Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Forumowicze :smile:

 

Cyklopka wiem, wiem, że Rude były szlachetne i to bajki, że fałszywe tak jak że Blondynki głupiutkie, to też farmazony ;)

 

Neon to ma wzięcie wśród płci pięknej :D To też z czasem mogło się odbić na psychice. Ta źle i tak nie dobrze na tym świecie.

 

Purpurowy: Gdy upadniesz, Wstań! Nie poddawaj się! My wspieramy Cię!

 

Co prawda kiedyś miałem dużo koleżanek i podobno kilka z nich mi dawały jasne sygnały, że czują coś więcej :mrgreen: ale ja, jak to ja: ślepy, głuchy... :twisted: oświeciły mnie po fakcie :lol:

 

Teraz eliminacje do jutrzejszych MŚ w skokach narciarskich :D

 

Miłego dnia Forumowicze i Dziękuję :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Rano poszliśmy z psem i tak idziemy, idziemy i w pewnym momencie porozumiewawcze spojrzenie - w tył zwrot i do domku. :D Pizgało i sypało w twarz mokrym śniegiem, nie dało się uchronić, bo wiatr zrywał kaptur i miotał szalem.

Teraz jest lepiej, poszłam odebrać swoją paletkę cieni ( bardzo si!) i zrobić drobne zakupy.

A tak to ogarniam, wietrzę, nareszcie mega porządek w kosmetykach (na razie poukładane w szufladzie w sypialni w pudełkach, jakie tam znalazłam ).

Potrzebuję korektora pod oczy, aż dziw, że się jeszcze nie dorobiłam, mając takie romantyczne cienie pod oczami. ;)

Kręcę się z naolejowanym łbem i tak dzień mija.

 

Miłego popołudnia Moi Drodzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Och, jaka ja jestem dzisiaj stara i obolała ;) Czuję wszystkie kosteczki, ale dobrze, że cudowny żel goździkowy działa, choć Męża uczula... :shock: I powstał konflikt ;)

Dzisiaj odwiedziła mnie pani, która była zainteresowana kupnem jednej z moich sukienek-długich. Doszło do sprzedaży. Grosik do portfela wpadł. Ruch w interesie jest, w szafie luźniej :lol:

 

neon, jak to w końcu jest, tytuły zdobywasz, a nad avatarem ani śladu :mhm: ?

 

kosmostrada, mirunia, ja też nie mam korektora, ale mam delikatny podkład i na to gąbeczką lekko nakładam jasny cień. Ale chciałabym mieć korektor z prawdziwego zdarzenia, jednak zawsze pieniążków mi żal :roll:

 

mirunia, czyli fryzurka przygotowana na wiosnę. Masz krótkie, czy raczej dłuższe włosy?

 

tosia_j, masz na myśli kosmetyki na twarz? Te współczesne podkłady świetnie nawilżają i odżywiają cerę, chronią przed mrozem, wiatrem. Sa naprawdę przyjemne...

 

kosmostrada, paletka w jednym odcieniu, czy wielobarwna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misty-eyed no tak ;) jutro Polacy zrobią to, co Niemcy dzisiaj w kombinacji norweskiej. Pierwsze cztery miejsca zajęli. Oby jutro tak w połowie Polacy zrobili to będzie pięknie :D Nie ma co za dużo wymagać, ale niech jadą na ile mogą i szczęście też się do nich uśmiechnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×