Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, W ogóle nie wiem o co chodzi z tymi żarówkami. Gdzie te żarówki? Dlaczego niebieskie? I dlaczego mają wymiatać?

Bo jak założysz do passata niebieskie żarówki do przednich reflektorów (najlepiej takie bez homologacji, wtedy jest bardziej gangsta) to jak podjedziesz takim passatem pod wiejską dyskotekę, to wszystkie sebki i karyny będą podziwiać jakie masz zajebiste żarówki w passacie. :lol:

A to jest w ogóle dozwolone przepisami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest w ogóle dozwolone przepisami?

Używanie na drogach publicznych żarówek bez homologacji nie jest dopuszczone przepisami. No ale jak nie jest dopuszczone przepisami, to jest bardziej "gangsta", "JP" i "HWDP". Ja wiem jak to brzmi, ale taką niektórzy mają mentalność. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Kochani!

 

Ja też z przyjemnością zjadłam 2 pączki /o 2 za dużo oczywiście ;)/, nie było to mądre z mojej strony, ale po prostu lubię bardzooo

i nic nie poradzę. Ograniczyłam kaloryczność innych posiłków, chociaż i tak nie wyrównam tych złych. Trudno!

 

Dzień bardzo słabiutki, chociaż w domu zrobiłam wszystko co trzeba było, na niewiele było mnie dzisiaj stać ;)

Bywają takie dni, wiemy to...wiosna daje mi/mojemu organizmowi wyraźne znaki.

 

Zebrec, dawno u nas nie byłeś, witaj serdecznie :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, twoje wulgaryzmy dziwnie w dysonansie z ta ewangelia z sygnaturki

 

to dobrze , bo ja też jestem dziwny .

 

 

Kalebx3, I co, czujesz się przez to lepszy?

lepszy od konia i hipopotama

 

Kalebx3, nie lubisz się jednoczyć z narodem? Na Spamowej to konieczność!

 

 

na ramię broń Mirunia i ,,, Ku Chwale Ojczyzny

Zresztą nie wiem ,,, ostatnie 4 dni u mnie to z dnia na dzień pogłębiający sie ASDHD-owski zajob , Niczym nie potrafię się uspokoić ,,,nie mam apetytu , nie śpię a we łbe czuję wylewający się wulkan zdegenerowanej energii ,,, dlatego chociaż tu popyskuję , może ulży :?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×