powinno być dobrze... :zonk:

Jak flaczki, dobre wyszły?

Pytałaś o rzepę - będę robić jutro.

 

Cognac, Dobrze czytać takie wieści z nowej pracy! Ogromnie się cieszę! :great: Leki lekami, ale może po prostu wyskoczyłaś na prostą? Zmiany choć się ich boimy, potrafią zgenerować cuda. :smile:

 

neon, Ha widzę rozpieściłeś się? ;) Ale zgodnie z tradycją Spamowej powinieneś wstawić fotkę nowych butków. :time::D

 

Misty-eyed - Pytałaś mnie o moją nową paletkę. Cieni jest dwanaście ( pierwszy raz w życiu taką mam), ale nie jak kiedyś były z serii - ojej ojej mam i różowy i niebieski i sraczkowaty ;) , tylko pewna wykoncypowana gama kolorystyczna z kolorów naturalnych, z cieniami matowymi, satynowymi i błyszczącymi. Są takie trzy paletki w serii, wybrałam polecaną w sieci dla oczu jasnych.

 

cyklopka, To taka specjalna technika nauki - aplikowanie kursantowi bodźców rozpraszających , aby był przygotowany na każdą sytuację na trasie. :D

Swietny manuk, bardzo lubię takie składanki farbkowe i tą niepewność, co z tego wyjdzie. :105:

 

nieboszczyk, Jeden z Twoich dłuższych postów na Spamowej... :shock: Ale pamiętam, dlaczego się na ten temat ożywiłeś. Nadal Cię męczy tamta sytuacja na strzelnicy?

 

tosia_j, Heloł! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam konsolę ze sklepu firmowego z Francji, wysyłka gratis, prawie pół tego, co w Polsce.

 

pewnie jakąś playkę.

 

neon, podziwiam że tak umiesz zainwestować nie mało i kupić sobie buty z hameryki :uklon:

 

ja kupuje adki w okolicach 250 zł ponieważ te 60 zł niszczą sie zazwyczaj po miesiącu. a to ze z ameryki to przypadek.

 

mhrps, jakieś ryzyko że to podróby istnieje, ale człowiek pewny, zaufany sprzedawca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja kupuje adki w okolicach 250 zł ponieważ te 60 zł niszczą sie zazwyczaj po miesiącu. a to ze z ameryki to przypadek.

 

mhrps, jakieś ryzyko że to podróby istnieje, ale człowiek pewny, zaufany sprzedawca.

 

TAK :evil: ostatnio kupilam za 42,50 i po poltorej miesiaca przetarla sie w nich podeszwa :evil:

teraz chodze w nich tylko w pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×